Şimdi Ara

Call of Duty: Cold War [PS4 / PS5 ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
920
Cevap
18
Favori
34.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battle pass çak geç bu sene her sezon yeter

Bu arada ps4/ps5 beraber eşleşiyoruz hep değil mi crossplay kapalı olsa dahi ps5 fiyatı da ayrı bi konu iyi almışsın valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Battle pass çak geç bu sene her sezon yeter

Bu arada ps4/ps5 beraber eşleşiyoruz hep değil mi crossplay kapalı olsa dahi ps5 fiyatı da ayrı bi konu iyi almışsın valla

Aynen cross play kapalıyken de eşleşiyoruz.

ben lazlık yapıyorum. önce sezonu bitirip sonra satın alıyorum  

• PC deki arkadaşlar ile oynayamıyoruz, partiden direk atıyor. Sizlerde de böyle bir problem var mı ?

• Güncelleme geldi 3gb
  • Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Yaa Anıl’ın yüzünden bi denedim oyun çıktığında 2400lük aldım bide 900 mw’dan 3300 götürür beni ..
    İnşallah renkli mermi gelmez , amin.
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Aynen abi güzel ama sorun var sanki kapatık , tsusihma yaptım az .. ping mi lag mı çözemedim anlık packet loss bile oldu , güncelleme gelirse öyle döneyim .. tüm yamyamlar oyunda yamyam olmayanlar acaip pusuyor bide haritayı bilmiyoruz elek olup çıktım
  • Guncellemeden sonra PS5 de yasanan sorun giderilmis, devam..

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Aynen abi güzel ama sorun var sanki kapatık , tsusihma yaptım az .. ping mi lag mı çözemedim anlık packet loss bile oldu , güncelleme gelirse öyle döneyim .. tüm yamyamlar oyunda yamyam olmayanlar acaip pusuyor bide haritayı bilmiyoruz elek olup çıktım

birde avm haritası gelmiş. ne, nereden, nasıl gidilir derken patates ettiler beni de  

3,2 GB güncelleme geldi. oyunun akışı ve aim assist düzeldi  

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

yeni gelen Raid map de güzel. BO2 haritası. onceden oynamak kısmet olmamıştı.

valla ben baya severdim bu haritayı, video bile almışım ta o zamanlar  

• Ya bir önceki oyunda o kadar para verdik aldık bu oyuna entegre etsinler aksesuarları yoksa her sene her sene alınmaz yani saçmalık bunları tekrardan durmadan almak mal yerine koyuyolar adamı 3000 yeter ya bütün sezonları alırsın işte bütün sene.

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt

Eskisi olmayanin, yenisi olmazmis   guzel bir tane gelsin dayanamayiz yine

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

PC deki arkadaşlar ile oynayamıyoruz, partiden direk atıyor. Sizlerde de böyle bir problem var mı ?

Ps tarafindan hic kimsenin cross platformu actigini sanmiyorum. O yuzden cevap veremedik.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Pc nin alayı hile cross hayatta açmam
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Drop frame rate düşmesi giderilmiş mi ps 5 de ki?
  • Ardamax kullanıcısına yanıt
    Evet
  • ceyhun tam turnuva oyuncularıyla oynarken girmişsin benim lobbye oyun sonuna doğru farkettim. reverse boosting yapiyodum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 17 Aralık 2020; 16:40:14 >
  • Bi oyun oynayacaksın her numara var sende Alper , reverse boosting ile uğraşıcağına oynasan ne kaybedersin

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Eskisi olmayanin, yenisi olmazmis   guzel bir tane gelsin dayanamayiz yine

Benim hesapta hazır CP var diye alırımda şimdi düşünsene bir bundle 200TL  

• quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Bi oyun oynayacaksın her numara var sende Alper , reverse boosting ile uğraşıcağına oynasan ne kaybedersin

valla içinden geçiyo benim rakipler  geçen nihat abi de şaşırdı görünce  reverse boosting yapmazsam oyundan soğuyup bırakmıştım çoktan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 17 Aralık 2020; 17:59:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

ceyhun tam turnuva oyuncularıyla oynarken girmişsin benim lobbye oyun sonuna doğru farkettim. reverse boosting yapiyodum bende

sorun değil   bu 300 cp puanim var storeye giriyorum alim diyorum satista yada kaldirilmis olabilir yazıyo herkestemi boyle    

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 17 Aralık 2020; 18:14:39 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.