Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops Cold War [PC ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.972
Cevap
31
Favori
125.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar oyundaki perkler ve wildcardların açıklamalarının olduğu Türkçe bir kaynak var mı ? biraz İngilizce bilgim olmasına rağmen bir kısmının ne işe yaradığını anlayamadım, diğer bir husus ise 6 adet perk kullanmanın dezavantajı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperV -- 4 Ocak 2021; 15:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperV

Merhabalar oyundaki perkler ve wildcardların açıklamalarının olduğu Türkçe bir kaynak var mı ? biraz İngilizce bilgim olmasına rağmen bir kısmının ne işe yaradığını anlayamadım, diğer bir husus ise 6 adet perk kullanmanın dezavantajı nedir ?

hangilerini anlamadınız?

perklerle ilgili önceki sayfalarda elimden geldiğince açıklama yapmıştım

• rockerroll kullanıcısına yanıt

Üzüldüm dostum. Eğer canlı destek varsa ordan yazın. Daha çabuk ilgilenilir diye düşünüyorum. Bütün güvenlik ayarlarının hepsini kullan. Authenticator dahil. Telefon da tanımlamışsındır herhalde.

Nasıl ele geçirdiler ben de düşünmeye başladım. Herkesin başına gelebilir. Ben de Rusya üzerinden hesap açmıştım. Telefon tanımlamıştım, kısa sürelik kiralık numarayla warzone da almıştım.

Dün telefon değiştirdiğim için yeni telefonumdaki battle.net ve authenticator'u açamıyorum. Bakalım ben nasıl işin içinden çıkacağım.

Geçmiş olsun

• OssiiE kullanıcısına yanıt

Ben de 1-2 defa oldu. Tarayıp onardıktan sonra tekrar olmadı. Nete yazın, çözüm önerileri illa ki vardır.

• StarSCL kullanıcısına yanıt
    Kaç defa tarayıp onardım ama arada gene yapıyor. Tekrar indireceğim gibi duruyor oyunu
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Şu an %33 indirimle 1866 Ruble. 184 lira 16 kuruşa geliyor.

Bence tekrar indirmeden önce bulabilirseniz başka çözümleri deneyin. O kadar download zahmetli iş.

• quote:

Orijinalden alıntı: StarSCL

Üzüldüm dostum. Eğer canlı destek varsa ordan yazın. Daha çabuk ilgilenilir diye düşünüyorum. Bütün güvenlik ayarlarının hepsini kullan. Authenticator dahil. Telefon da tanımlamışsındır herhalde.

Nasıl ele geçirdiler ben de düşünmeye başladım. Herkesin başına gelebilir. Ben de Rusya üzerinden hesap açmıştım. Telefon tanımlamıştım, kısa sürelik kiralık numarayla warzone da almıştım.

Dün telefon değiştirdiğim için yeni telefonumdaki battle.net ve authenticator'u açamıyorum. Bakalım ben nasıl işin içinden çıkacağım.

Geçmiş olsun

Is isten gecti malesef. Cod hesabimi kurtardim ama ona hemen authentication ekledim. Calinan battlenet hesabini unlink yaptim. Sifresi calinsa bile benim telden kod uretilip giriliyor. Olmasi gereken buydu.

Mw de damascus vs ilerlemeler cod hesabina kaydoluyordu umarim bu coldwarda da oyledir cunku multideki dark matter ultrayi acmistim.

En kotu hesabi kurtaramasam bile yeni hesap alip cod u linkleyecegim yine.

Keylogger yedim heralde yada crack isleminden keylogger sizdi pc ye. Ama yakin zamanda malwarebytes kurmustum onla ve eset internet security ile taratmama ragmen bulamadilar. Sonrasinda formatladim tel ve pcyi zaten

Ticket actim varolan ve satis yaptigim bir hesaptan. Temsilci yeni bir mail alip ticket acin dedi hesabi bulduk yazdi.

Baska bi temsilci siz ilk sahibi degilsiniz hesabin dedi. Galiba karistirdi hesap okusturup ticket actigim maille. Cunku bu maile forumdan hesap ekleyip cikarmistim dolayisiyla ilk sahipleri ben degildim.

Yeni ticket actim tum hesap bilgilerini, hesap alim tarihi, banka extresindeki bolumleri bile kesip attim

Kimlik vs de ekledim. Bekliyorum ama cok gec donuyorlar

Authentication olustururken size kurtarma serial ve kod veriyor onu saklamaniz lazim. En kotu ticket acip kimlikle basvurursunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 5 Ocak 2021; 13:51:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Maalesef ikinci el alırken böyle durumlar uzun zaman geçse de olabiliyor. Aslında bir hesap sahibi olduğumuz anda yapmamız gereken iş authenticator kurmak. Ben telefondaki kurtarma kodunu bulamadım. Halbuki fotoğrafını çekmiştim. En kötü ticket açıp başvuru yaparım. Neyse ki şimdilik ihtiyacım yok, ben ne olur ne olmaz diye kurmuştum. Tekrar uğraşırım. Bu arada ben de anti-virüs olarak Avast kullanıyorum. Arada bir de adw cleaner indirip taratıyorum. Sana da özellikle Adw cleaner'i tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: StarSCL

Maalesef ikinci el alırken böyle durumlar uzun zaman geçse de olabiliyor. Aslında bir hesap sahibi olduğumuz anda yapmamız gereken iş authenticator kurmak. Ben telefondaki kurtarma kodunu bulamadım. Halbuki fotoğrafını çekmiştim. En kötü ticket açıp başvuru yaparım. Neyse ki şimdilik ihtiyacım yok, ben ne olur ne olmaz diye kurmuştum. Tekrar uğraşırım. Bu arada ben de anti-virüs olarak Avast kullanıyorum. Arada bir de adw cleaner indirip taratıyorum. Sana da özellikle Adw cleaner'i tavsiye ederim.

Cod hesabinizi da korumaya alin derim iki asamali sekilde

• @rockerroll COD hesabı nasıl korumaya alacağımızı yazabilir misiniz, teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: hakana6

@rockerroll COD hesabı nasıl korumaya alacağımızı yazabilir misiniz, teşekkürler..

hesabıma kavuştum.blizzard hesabımı geri verdi.

cod hesabımı önceden uyanıp kurtardığımdan oyuna girip kontrol ettim.lvl 1  benim kastığım hesap sanırım güvende hala yani cod hesabım.onu sağlama aldım ama bir ssorunum var.

hacker ın kendi cod hesabına battlenet üzerinden bağlandım.ismini sonofab** olarak değiştim.mailini şifresini vs hepsini değiştirdim ve data sildirme talebi açtım.çünkü benim battlenet hesabıma linklemiş kendi cod hesabını ve unlink dememe rağmen 12 ay vs mesajı çıktı..bu link unlink olayı tek taraflı olamsı çok can sıkıcı.battle net üzerinden unlink edebilseydim şimdi oyunumdaydım.ama ona da az kaldı hissediyorum.sadece delete data request ile onun cod hesabı kapanınca battle net hesabıda otomatik olarak unlink olacak diye düşünüyorum.

sorunuza gelecek olursak;

blizzard sitesinde güvenlik ayarlarının hepsini açın

öncelikle şifrenizde +*?!- gibi ve büyük harf küçük harf rakam kombinasyonlu bir parola oluşturun (aynısını cod hesabınız içinde yapın)

telefon numaranızı ekleyin

gizli sorunuzu girin cevabını bildiğiniz bişey olsun

en son olarak ta authenticator u aktif edin. (ben android kullanıyorum googleplayden indirdim blizzard authenticator u) cod hesabı içinde google ın veya microsoftun authenticator unu kullanabilirsiniz (ben microsoft unkini kullanıyorum cod hesabı için)

blizzard authenticator kurarken size serial ve code paylaşıyor büyük yeşil harf rakamlarla onun ss siniş allıp yedek disk vs biyerde saklayın.

şahsen site ayarlarından oyuna girdiğimde yani her oyuna girmek istediğimde aktif olarak işaretledim..battle netten oyuna girince telden onaylamadan girmiyor oyuna..(alt tarafı codcoldwar sanki nasa bilgileri koruyoruz mübarek)

en önemlisi de hesapların bağlı olduğu mail adresinizide aynı şekilde iki aşamalı güvenlikli giriş olarak ayarlayın veya authenticator u aktif edin mail içinde.

bu 3 hesap sağlamsa dahada kimse çalamaz.

• Beyler bu mp5 in yanına pistol alamıyormuyuz millet kullanıyor baya ara vermiştim oyuna başladık tekrar

Teşekkürler.. biraz karışık gibi, yapmaya çalışayım..

@rockerroll; Telefon no'yu kabul ettiremedim, +90532...... diye yazdım olmadı, hangi formatta yazacağız..

• quote:

@rockerroll; Telefon no'yu kabul ettiremedim, +90532...... diye yazdım olmadı, hangi formatta yazacağız..

Hesab hangi ulke uzerinden acildi?

Tr ise ulke kodu yazmaniza gerek 5xx diye deneyin yada 05xx seklinde deneyin

Farkli ulke ise hesabi tr ye cevirtmeniz lazim

• Hesap Rusya üzerinden açıldı, TR ye çevirmek için uğraşmak lazım, neyse şimdilik böyle kalsın, teşekkürler..

• quote:

Hesap Rusya üzerinden açıldı, TR ye çevirmek için uğraşmak lazım, neyse şimdilik böyle kalsın, teşekkürler..

uğraşacak çok birşeyi yok.

hesabın ilk sahibiyseniz kimliğinizin ön yüzünü telden çekip ticket açıyorsunuz.zaten ilgili başlık var yardımda 1-2 güne hesap tr ye çevrilmiş oluyor.bazen üzerinize ait adresinizinde olduğu faturayı istiyorlar.benden istemişlerdi mesela telefon faturamı yolladım.hesap ertesi gün tr oldu.

https://eu.battle.net/support/en/help/product/services/316/638/solution

Rusyanın oyunu ilk satın alma dışında pek cazibesi kalmadı,paketler ve cpler mw de ucuza geliyordu ama cw da euro ile eşit neredeyse

Evet hesabın ilk sahibiyim; dediğiniz gibi cp ler de ruble nin bir avantajı vardı, bir ara TR ye çevireyim, cevaplar için teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.