Şimdi Ara

Call of Duty Mobile [ANA KONU] (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
12
Favori
30.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet. Xbox ve ps4 kontolcüsü ile oynanıyor resmi olarak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Yeni br haritası geliyor 23 Eylül'de. Br modu komple değişiyor. Can otomatik yenileniyor artık. Can basmak yok, zırh almak yok sadece zırh plakaları takıcaz cod warzone da olduğu gibi. Performans iyileştirilmesi yapıldı aslında ama sizin cihazınızı etkilememiş anlaşılan. Hangi cihazla oynuyorsunuz?

• Gokhandsome kullanıcısına yanıt
    Gm9 pro
    Snapdragon 660
    4gb ram

Multiplayer hiç kasmıyor
    Battle royale 25 30 fps civarında oynuyorum ama arada fps drop yiyorum

• Lexco kullanıcısına yanıt
    Standoff 2 hile doludur havada uçup adam vuran çok vardır. Yıllardır aynı haritalar aynı silahlar hiçbir yenilik yok.. cod mobile ın boyutu büyük değil. Sürekli yeni içerik eklenen devasa haritaları olan bir oyun tabiki 10 gb üzeri olacak. Adam gibi ses dosyaları ekleseler keşke 15 20 gb olsun razıyım.. bu devirde 32 gb telefon kullanmıyorsanız depolama sorun olmamalı..

• quote:

Orijinalden alıntı: inalmert996

Yeni br haritası geliyor 23 Eylül'de. Br modu komple değişiyor. Can otomatik yenileniyor artık. Can basmak yok, zırh almak yok sadece zırh plakaları takıcaz cod warzone da olduğu gibi. Performans iyileştirilmesi yapıldı aslında ama sizin cihazınızı etkilememiş anlaşılan. Hangi cihazla oynuyorsunuz?

Hocam aslında şöyle birsey farkettim bende.. normalde internet hızım iyi 35mbit. Fiber kullanıyorum ama.. oyunu wifiden oynadigimda inanılmaz buglar oluşuyor.. hücreselde ise sıkıntı olmuyor pek.

Ama önceki gibi akıcı şekilde yuksek grafikte oynayamıyorum..

Bu arada telefonum samsung note 10 lite..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Exynos işlemciden dolayı olabilir belki. Bir diğer ihtimal ise şu. Samsung bazı cihazlarında işlemciyi sınırlandırıyor fazla ısınmasın diye. Örneğin Snapdragon 865 işlemcili samsung s20 fe çok rahat kaldırması gereken oyunlarda fps drop yiyor bu işlemci kısıtlaması yüzünden.

• inalmert996 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, peki Aliexpressten alınan ps4 kontrolcüleri ile de oynayabilirmiyiz ban yemek tarzında bir sorun oluyor mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Ban yemek değilde. Bağlantı konusunda sıkıntı olabilir belki. Orjinal olmayan çakma kontrolcüleri bazen kabul etmiyor. Elinizde varsa deneyin bağlamayı. Bağlanırsa ban falan yemeden kullanabilirsiniz.

• inalmert996 kullanıcısına yanıt

Muhtemelen öyledir hocam.. çünkü normal şartlarda bu oyunu hem işlemci hemde 8 GB Ram ile çok rahat oynamam gerekiyor ama oynayamıyorum akıcı şekilde...

Belkide uyumsuz yazilimdan olabilir.. oyunda çok değişti bundan iki sene önce oyunun ilk zamanları acayip akıcı oynuyordum s6 edge ile.. son zamanlarda böyle oldu

• Aktif bir klan var mı aramızda? Emeklerim yabancıya gitmesin bari.

• Klavyeyi bilgisayarı kırmamak için zor tutuyorum kendimi! Bu adi gameloop kontrollerine ne oldu arkadaş?

Helikopteri nasıl uçuracağımı bulamıyorum, klavye ayarını yapamıyorum, oyun lanet lain bir şeye dönüştü!

Silip atacam, onca aylık emeğime kıyamıyorum!

Bu gameloopta helikopteri nasıl uçuracağım bilen var mı?

Eskiden mouse sol tuş ile havalanır, sağ ile inerdi; şimdi olmuyor.

Bir de tuş atama işini yapamıyorum, ekrana geliyor tuşlar. Hangi tuş ne işe yarar belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdigeThaMate -- 25 Eylül 2021; 16:9:36 >
  • Selam arkadaşlar.Son günlerde call of duty mobile da xbox controller sorunu yaşıyorum.a,b,x,y tuşları ve üst tetikler çalışıyor fakat alt tetikler ve analoglar çalışmıyor.hareket edemiyorum,nişan ve ateş edemiyorum.bu sorunu yaşayan ve çözen var mı?

• Merhabalar arkadaşlar,

Laptoptan GameLoop emülatörüyle CoD Mobile oynamaya çalışıyorum.

Tüm oyun versiyonlarında, her 10 saniyede bir gelen bip sesi sonrası anlık(yarım saniye) takılma/ekran yenileme/reset gibi bir şey oluyor ve oyundaki hareketim anlık olarak kesiliyor, sonra devam ediyor...(şarjör vs değiştiriyorsanız hareketi tekrarlıyor,hiçbirşey yapmıyorsanız silah değiştirecekmiş gibi yapıp değiştirmiyor v.s)

Adaya atlanan versiyonda problemi,

"Airdrop is been delivered" anonsu sonrası yapıyor. Her anons sonrasında...

Problem tam olarak buradaki videoda var. Bip sesi sonrası sanki silah değiştiriyormuş gibi silahı havaya kaldırıp indiriyor ancak o esnada silah değiştirme isteği vs yok...

reddit
    How can I fix this? After about every 10 seconds I hear this beep. Everything I was doing resets, like reloading, charging a nade, reviving my teammate in battle royale, scoping etc.
    https://www.reddit.com/r/CallOfDutyMobile/comments/g8cg3h/how_can_i_fix_this_after_about_every_10_seconds_i/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

sistemim; msi

i7 10750H.

16 GB RAM.

GTX 1660 Ti ekran kartı.

• omur35 O kullanıcısına yanıt

sebebi wifi bağlantısı, neden yapıyor onu bulamadım.

çözümü ethernet veya 4g ile bağlanmak.

• omur35 O kullanıcısına yanıt

Aynı sorun bendede var wifi ile baglanıyorum, kablo ile baglanma sansım yok, başka çözümü yokmu

Hocam kısa bir süre Note 8 kullanmıştım o telefon bile 60 FPS ve yüksek grafiklerde akıcı oynatıyordu oyunu.

• Hocam sorun düzeldi orta ayar grafikte oynuyorum teli çok kasmadan.. sanırım yazılımsal bir sorundu önceki

Bu arada sizin telefonunuzda ne kadar yer kaplıyor oyun ? İphoneda 10 GB yakın dosya indirdi oyunu sevmeme rağmen alan yüzünden silmek zorunda kaldım.

• Benim cihaz da 13.23gb gözüküyor.

• Hocam 13.3 gb boyutunda dosyası var. benimde anlamadığım oyunun boyutunun neden bukadar büyük olduğu.. yeni güncelleme gelse bile eski sürümü sınırlamalar lazım.. totalde 6-7 GB olacak olan oyun 13 lerde

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.