Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops III - Multiplayer Starter Pack (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Steamdan kalkmasi satin alanları baglamaz. Nuketown haritasınin dlc 'si ücretsiz olarak verilmektedir. Steam cod haberleri bolumune Nuketown yazarsaniz dlc kodunun ücretsiz nasıl alindigi gosterilmekte. Starter pack için bir kısıtlama varmıdır sanmam. Dlc ücretsiz çünkü. Yakinda Awakening dlc 'si ile bo2 haritalarıda gelecek. Oldukça güzel olacak . Ucretinin 15 dolar olacağı söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lNefer

Steamdan kalkmasi satin alanları baglamaz. Nuketown haritasınin dlc 'si ücretsiz olarak verilmektedir. Steam cod haberleri bolumune Nuketown yazarsaniz dlc kodunun ücretsiz nasıl alindigi gosterilmekte. Starter pack için bir kısıtlama varmıdır sanmam. Dlc ücretsiz çünkü. Yakinda Awakening dlc 'si ile bo2 haritalarıda gelecek. Oldukça güzel olacak . Ucretinin 15 dolar olacağı söyleniyor.

ürünü az önce iade ettim.ffa ve tdm den başka oyuncu yok.gungame falan hepsi boş oyuncu bulunamıyor
  • ibrahimcan34 kullanıcısına yanıt
    Ne ara aldınız ne ara teslim ettiniz. :) Neyse hayırlı olsun.
  • Son gün 7 Mart'a uzatılmış.

http://store.steampowered.com/app/437350/
  • quote:

Orijinalden alıntı: lNefer

Ne ara aldınız ne ara teslim ettiniz. :) Neyse hayırlı olsun.

teşekkür ederim.bu devirde 35 tl büyük para :) iyi günler.
  • arkadaşlar oyunun multisi hangi cod oyununa benziyor ? ona göre alacağım bugüne kadar mw3 sonrası ve aldığım tüm codların sadece multisini oynadım fiyat mükemmel benim için :)

bo1 deki nuketown Zevkini hiç bir şeyde almadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    Advanced Warfare 'dan sonra gelen bir oyun. Advanced' de atlama zıplama vardı bunda duvarda da yürüme de var. O yüzden advancede daha yakın bir multisi var. Nuce bu oyunda da var. Hatta awakening dlc ile bo2 haritaları bu oyuna güncellenmiş olarak gelecek yakında.
  • kardeş mp starter packı aldım ben bayağı önce. mp starterpack diye fresh start yoktur sanıyordum. mesajlara tekrar baktım var demişsin. neresinde olduğunu bulamadım. internette fresh start için prestij açmak gerekiyor. biz açamıyoruz mp starter oldugumuzdan ? yanlış yeremi bakıyorum.

Düzeltme:

Features NOT included in the Call of Duty: Black Ops III Multiplayer Starter Pack:
    Zombies game mode
    Campaign game mode
    Ability to play in Multiplayer custom games
    Ability to Prestige (your level will be capped at 55 in the Starter Pack)
    Access to mod tools or modded content (once released)
    Access to unranked server browser (once released)
    Ability to Fresh Start your profile
    The ability to access Dead Ops Arcade II and Nightmares mode

gerek kalmadı Fresh start yokmuş :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dean13 -- 24 Temmuz 2016; 5:12:52 >
  • Bu fresh startin açıkçası hiçbir getirisi yok. Oyuna dair herşeyin silinmesi demek. Aciklama kisminda ben konuyu açtığım vakit fresh start ile ilgili bir yazi yoktu sonradan eklenmis anlaşılan.

Normalde prestij atlama ile ayni menüde bulunuyor sıfırlama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multiplayer starter pack yada tam sürüm yaz indirimlerinde indirime giriyor mu? Giriyorsa ne kadar giriyor? Çok fark etmiyorsa bayıcam 35 tlyi ve aynı soruları rainbow six siege starter edition içinde soruyorum bilen birisi cevaplarsa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.