Şimdi Ara

Call Of Duty İnfinity Warfare İlk Bölüm Açılmama Hatası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar call of duty infinity warfare de bütün crackları denesemde oyun açılmıyor new game diorum ilk video açılıyor sonra tam oyuna başlayacağı sırada alttaki dolma çubuğu doluyor sonra takılıp kalıyor oyunu oynayan veya sorunu çözen varsa yardımcı olabilirmi ne yaptıysam olmadı destek lütfen arakdaşlar.

Call Of Duty İnfinity Warfare İlk Bölüm Açılmama Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan54xx -- 18 Haziran 2017; 14:15:28 >

• 50GB torrentden insirdigin oyunun açilmamasi Iyiymiş
  • oyunu silip tekrar yüklemeyi denedinmi veya kurulumda yanlışlık yapmış olabilirsin ?
  • Yok kardeşim sildim yükledim başka crackda denedim elinizde varsa çalışan crack yükleyebilirmisiniz normal directxlerinide yükledim oyun açılıyo sıkıntı yok ama bölüm başlamıyor orda sıkıntı.

Bu arada sun of the beach kardeşim boş muhabbet için başka kapıya hadi burda boş muhabbettler için konu açmıyoruz hadi başka kapıya hadi...

Ha bu arada oyunun orjinalini almak istersen sen alabilirsin çok paran varsa al boş laf yapma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan54xx -- 18 Haziran 2017; 16:11:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı sorun bende de var acaba bir çözüm bulabildiniz mi
  • Hocam aynı sorunla bende uğraştım hatta farklı iki versiyon yükledim , aynı ekranda kalıyor ve silip tekrar yüklüyordum. Yabancı forumların birinde Avg antinin bu sorunu yaptığı söyleniyor, eğer avg kullanıyorsan ben kullanıyorum antiyi oyuna girmeden önce devre dışı bırak . Direk çalışıyor az önce denedim ve sorunsuz çalıştı .

• Slm kardeşim avg den kastın ne anlamadım tam olarak

• oguzhan54xx kullanıcısına yanıt
    antivirüs programı
  • virüs programını kapatırsan sorun çözülür ama virüs bulaşırsa karışmam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.