Şimdi Ara

CALL OF DUTY İNTERNETTEN ONLİNE NASIL OYNANIR?HEMEN BURAYA BAKIN (354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.164
Cevap
5
Favori
655.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ama arkadasın verdıgı lınkler kırık,yenıden anlatabılecek olan var mı??

ayrıca bı sorum daha olcak,crack yapmayın dıor asla,
    crack yapmadan oyunu nasıl oynayacagız??
  • Sağol Ama All-Seeing Eye 'yi Beceremedim Yıllar Geçsede Konuna Belki Bakarsın Diye Yazıyorum :D Eski Günleri Gerçekten Bende Özledim Kaç Senedir Oynamadım Call Of Duty 1'den Aldığım Zevki Call Of Duty Modern Warfare 2 'den Alamıyorum. Modern Warfare 2 Daha İyi Olmasına Karşı Call Of Duty 1 Bana Eskileri Hatırlatıyor :) Arkadaşlar Lütfen Grubu Yine Toplayalım :(
  • italyadan bir serverda oynuyorduk oradan çok güzel oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Love_For_You

italyadan bir serverda oynuyorduk oradan çok güzel oluyordu.

PLA Razers olabilirmi o server :) ben ve 3-5 türk hala oynuyoruz bu oyunu.Oynamak isteyen olursa her konuda istisnasız her problemde yardımcı olurum.
  • merhaba sevigili arnoald ve arkadaşlar
    serverlerimiz halen açıktır
    94.102.4.242:28960
    94.102.4.243:28960
    yeterli kişi olursak serverleri cracklı açarım sorun değil siz yeterki oynayın
  • selam ahmet abi;
    yaz geldi kısmetse haftaya memlekete dönüyorum.Ateşliyoruz cod alemini.
    Bu arada bu konunun 2-3 sayfa öncesini okudum,ne günlermiş yahu :)
    Biriki tartışmış olsak bile o günlerdeki bu oyundan aldığım zevki başka hiçbi mp ortamdan alamıyorum.Keşke şu eski oyuncuları toparlayabilsekte eğlenebilsek biraz...
  • herkeze selam şu all seeing eye programının linki ölü düzeltebilirmisiniz ben de cod uo gireyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: master-yoda

herkeze selam şu all seeing eye programının linki ölü düzeltebilirmisiniz ben de cod uo gireyim

en son hatırladığıma göre all seeing eye çalışmıyordu artık.

ah ah bosna serverlarında ne maceralar yaşadıydık
  • Walla ne günlerdi Base Assaulttan Aldığm zevki başka hiçbir oyundan alamadım zaten...Şimdi zaten girilmiyor doğru düzgün serverlere hep cdkey istiyor
  • ARKADASLAR ACIL CVP PLSS.. BEN COD 5 I YUKLEDIM VE SONRA 1,1 1,2 1,3 FALAN FILAN 1,7 YE KADAR DA YUKLEDIM. AMA OYUNA GIRERKEN Awaiting connection(1) yazıyorya o 1 rakamı 10 a kadar gelıyor ve zaman doldu dıyor ana menuye gecıyor sonra server is a differetion Cod Waw MP dıye bı hata verıyor. bılen bırısı varmı yaw . suna bırı cvp atsın :.....cod4 u oynuyorum da cod 5 te bole sıkıntılar oluyor yaw ne yapmam lazım_
  • Vayy be anılarım canlandı , bir zamanlar No Passage vardı hâlâ duruyor mu?
  • 40 yaşıma geldim, şu oyundan kopamadım. Oyunla Ufkabakan arkadaşımızın yazısıyla başladım. UO'da karar kıldım. Yıllardır başka oyun oynamam. Hemen hemen hergün girerim online oyuna. Artık klasik silahları da bıraktım. Modern modda HQ delisi oldum. ECF ve DIT adlı alman sunucularında oynuyorum. Pingim 70-150 arası, genelde 80-100.

Bir arkadaşımız the all seeing eye artık çalışmıyor diyor. Doğru Yahoo satın alıp bir süre sonra desteğini kesti. Her sene 19 TL. ödüyordum. Fakat yapan arkadaşlar yapmış. Bu programı kurulumsuz kullanabiliyoruz. Klasörü hazır olarak netten indirebiliyoruz. Klasörü istediğiniz yere koyup kısayol veriyorsunuz . Yalnızca serverleri elle yüklüyorsunuz o kadar.

http://www.gametracker.com/servers/

Linkinde oyununuzu seçin, aktif olan sunucu listelerini not defterine ekleyip the all seeing eye programına yüklüyorsunuz.

Yıllardan sonra istifade ettiğim ilk sayfalardan bu güne kadar konunun diri kalması, bu oyuna ilginin hala devam etmesi beni sevindirdi.
    Herkese mutlu günler, iyi ve sorunsuz oyunlar diliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeeN

40 yaşıma geldim, şu oyundan kopamadım. Oyunla Ufkabakan arkadaşımızın yazısıyla başladım. UO'da karar kıldım. Yıllardır başka oyun oynamam. Hemen hemen hergün girerim online oyuna. Artık klasik silahları da bıraktım. Modern modda HQ delisi oldum. ECF ve DIT adlı alman sunucularında oynuyorum. Pingim 70-150 arası, genelde 80-100.

Bir arkadaşımız the all seeing eye artık çalışmıyor diyor. Doğru Yahoo satın alıp bir süre sonra desteğini kesti. Her sene 19 TL. ödüyordum. Fakat yapan arkadaşlar yapmış. Bu programı kurulumsuz kullanabiliyoruz. Klasörü hazır olarak netten indirebiliyoruz. Klasörü istediğiniz yere koyup kısayol veriyorsunuz . Yalnızca serverleri elle yüklüyorsunuz o kadar.

http://www.gametracker.com/servers/

Linkinde oyununuzu seçin, aktif olan sunucu listelerini not defterine ekleyip the all seeing eye programına yüklüyorsunuz.

Yıllardan sonra istifade ettiğim ilk sayfalardan bu güne kadar konunun diri kalması, bu oyuna ilginin hala devam etmesi beni sevindirdi.
    Herkese mutlu günler, iyi ve sorunsuz oyunlar diliyorum :)

Ben dediğinizi yapmak istedim ama daha all seeing eye yükleyemedim.Bu programın hazır yüklenmiş halini bi yere upload edebilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nartnart -- 10 Temmuz 2010; 13:56:05 >
  • sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

aynen valla.internet kafede şu konuya sürekli refresh yapıp hangi servere gireceğimizi söyleyecek birini beklediğim günler geldi aklıma.hey gidi günlerr
  • all see eye olmuyor bende xfire dan giriyorum
  • cd key istemeyen hala oynanan cod uo da türk serveri var mı?
  • arkadaşlar cod uo da base assault server açalım mı? benim bi arkadaş var 2miz sürekli oynuyoruz ama server açmayı bilmiyorum!
  • açık türk serveri var.3-5 mesaj öncesine bakarsan görebilirsin.
  • aRnOaLd bu serverlere girilmiyor uzun süre bekletiyor bir şey olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.