Şimdi Ara

Call of Duty Mobile [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
12
Favori
30.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekleyelim birbirimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nükleer patlatabilen oldu mu hiç?

• Maalesef

• Çok geç kalmışız başlamak için
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Evet bir kere patlattım. Patlayınca haritayı üstten gösteriyor beyaz bir toz bulutu oluyor herkes pert
  • bu oyunda hileye gerek yok kanaatindeyim
    zaten beceriler bi nevi hile sayılır oyunda.
    örneğin ninja ile yükseklere çıkabilirsin.
    gözcü ile düşmanın yerini görebilirsin gibi

son güncellemelerden sonra bağlantı hatalarım arttı.en can alıcı yerde oyundan atıyor bezen. 115 lvl oldum br de bu baglantı hataları yüzünden - 30 40 yiyorum.

son maçımda takıdman diğer 3 kişi bağlantı hatasından gitti tek kaldım maç başından beri.taktikle 1. oldum ama düzeltemediler bu durumu.bilmem sizde de öyle mi mesela tekrar bağlanıp maça girdiğinde sapıtıyor kimse gözükmüyor bende ve sürekli bağlanmayı deniyor mecburen çıkıyorum maçtan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 2 Ocak 2020; 21:47:39 >
  • ne_demek kullanıcısına yanıt
    Valla helal olsun diyelim , benim maçta da biri patlattı herhalde yeni silah filan dedim ama nükleermiş. Başlangıç seviyesi olsam bir ihtimal ama şuan usta seviyesindeyim benim için artık baya zor bu ligde. Belki diğer lig başlayınca olabilir.

Zannedersem en iyi ihtimal ABC yer kapma oyununda karşılıklı iki ev haritasında tüfekle oynanacak. Gelene geçene tek atmak lazım.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Becerilerde olması lazım helikopteri koyduğumuz yerde yada ben yanlış hatırlıyor olabilirim.
  • Oyunu yeni yuklesim level 3 ün oynarken dehşet saciyorum ard arda beş adam bicakladim bu normalmi gerçek insanmi bunlar bukadar profesyonel olma ihtimalim yok değil tabi ama gerçek insan olduklarını sanmıyorum gerçek oyuncularla oynamak için hangi menüye nereden giriliyor biri yardım etsin lütfen

• Bu oyunu herkes telefonda mı oynuyor yoksa çoğunluk pc mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu silmem gerekti, şimdi tekrar yükleyip kaldığım yerden devam edebilir miyim ?
    İphone 7.

• quote:

Orijinalden alıntı: nopanick

Bu oyunu herkes telefonda mı oynuyor yoksa çoğunluk pc mi
    Note 8

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Oyunu yeni yuklesim level 3 ün oynarken dehşet saciyorum ard arda beş adam bicakladim bu normalmi gerçek insanmi bunlar bukadar profesyonel olma ihtimalim yok değil tabi ama gerçek insan olduklarını sanmıyorum gerçek oyuncularla oynamak için hangi menüye nereden giriliyor biri yardım etsin lütfen
    Yeni başladığın için oyundan soğuma diye çok bot atıyor sistem.. level yükseldikçe bot azalıyor, kalan botlarda zaten senden akıllı oluyor

• https://www.youtube.com/watch?v=W8rMvWiecIo&feature=youtu.be

Indirmim indirmim bağımlısı olucam dedim dayanamadım indirdim sonunda

Paslanmamışız pek

• Ben ç.o yu daha çok seviyorum. Daha zevkli oluyor birde sünmüyor . Ama bu aralar br takılıyorum. Daha zevkli gelmeye başladı nedense
  • Ben emülatörden oynuyorum. Telefonu oyun aracı kullanmayı sevmiyorum. Pc den daha zevkli oluyor
  • Veriyoruz ayarı bakalim efsane ligine 3 kısım kaldi

• arkadaşlar gamelooptan güncelleme yapabilen varmı?
    varsa nasıl?
  • (((TeAcHeR))) kullanıcısına yanıt
    Kendi otomatik güncelliyor hocam. Mobile gelen güncelleme 1-2 gün sonra Gameloop’a geliyor.

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Battle royal modunda paralı silah veya ekipman var mı?Premium bilet ile verilen ekipmanlar br modunda da geçerli oluyor mu?Bazı oyuncularda buzlu silah filan oluyor da..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.