Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Ön İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
42.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkham_Asylum

quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR25

quote:

oyun grafik olarak yine mükemmel olacaktır ona lafım yok

amma lütfen waw gibi olmasın çok çok vasat bir oyundu mw ve mw 2 ile kıyaslandığında tabi oyunların geçtiği dönemler farklıydı ona bişey demiyorum ama farklı bişey vardı waw da bişeyler eksikti sanki

neyse umarım bu waw gibi olmaz ama aynı şirketin yapıyo olması beni ürkütüyo

Waw'a vasat dedin ama waw da vurdugumuz adamın kolu,bacagı,kafası kopuyordu vurdugumuz yere göre tepki veriyordu bu mw2 de yoktu.
    2-Sesler mw2 den bin kat daha gerçekçiydi tam savaş atmosferi vardı.
    3-Map'leri mw2 den kat kat daha güzeldi ve çok büyük map'leri vardı tank bile kullanabiliyorduk.Mw2 de ise küçücük map'ler vardı.
    4-Perkleri ve silah dengeleri çok güzeldi ne çok vasat nede çok astronomik damageli silah vardı.Mw2 de ise saçma saçma perkler(marathon ve p90 a bile akimbo yapılmasına izin verdiler).İnsanı çileden çıkaran hayvani derecede güçlü silahlar(g18 ve o taa fi tarihinden kalma shotgun,gl,thumper)
    5-Oyun çıktıktan sonra treeyarch bi ton bedava map ve hataları düzeltmek için patch çıkardı.IW ise pc de bile map'leri parayla sattı oyuna 2 kuruşluk patch bile yapmadı hileler kol geziyor glich kaynıyor puan tablosu rezalet.

Şimdi bunlara bak ve hangisi vasat söyle.

saydığın özelliklern 5 inden 4 ü multi kısmına ait

bre adam ben single dışında multi ye hiç takılmadımki single üzerinden yorum yapıyorum

hem sana göre güzel bana göre değil nedir bu tartışma çıkarma merakı adam akıllı yorum yazamaz,düşüncelrimizi belirtemez olduk

Ne alaka ben orda mw2 nin waw dan düşük yönlerini söyledim forumda artist kaynıyo.Madem multiplayer olarak oynamadın her yönünü denemeden nasıl vasat diyebildin onu merak ediyorum.Sen oyunu oynama sonra vasat de.O fikir belirtmek degil karalamadır

• BSC Misafiri
    07.09.2010 17:58:56
    bu oyun 4 gün sonramı çıkıo ?

Hayır arkadaşım.9 KASIM 2010 da çıkıyor.Karıştırman normal.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

oyun grafik olarak yine mükemmel olacaktır ona lafım yok

amma lütfen waw gibi olmasın çok çok vasat bir oyundu mw ve mw 2 ile kıyaslandığında tabi oyunların geçtiği dönemler farklıydı ona bişey demiyorum ama farklı bişey vardı waw da bişeyler eksikti sanki

neyse umarım bu waw gibi olmaz ama aynı şirketin yapıyo olması beni ürkütüyo

Waw'a vasat dedin ama waw da vurdugumuz adamın kolu,bacagı,kafası kopuyordu vurdugumuz yere göre tepki veriyordu bu mw2 de yoktu.
    3-Map'leri mw2 den kat kat daha güzeldi ve çok büyük map'leri vardı tank bile kullanabiliyorduk.Mw2 de ise küçücük map'ler vardı.
    4-Perkleri ve silah dengeleri çok güzeldi ne çok vasat nede çok astronomik damageli silah vardı.Mw2 de ise saçma saçma perkler(marathon ve p90 a bile akimbo yapılmasına izin verdiler).İnsanı çileden çıkaran hayvani derecede güçlü silahlar(g18 ve o taa fi tarihinden kalma shotgun,gl,thumper)
    5-Oyun çıktıktan sonra treeyarch bi ton bedava map ve hataları düzeltmek için patch çıkardı.IW ise pc de bile map'leri parayla sattı oyuna 2 kuruşluk patch bile yapmadı hileler kol geziyor glich kaynıyor puan tablosu rezalet.

Şimdi bunlara bak ve hangisi vasat söyle.

saydığın özelliklern 5 inden 4 ü multi kısmına ait

bre adam ben single dışında multi ye hiç takılmadımki single üzerinden yorum yapıyorum

hem sana göre güzel bana göre değil nedir bu tartışma çıkarma merakı adam akıllı yorum yazamaz,düşüncelrimizi belirtemez olduk

Ne alaka ben orda mw2 nin waw dan düşük yönlerini söyledim forumda artist kaynıyo.Madem multiplayer olarak oynamadın her yönünü denemeden nasıl vasat diyebildin onu merak ediyorum.Sen oyunu oynama sonra vasat de.O fikir belirtmek degil karalamadır

tamam birader tartışmaya girmicem hade eyw

• gene vasat bir oyun bizleri bekliyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

gene vasat bir oyun bizleri bekliyor :(

vasat mi
  • İYİ BİR OYUN OLUR İNŞALLAH ANCAK TREYARCHA PEK GÜVENMİYORUM. BİDE OYUNDA İNŞALLAH Cpt.PRICE'Yİ GÖRÜRÜZ NE KADAR INFINITYNİN KARAKTERİDE OLSADA
  • cool story bro
  • bıktım şahsen call of oyunlarından,savaş savaş savaş nereye kadar dünyada adam kalmadı anasını satıyım
  • Waw'a vasat dedin ama waw da vurdugumuz adamın kolu,bacagı,kafası kopuyordu vurdugumuz yere göre tepki veriyordu bu mw2 de yoktu.

@SyLaR25

Hocam düşüncelerime, duygularıma te4rcüman olmuşsun gerçekten..
    MW2 Mp modunda denge ve hile denetimi konularında berbattı..
    Oyund

• Ben dogruları yazdım ama bazı insanlar dogruları kabul etmekte zorlanıyor benide ilgilendirmiyor zaten ben yazıcagımı yazdım düzgünce okuyan ve objektif bakan herkez bana hak verir ama gözü fanlıktan kör olmuş kişiler hala bildiklerini okur.
  • insanı bu kadar içine çeken, hikayesi oldukça etkileyici, oldukça gerçekçi... başka bir oyun daha var mı? Oyunu oynamıyorum, adeta yaşıyorum. Daha önce bir çok oyun oynamıştım. Ama Call Of Duty'yi ilk defa oynuyordum ve oynadıktan sonra dedim ki: "Bu oyunsa benim şimdiye kadar ki oynadıklarım neydi?" CAD 4'ü hatırlayın: Oyunun başlangıcında helikopterdeyken karşımda oturan kişinin (sanırım Cpt. Prıce'tı, tam hatırlamıyorum.) o sigarasını içtikçe ortalığın aydınlanması, sonra geminin görünmesi, yağmur... Sonra halatla gemiye inmemiz ve birçok insanı öldürdükten sonra "Oh be bitti" dediğimiz anda (beklenmedik anda) bombanın patlaması, birden yere düşmem, kulaklıktan gelen o ses (vızıltı), ekranın kararıp, kararıp düzelmesi ve sallanması, sonra yine aynı kişinin (Cpt. Prıce olarak hatırladığım kişi) bana elini uzatıp kaldırması, sonra geminin su almaya başlaması ve koşarak gemiden uzaklaşmaya çalışmamız ve son olarak o helikoptere son anda atlayışım, sonra yine aynı kişinin tam elim kayar

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

gene vasat bir oyun bizleri bekliyor :(

vasat mi

Laf ola beri gele,vasatmış.
  • multiplayere istediginizi soyleyebilirsiniz ama COD MW2 nin signlesi muhtesem oyun degil FILM !
  • quote:

Ben dogruları yazdım ama bazı insanlar dogruları kabul etmekte zorlanıyor benide ilgilendirmiyor zaten ben yazıcagımı yazdım düzgünce okuyan ve objektif bakan herkez bana hak verir ama gözü fanlıktan kör olmuş kişiler hala bildiklerini okur.

ya sen ne biçim bir adamsın? yahu anlamıyorum bir oyuna kötü dedim diye bir küfretmediğin kaldı.Sanane babanın şirketimi?ben kötü dedim diye şirket iflasmı edecek?yada şöyle söyleyeyim benim oyuna kötü dememi şirket ipleyecekmi? insan gibi tartışmayacağım arkadaşım hadi eyvallah dedim ama hala devam ediyosun.anlıyorum egonu tatmin etmeye çalışıyorsun tamam anlayış gösteririm ama nolur sus artık.Allah aşkına sus
  • quote:

multiplayere istediginizi soyleyebilirsiniz ama COD MW2 nin signlesi muhtesem oyun degil FILM !

100% katılıyorm.
  • quote:

insanı bu kadar içine çeken, hikayesi oldukça etkileyici, oldukça gerçekçi... başka bir oyun daha var mı?

oyunu oynamışsın ama büyük ihtimal altyazıları tam okumamış ya da senaryoyu tam anlamamışsın galiba.
  • quote:

multiplayere istediginizi soyleyebilirsiniz ama COD MW2 nin signlesi muhtesem oyun degil FILM !

Senaryosu sürüklüyor.Mesela MW3 'ü merakla bekliyorum.Hikaye olarak ne olacak.?Makarov ölecek mi?

Ama senaryosu yine de bir F.E.A.R. serisiyle yarışamaz.
  • bu oyundan en ufak bir beklentim yok bu modern zımbırtılarda zaten oldu olası hiç sarmadı beni...BU OYUNUN OYNANIŞ DİNAMİKLERİ İYİ DEĞİL.yani ne bileyim bir film gibi...böyle olmamalı.Oyunu oynayabilmeliyiz biz resmen film izliyoruz yok ağır çekime almalar yok amerikan askeri havayı basmalar cpt price helikoptere uç falan...ya tamam bunlarda olabilirde bu oyunda çok fazla...yani biraz düşman kodlarla STRATEJİ geliştirerek savaşabilelim böyle olayı bir kahramanlık kurgusundan öte daha çok oynayan kişiyi tatmin edebilme seviyesine taşısalar çok süper olur.Mesela ilk iki oyunu oynayan benim ne demek istediğimi çok iyi anlarlarlar.onlarda daha çok aksiyon ama daha bi çaresizlik bi savaşın içinde olma durumu var.Ben tam olarak şöyle birşey istiyorum...
    far cry+call o duty 4-6+operation flash point

operation flash pointin yerine farklı bir şeyde koyabilirsiniz onu koymamdaki amaç ciddiyet,taktik imkanı veya buna takım ruhuda diyebilirisniz bunların hiçbirisi cod 4-5-6 da yok lütfen beni

• quote:

bu oyundan en ufak bir beklentim yok bu modern zımbırtılarda zaten oldu olası hiç sarmadı beni...BU OYUNUN OYNANIŞ DİNAMİKLERİ İYİ DEĞİL.yani ne bileyim bir film gibi...böyle olmamalı.Oyunu oynayabilmeliyiz biz resmen film izliyoruz yok ağır çekime almalar yok amerikan askeri havayı basmalar cpt price helikoptere uç falan...ya tamam bunlarda olabilirde bu oyunda çok fazla...yani biraz düşman kodlarla STRATEJİ geliştirerek savaşabilelim böyle olayı bir kahramanlık kurgusundan öte daha çok oynayan kişiyi tatmin edebilme seviyesine taşısalar çok süper olur.Mesela ilk iki oyunu oynayan benim ne demek istediğimi çok iyi anlarlarlar.onlarda daha çok aksiyon ama daha bi çaresizlik bi savaşın içinde olma durumu var.Ben tam olarak şöyle birşey istiyorum...
    far cry+call o duty 4-6+operation flash point

operation flash pointin yerine farklı bir şeyde koyabilirsiniz onu koymamdaki amaç ciddiyet,taktik imkanı veya buna takım ruhuda diyebilirisniz bunların hiçbirisi cod 4-5-6 da yok lütfen beni

Senin,oyunun,FPS,değil,aga.

Starcraft,falan,oyna

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.