Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops Zombi Rehberi|3.YENİ HARİTA: (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
650
Cevap
4
Favori
165.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hehe eminim sadece taktikle yaparsın ...
  • five'da elektrik ve battery nerede bir türlü bulamadım. Yalnız oynadıgımda oraya gidecek kadar para biriktiremiyorum(dogrusu biraz da tırsıyorum). Multiplayer oynayıp gidince de, ekiptekilere derdimi anlatamıyorum. 5. 6. lvl dan sonra bir tane yaralı zombi bırakıyorum gidip araştırayım diye, adamlar hep öldürüyor bu yaralı zombiyi. hey Allahım! Adamlara anlatmaya calsııyorum, yerde sürünerek o zombi yaşasın diye ama anlayan çıkmadı daha. he, videodan anlayamıyorum battery nerde, anlasam da deneyemiyorum denegesiz ekip arkadaslaından dolayı. bana akıllı ekip ark lazım. onları nerde bulurum? videosu var mı) ;)
  • ekle : Legend-Warrior34

oyunun bütün inceliklerini gösterim sana ..
  • Ekle beni beraber döktürürüz.PSN:muratozgur66
  • zombi five icin ekleyebilirsiniz
    bir turlu 13. leveli gecemedim..iyi bir ekiple gecmek lazım...
  • ya arkadaslar biz playstationda lan party ile 3 kişi oynuyoruz 17 dedik yukarı cıkamıyoruz 3ümüzde yıllardır oyun oynayan adamlarız milletin 50 falan demesi bizi sasırttı acıkcası punch makinesinde silahları upgrade falanda ettik ama bıcak ve crosboww kullanmadık hic bi videoda izledim adam full bıcakla dogruyo zombileri kutudan cıkanı ile bizde aldık bi yerden sonra tek atılmıyor adam masallah tek atıyordu hepsine bide bu quick revive icecekleri solo bölümdemi işe yarıyor bi tek
  • ballistic knife hem kutudan cıkıcaqk hem bowie knife ı alıcan jugger nut ın yanında , bide upgrade ettinmi 20 levele kadar 18 19 da falan tek alıyo 20 den sonra 2 3 kerede falan alıyo ( yerden gelen surungenlerı 20 dede tek alıyo baglantı full olduğunda... özellikle soloda deneyin 20 21 de de bıcak cok işe yarıyo )

quick revive solo da sizi yeniden doğuruyo ( soloda böyle )
    online da ise arkadaşınızı daha çabuk kaldırmanıza yarıyor ...

bugün osman abi , tolga abiyle falan 27 de düştük ama nedeni son zombi kendine kendine ölmesiydi bnde o ara yoktum el,mde zeuscannon vardı , haybiye öldüm orda gitti silahlar okadar perk vrdı ... sonra düştük daha çok giderdik

psn : Legend-Warrior34 ( arkadaş listem full galiba ekleyen olmuşsa kusra bakmayın bi mesaj atın eklim ben sizi ... )

• Arkadaşlar bu zombie mode'u aynı ps3 üzerinden 4 kişi oynıyabiliyormuz acaba ?? 4 tane kol var denedim ama bir türlü beceremedik bu konuda bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: headbangerr

Arkadaşlar bu zombie mode'u aynı ps3 üzerinden 4 kişi oynıyabiliyormuz acaba ?? 4 tane kol var denedim ama bir türlü beceremedik bu konuda bir bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Malesef bu mümkün değil.Sadece 2 kişi oynayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar,yeri değil ama cod 5 zombiede yeni haritalarda oynuyoruz arkadaşlarla,silah upgrade nasıl yapılıyor,hiçbiryerde bulamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fishh

Arkadaşlar,yeri değil ama cod 5 zombiede yeni haritalarda oynuyoruz arkadaşlarla,silah upgrade nasıl yapılıyor,hiçbiryerde bulamadık.

Yeni harita derken?
  • yeni haritalar , cod5 de - zombie nacht der untoten , zombie verrückt , zombie shi no numa , zombie der riese .... sadece der riese de var ama shi no numa yla verrückt ta da var elektrik ( perkler hepsinde dahil nacht der untoten dışında) , upgrade sadece der riese de. ( cod5 deki tüm zombie mapları orjinal şekliyle black ops hardened edition - paketinde şuanda mevcut ... )
  • five in secret room u

http://www.youtube.com/watch?v=91GLRKCcyXQ

ben denedim çoğu kez oldu ve halada var .

isteyen deneyebilir , solo olarak çok fazla uğraşmayın çok fazla level kazamassınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-MoTioNZz-o -- 19 Aralık 2010; 2:56:23 >
  • çok sağolasın bu müzikler iaçmayı arıyodum bnde arkadaşlarımla 28.round a geldim isteyen eklesin Psn Id YeneR_SparroW_91 YRSW büyük
  • selam gençlik nasıl gidiyor zombi avı :) arkanızada bakın arada zombi çıkabilir:)
  • Zombie deki trophileri almak için bir party kurmak isteyen varmı ?
  • bn oynamıyorum artık , ciddi bi şekilde cılgı çıktı ...

multiye dewam level kasmak şart ...
  • gel atalım 1-2 el serhat kinoda 33 fiveda 31 oldu geliştirmeye devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovarinli -- 21 Aralık 2010; 21:45:13 >
  • herkese merhaba..
    bızde delıler gıbı kasmamıza ragmen sımdıye kadar 19.bolumu gorduk :)
    duzenlı olarak oynuyoruz..burdan beraber ekurı yapabıleceıgımız kısılerle yarın gece deneyebılırız
    burdan ırtıbat kurmaya devam edelım

"do u know how to say russian UND ? "

yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: x-MoTioNZz-o
    http://www.youtube.com/watch?v=91GLRKCcyXQ

1.05 ile buyuk ihtimalle bunuda kapattilar kullananlar kapti lvlleri kullanamayanlar kaldi 17 de :D
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.