Şimdi Ara

★ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 |PS4 ANA KONU| ★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.414
Cevap
20
Favori
117.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen sene Indonesia Psn de Beta ucretsizdi sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

Şu kafa yüzünden koca bi sektör yok edildi

O kafa yapısı sayesinde oyun sektörü denilen şey oluştu.

Millet multi oyunlardan para kazanmaya başladı, firmalar daha çok multi içerik çıkarmaya başladı, izleyiciler multi tabanlı oyunlar izledi, yayıncılar kazandı, kazanan yayıncılar reklam yaptı, şirketler kazandı.

Senin o sektör dediğin şey beğenmediğiniz EA , Activision , Ubisoft, Bllizard gibi şirketler sayesinde yükselişe geçti ve inanılmaz cirolara sahip sektör halini aldı.

Single sevenler için oyun dünyasında zibilyon tane oyun var. Bırakın şu multinin yakasını. Geri zekalı yapay zeka ile savaşmak size zevk verebilir ama benim gibi insanlar da bu geçerli değil.

Ps oyunlarım; Bf, Titanfall 2( single tarafını sadece aim geliştirmek için kusa kusa oynadım) ,Battlefront. Bu kadar , o GoW , o LoU İnan umurumda değil.
    Başyapıt olabilirler,doğrudur,sanatsal açıdan oldukça kaliteli yapımlarda olabilirler,bu da doğrudur lakin bunlar bana zevk veren şeyler değil. 35 yaşında lez Elly ( böylemi yazılıyordu) maceralarını hiç çekemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beta ne zaman Markete gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Beta ne zaman Markete gelir
    sanırım 3 ünde acılacak
  • 3-6 Ağustos
    10-13 Ağustos

Kapalı beta olarak gözüküyor bu tarihler ama VGR'da 10-13 arasında olan beta OPEN olarak belirtilmiş.

Sanırım bu hafta PRE ORDER yapanlar haftaya ise herkes erişebilecek.
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Open Beta sadece PC için geçerli konsollarda her iki haftada pre order şart.
  • Arkadaşlar pre load olursa açıldığını fark eden yazsın buraya Bir de indirebilceğimiz psn keşfeden de yazsın kim önce keşfederse yazsın hemen buraya hepimiz faydalanalım bilgiden
  • Betayi Ayin 2 sini 3 e une baglayan gece mi indirmeye baslicaz ? Yoksa tr saatine gore aksam 8 de mi indirmeye baslicaz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 1 Ağustos 2018; 22:48:39 >
  • Arkadaşlar reddit'e baktım akşam 20:00'da TSİ. pre load başlıyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem.IX

Arkadaşlar reddit'e baktım akşam 20:00'da TSİ. pre load başlıyor bilginize.

Bilgi için teşekkürler. İyi oldu bir gün önce indirebilecek olmamız. Nerden baksan yine bi 20-30 gb olur heralde. Kotadan gitmesin diye gece indiririm ben

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Bilgi için sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Arkadaşlar reddit'e baktım akşam 20:00'da TSİ. pre load başlıyor bilginize.

Bilgi için teşekkürler. İyi oldu bir gün önce indirebilecek olmamız. Nerden baksan yine bi 20-30 gb olur heralde. Kotadan gitmesin diye gece indiririm ben

Alıntıları Göster
    Ne demek. Ön sipariş mi yaptınız acaba? Kod nereden buldunuz veya indirecek bi psn var mı eski betalardaki gibi biri açıklık getirse bu konuya muazzam olacak

• quote:

Ne demek. Ön sipariş mi yaptınız acaba? Kod nereden buldunuz veya indirecek bi psn var mı eski betalardaki gibi biri açıklık getirse bu konuya muazzam olacak

Aynen arkadaşla ön sipariş yaptık. Ön sipariş yapanlar sipariş verdikleri hesapta koda gerek kalmadan indirebileceklermiş. Aksi durumda arkadaşımı mıhlıcam duvara zaten çünkü mail adresinin şifresini hatırlamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Aynen arkadaşla ön sipariş yaptık. Ön sipariş yapanlar sipariş verdikleri hesapta koda gerek kalmadan indirebileceklermiş. Aksi durumda arkadaşımı mıhlıcam duvara zaten çünkü mail adresinin şifresini hatırlamıyor

Alıntıları Göster
    Hong Kong psd'de olacak deniyor demo bölümünde akşam gavurlar kendi forumunda öyle konuşmuşlar bilginiz olsun doğruysa ordan indirilir.

• Baya heyecanlyım.. Biran önce gelsin markete

• Geçen sene WW2 betasını Hong Kong PSN üzerinden ücretsiz indirip oynamıştım. Bu seferde öyle olur sanırım.

• Umarim guzel bi oyun bizi bekliyo son yarim saat ☺

• Hong kong psn ayin 3 une girdi her an damlayabilir.
  • Hong Kong ve Endonezya’da beta gözüküyor fakat indirme maalesef olmuyor.

• Nalet olsun hong kong psn de ki beta plus istiyor. boyutu 19 gb.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.