Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpererez

ben az önce bakayım dedim de acaba düzeldi mi diye. oyunu kaparken bile hata verdi. hala ayni

güncellemeden önce xbox kullanıcılarında konsol kilitlenme problemi vardı. Güncelleme ile xbox düzelteceklerine ps5 bozmuşlar  

xbox da bu arada düzelmemiş. konsol oyuncuları düzelmesini beklese yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Prestige sistemi geldiği için her sezon levellarımız sıfırlanacak.

Sifirlansin tamam o sistemi biliyorumda Prestij 1 den mi baslatiyor yoksa kaldigimiz yerden mi ? Bu guncelleme ile 6. Prestij geldi ben simdi tekrar 6 ya kadar mi kasacagim yoksa 3. Prestij den devam mi ettirecek bana ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika ya

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Sifirlansin tamam o sistemi biliyorumda Prestij 1 den mi baslatiyor yoksa kaldigimiz yerden mi ? Bu guncelleme ile 6. Prestij geldi ben simdi tekrar 6 ya kadar mi kasacagim yoksa 3. Prestij den devam mi ettirecek bana ?

Alıntıları Göster

altinci prestige geldiyse buyuk ihtimal 3. Den baslatir.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

3 tane prestige key kazandik. Onu geri almazlar. O yuzden kazandigimiz prestige bizde kalir. Simdi levellar sifirlanir. Ustune lvl ve prestige alinir

• Cod warzone den aldığımız cod puani us hesap cod mw de kullanabilirmiyiz arkadaslar.

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Harika ya

silinmiş video  

• sezon, mapler vs her şey harika ama dünden beri oyunda bi ağırlik var menülerde oyun bulmada baya yavas hareket ediyor sip diye oyun bulurdu normalde. nuketown'da map sonradan yukleniyor uavas yavas girince.. cok agir oyun buluyor. bi tuhaflik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihathalitt -- 16 Aralık 2020; 18:11:25 >
  • Eski oyunlardaki cp fiyatlarını düzeltmişler ah be...

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

ww2 baktın mı 

• Treyarch PS5'de sorun yaşayablar için fix gelene kadar ps4 sürümünden çalıştırın demiş oyunu

• IYI SEYORLER    

• Baktım geçmiş olsun gerçi ben 13.000cp almıştım ww2’den bütün sene gider herhalde oyunda bundle almak lüks oldu artık bir bundle için 150 200₺ verilmez battle pass alırız anca bu sene.

• yeni gelen Raid map de güzel. BO2 haritası. onceden oynamak kısmet olmamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Baktım geçmiş olsun gerçi ben 13.000cp almıştım ww2’den bütün sene gider herhalde oyunda bundle almak lüks oldu artık bir bundle için 150 200₺ verilmez battle pass alırız anca bu sene.

sayende ww2 den ucuz CP alıp oynadık.

O zaman bize CP yerine altın aldırsaydın ya. PS5 parasını çıkarırdık  

• Umarım az biraz bi şeyler atmışsındır bırakmışsındır zamanında hesapta yoksa verilcek fiyatlar değil artık.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Aynen, aldık o zamanlar. 2300 CP varr. umarım yakışıklı bundle lar gelmez :)

• Bu nasıl rezil bi güncelleme. Oyun bildiğin donuyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.