Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Ön İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
42.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • :D hayır tam bir fps hastasıyım ben aslında ma cod sağolsun bütün fps oyunları onun başarısı sonucu onun çizgisine kaymaya başladılar çok seyrek artık benim istediğim tarzda oyunlar...eskiden mesela far cry vardı wolfnstein vardı mohaa vardı hatta cod 1 de süperdi ama ne olduysa cod 4 ten sonra birşeyler oldu...bende artık far cry 3 ü bekliorum crysis bile benim görüşüme göre codun dinamiklerine kayacak bakın görün moh zaten öyle oldu bu kesin gibi birşey(inşşallah yanılırım) battlefield giirişi coddan yaptı :D nerede o eski fpsler :D
  • BU OYUN OSKAR ALIR
  • Oscar degilde emmy alır çünkü öyle bi yapmışlarki single player kısmını dizi gibi her bölüm farklı bi yerdeyiz her bölüm farklı bi olay cod 4 gibi bütünlük yok.
  • quote:

insanı bu kadar içine çeken, hikayesi oldukça etkileyici, oldukça gerçekçi... başka bir oyun daha var mı?

oyunu oynamışsın ama büyük ihtimal altyazıları tam okumamış ya da senaryoyu tam anlamamışsın galiba.

Evet alt yazıları okumadım, zaten oynadıgım oyunda Türkçe alt yazı yoktu ve ingilizcem de pek iyi sayılmaz. Zaten ben "hikaye" derken oscarlık bir senaryodan bahsetmiyorum. Benim anlatmak istedigim: Oyuna kendini kaptırıp gidiyorsun, hele bir de oyuna iyice dalarsan oyunu oynadıgın süre içerisinde dünyayla iliskin kopuyor, tamamen kendini oyuna kaptırıp gidiyorsun...
  • insanı bu kadar içine çeken, hikayesi oldukça etkileyici, oldukça gerçekçi... başka bir oyun daha var mı?

oyunu oynamışsın ama büyük ihtimal altyazıları tam okumamış ya da senaryoyu tam anlamamışsın galiba.

Evet alt yazıları okumadım, zaten oynadıgım oyunda Türkçe alt yazı yoktu, ingilizcem de pek iyi sayılmaz. Zaten benim "hikaye"den kastım: Oscar ödülü alan bir film kadar senaryosu oldugu degil; oyunu oynarken kendimi nasıl kaptırdıgımı, oyunun adeta beni tutup içine çektigini (Hele hele kendini oyuna dalarsan) ve bu tarz sürükleyici oyunların az oldugundan bahsettim ve senin aklında onca laftan "Hikaye" kelimesi kalmıs...
    :)
  • Güzel inceleme, ellerine sağlık.
  • dört gözle bekliyoruz.. güzle bir yazı olmuş...
  • Bu sene kesinlikle alıcağım dediğim oyunların başında geliyor. Özellikler mw2 den bu kadar sıkılmışken bu oyunun gelmesi çok iyi oldu
  • inş uzun bi oyun olur. bi önceki modern warfare 2 gibi 5-6 saatte bitecek bi oyun olmaz.
  • modern warfare 1 ve 2 çok iyi idi bu serininde onlara bnziyeceğini düşünüp çıkış tarihini sabırsızlıkla bekliyorm=D
  • yahu ben hala cod:waw oynuyorum siz kavga ediyorsunuz :) cod waw da mayın patlamasında veya pompalı tüfekle düşman askeri parçalanabilirken mw2 de mayında patlasa bile vücut bütünlüğü bozulmuyor,ayrıca çatışma ortasında uçak,helikopter olayı bozuyor bence,tamamen sokak çatışması en güzeli o yüzden hala cod waw'ı oynuyorum mw2 dede tps modu güzel olmasına rağmen bütün haritaları kapsamamasıda sıkıntı verici,umarım black ops yeni bir çığır açar zombi sürprizini de dört gözle bekliyoruz.
  • 8 gözle çıkmasını bekliyoruz
  • cod u bile kötülüyosak piyasada oynamaya değer oyun yoktur demekki.
  • Single var dimi ve çıkış ne zaman bellimi ?
  • Bir COD sevdalısı olarak, elimiz mahkum alacağız
  • Bu oyunu ön sipariş vermemek için kendimi zor tutuyorum, multiplayer modları, haritalar, yeni perkler, karakter modellemeleri kısacası her şey harika olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 30 Eylül 2010; 20:18:11 >
  • [Kunye=] ya arkadaşlar bende Bu oyunu kurdum maın'den campınge girdikten sonra bi video geliyor,videoyu izlerken

Error

error

couldnt fınd the bsp for thıs map please build the fast fıle assocıatedwrıth maps/CUBA.D3DBSP AND TRY AGAİN bole bır hata alıyorum ekran tamamen sıyah ve dırek exıt dıyor. YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: djx

BU OYUN OSKAR ALIR

Alır mı alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: beylerbeyi01

quote:

Orijinalden alıntı: djx

BU OYUN OSKAR ALIR

Alır mı alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimox -- 5 Haziran 2011; 18:15:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.