Şimdi Ara

Call of Duty: Ghosts (2013) [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.226
Cevap
6
Favori
82.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence Afghan sniper için en iyi yerdi gerçi rifle da kullanılıyordu
    ayrıca Terminalde survival da çok iyi oluyor
  • Uzun zamandır bu oyunu bekliyordum kapak Tasarımı çok iyi olmuş, umarım multiplayer uzun süreli olur serverlar tamamen hileli dolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecanla Bekliyoruz.
  • Ana sayfa güncellenmiştir.
  • Beyler bu seridede zombi modu olucakmı?
  • Oyunun iyi taraflarından biride hem PC hemde Xbox One için dedicated serverların olacak olması.
  • umutluyuz inş güzel oyun olur son oyuna kadar süperdi fakat bu codu 2 firma yapıyor fakat black opsu yapan firma yüzünden codun içine ettiler sanılıyor ghostu hangi firma activision yapıyor mw tadında olacaktır o yüzden beklentim çok yüksek unutmayın asıl cod oyunları activisionun yaptıklarıdır infitnity wardın değil !
  • CoD'u 2 firma yapıyor 1.si İnfinity Ward 2.si Treyarch Activision dağıtımcı şirket. Ayrıca en çok beğenilenler İW'nin yaptıkları Treyarch'ınkiler aynı atmosferi veremiyor.
    İW oyunları:1-2-4(MW)-6(MW2)-8(MW3)-10(Ghosts)
    Treyarch oyunları:3-5(WaW)-7(BO)-9(BO2)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

CoD'u 2 firma yapıyor 1.si İnfinity Ward 2.si Treyarch Activision dağıtımcı şirket. Ayrıca en çok beğenilenler İW'nin yaptıkları Treyarch'ınkiler aynı atmosferi veremiyor.
    İW oyunları:1-2-4(MW)-6(MW2)-8(MW3)-10(Ghosts)
    Treyarch oyunları:3-5(WaW)-7(BO)-9(BO2)

aynen öyle ghostda o yüzen süper olucak görürsünüz yapımcı İW
  • Herkese merhaba beyler aranıza yeni katılıyorum

• çıksa da oynasak, oyun yağmuru başlasın artık
  • Oyun bomba gibi geliyor. Cod serisi bütün eleştirilere rağmen oynanabilirliği herzaman üst seviye bir oyun olmuştur. Gerek single gerek multisi ile oyuncuları yeterince tatmin edecektir.

PC için dedicated server özelliğine sahip olmasıda ayrı bir güzellik.
  • selam arkadaşlar preorderladım oyunu sizce season pass bilmemne pack almaya gerek varmı yoksa ilk vanilla oyun yetermi? tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex

selam arkadaşlar preorderladım oyunu sizce season pass bilmemne pack almaya gerek varmı yoksa ilk vanilla oyun yetermi? tşkler.

bildiğim kadarıyla season pass ile Dlc leri alıyorsun yine de araştırsan iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt.LawLess

quote:

Orijinalden alıntı: Alex

selam arkadaşlar preorderladım oyunu sizce season pass bilmemne pack almaya gerek varmı yoksa ilk vanilla oyun yetermi? tşkler.

bildiğim kadarıyla season pass ile Dlc leri alıyorsun yine de araştırsan iyi olur.

Pre-Purchase Call of Duty: Ghosts - Digital Hardened Pack Upgrade var bumudur? season passide içeriyor sanırım.
  • mw den başkası yalan..
    geçen gün bo2 nin multiplayerini oynama fırsatım oldu da battlefield ile arasında dağlar var...
    grafiklerin yanında o savaş atmosferini göremedim cod da..
  • İw nin yaptığı her oyunda gerçi cod4 de olmadı ama mw2 nuke mw3 moab bu ghost ta nenolacak öyle bi şey muhakkak olur diye düşünüyorum ölmeden 25 adam vurunca açılan killstreak...bilen varmı acaba...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.