Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops II (2012) [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
12
Favori
112.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Rusya sitesinden Call Of Duty Black Ops 2 keyi aldım. VPN ile etkinleştirdim. Steam yükleme bölgesini Rusya yapıp yükledim (Bu arada VPN'i kapattım ki hızlı indirsin diye). Oyunu açmak için illa VPN kullanmak gerekiyor malesef. Yoksa bölge sorunu veriyor oyunu açmaya çalıştığımda. VPN'li oyunu açtığım zamanda da Rusça oluyor.
    Herkesin oynadığı gibi Multiplayer oynayabilir miyim normal şekilde acaba? Yoksa Key güme mi gitti?
  • Merhaba arkadaşlar , ben pcye bo2 almayı düşünüyorumda sorularım var cevaplarsanız sevinirim

1-En güvenilir keyleri nereden bulabilirim
    2-Oyunda hileci durumu nasıl hileden NEFRET eden biriyim ghosts çıktığı için bu oyunu sallamamazlık durumu var mı hile güvenliği açısından
    3-Ping ve optimizasyon sorunları var mı ? varsa hala devam ediyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgrg

Merhaba arkadaşlar , ben pcye bo2 almayı düşünüyorumda sorularım var cevaplarsanız sevinirim

2-Oyunda hileci durumu nasıl hileden NEFRET eden biriyim ghosts çıktığı için bu oyunu sallamamazlık durumu var mı hile güvenliği açısından

Key hakkında bir bilgim yok.

Oyunda hileci hiç olmadı ve bence olmayacak. Şu ana kadar bir kere bile karşılaşmadım.

Oyunda optimizasyon sorunu yok ama Türkiye'de internet çok ileride olmadığı için ping sorunları ara ara oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizhan18

quote:

Merhaba arkadaşlar , ben pcye bo2 almayı düşünüyorumda sorularım var cevaplarsanız sevinirim

Oyunda hileci hiç olmadı ve bence olmayacak. Şu ana kadar bir kere bile karşılaşmadım.

Oyunda optimizasyon sorunu yok ama Türkiye'de internet çok ileride olmadığı için ping sorunları ara ara oluyor.

Çok teşekkür ederim kardeşim sonunda cevap alabildim.Yalnız bişey daha sorucam , çok çok uygun fiyatlara battlefield 3 keyleri buldum sağlam yerlerden, battlefield 3 multi oynadıysan aynı soruları bf3 için yeniden cevaplar mısın ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Denizhan18

quote:

Çok teşekkür ederim kardeşim sonunda cevap alabildim.Yalnız bişey daha sorucam , çok çok uygun fiyatlara battlefield 3 keyleri buldum sağlam yerlerden, battlefield 3 multi oynadıysan aynı soruları bf3 için yeniden cevaplar mısın ?

Multisini oynadım.

2-) Bir kere hileciyle karşılaştım. Ama her serverda hile yok zaten yapan banlanır. İlla ki biri şikayet eder.

3-) Optimizasyon sorunu yok. Ama şu bir gerçek BF3 ve BF4 ; bilgisayarı diğer oyunlara göre daha çok zorluyor. Ping sorunu yok zaten gireceğ*iniz serverları siz seçiyorsunuzç.

• Black ops 2 multiplayer'da dlc haritalarını nasıl oynayabilirim? Public match'e giriyorum. Nedense nadiren dlc haritaları geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Denizhan18 -- 19 Temmuz 2014; 12:11:43 >
  • Oyunda hileci var mı beyler ?
    Steamdan almayı düşünüyorum da...
  • Böylesine mükemmel oyunda hile ile mi oynanır arkadaş yaw" diyecektim ki multi için sormuş olabileceğin birden aklıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aly_33 -- 24 Temmuz 2014; 17:26:57 >
  • Arkadaşlar bo2 yi rus keyi ile aldım, ama lanet olası steam yüzünden ancak 20 dklık ücretsiz vpn ile girebiliyorum, 20dk süre bitince oyun kapanıyor ve tekrar açmayı denediğimde vpnsiz açabiliyorum ama oyuna girerken tam map yüklenirken steam tespit edip atıyo beni bu lanet olası steamın bölge denetlemesinden nasıl kaçabilirm ince ayar falan varsa uğraşırım nefret ettim ya nedir bu böyle.

• Arkadaşlar bu adam adam bir class sete bu kadar classı nasıl koyuyor acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 9 Eylül 2014; 18:47:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Arkadaşlar bu adam adam bir class sete bu kadar classı nasıl koyuyor acaba ?

Her prestij tamamlamada 1 tane class alma hakkın var. 5 prestij tamamlasan bu kadar classın olur. Bende de bu kadar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword61 -- 14 Eylül 2014; 0:20:40 >
  • Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınızı rica ediyorum Black Ops I veya II'de arkadaşlarımla online zombie modunda oynamak istiyoruz fakat nasıl yapamacağımızı bilmiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratyarali24

Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınızı rica ediyorum Black Ops I veya II'de arkadaşlarımla online zombie modunda oynamak istiyoruz fakat nasıl yapamacağımızı bilmiyoruz.

Oyunu steamden aldıysanız kütüphanenizde; Black Ops Singleplayer, Multiplayer ve Zombies olarak ayrı ayrı yükleniyor. Korsan oynayacaksanız bilemiyorum
  • bırısı cevaplasın oyunun sonunda Alex Mason gelıyor sımdı orasını tam anlayamadım adam ıyı bır nısancı degılsın falan dıyor ama onca yıl neredeymıs bırısı acıklayabılırmı?
  • PC multiplayer da oyuncu durumu nasıl. Yeterince oyuncu var mı şu an.
  • Ah be oyuncu sayisi bayaa azaldi suan 7500u gecmiyor eskiden ne guzeldi birsuru quickscoperlar trickshoterlar simdi hepsi gitti advanced warfare'a ben hala bo2 forever

• unowen kullanıcısına yanıt
    Suan oyuncu sayisi yeterli fakat dlcler acikken lobi bulmasi uzun suruyor ben genelde dlc paketlerini kapiyorum bende vengeance ve apocalypse dlcleri var bi kac tanede camo dlc var

• merhabalar arkadaşlar zombi modda online kısmına tıkladığım zaman bu hatayı alıyorum;

"The Call of Duty: Black Ops servers are unavailable at this time. Please try again later or visithttp://www.callofduty.com/blackops/status for updates."

yardım edebilecek varmı acaba?
  • Black ops 2 de advanced warfare camo sunu nasıl açacaz bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeventÇ -- 16 Haziran 2015; 17:15:04 >
  • Merhaba arkadaslar.http://www.gamesdeal.com/call-of-duty-black-ops-2-ohne-nuketown-2025.html?a_aid=allkeyshop&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
    Suradan kodu alsam online oynayabiliyorum degil mi? Biraz ucuz geldide cunku stram 99tl ye satiyor.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.