Şimdi Ara

Call of duty black ops 2 ses yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
13.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bo2yi orjinal aldım steam üzerinden indirdim oyunda ses yok ne single da ne multide nede başka zombide yardımcı olabilcek varmı bu arada dx11ni de kurdum fakat yine aynı arkadaş orjinal oyun alıyoruz sorunlu çıkıyor korsanınıda almıştım bu oyunun hiç sorun olmamıştı bune ye sonra neden korsan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wichtking -- 24 Kasım 2012; 1:50:57 >

• Bazı oyunlar bilgisayarın ses ayarlarını bozuyor,bende o dediğin olay battlefield 3 clase quarters ı yükleyince olmuştu,aynen orjinaldi benimkide,denetim masasından sesi kulaklığa(yada hoparlör herneyse) mı yoksa dağıtıcıyamı verdiğine bak,eger dağıtıcıya veriyorsa ayarları hoparlör simgesine yönlendir,ben bu şekilde çözmüştüm,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Bazı oyunlar bilgisayarın ses ayarlarını bozuyor,bende o dediğin olay battlefield 3 clase quarters ı yükleyince olmuştu,aynen orjinaldi benimkide,denetim masasından sesi kulaklığa(yada hoparlör herneyse) mı yoksa dağıtıcıyamı verdiğine bak,eger dağıtıcıya veriyorsa ayarları hoparlör simgesine yönlendir,ben bu şekilde çözmüştüm,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

vallahi çok saol sesi ilk kolona verdi sonra oyun içinden de kolana ayarlardım oldu Allah razı olsun
  • quote:

Bazı oyunlar bilgisayarın ses ayarlarını bozuyor,bende o dediğin olay battlefield 3 clase quarters ı yükleyince olmuştu,aynen orjinaldi benimkide,denetim masasından sesi kulaklığa(yada hoparlör herneyse) mı yoksa dağıtıcıyamı verdiğine bak,eger dağıtıcıya veriyorsa ayarları hoparlör simgesine yönlendir,ben bu şekilde çözmüştüm,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Bendede aynı sorun vardı gerçekten teşekkürler.İlk önce kulaklık sandım ama çalışıyordu.Pcde bugün ses tamamen gitmişti.

Edit : Şimdi Hoparlör ses veriyor ama kulaklık vermiyor.Televiyonda bangır bangır ama ? sebebi ne olabilir biliyormuun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rylets -- 24 Kasım 2012; 14:13:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: XxxOnurxxX123

quote:

Bendede aynı sorun vardı gerçekten teşekkürler.İlk önce kulaklık sandım ama çalışıyordu.Pcde bugün ses tamamen gitmişti.

Edit : Şimdi Hoparlör ses veriyor ama kulaklık vermiyor.Televiyonda bangır bangır ama ? sebebi ne olabilir biliyormuun

onur arkadaşım,vallaha şimdi hoparlörden ses geliyorsa sorunu çözmüşsün demektir,ozaman geriye şunlar kalıyor ,ya bilgisayarının kulaklık çıkışında bir problem var (ki bunun olasılığı bir hayli düşük) yada ses ayarlarını sadece hoparlöre aldın,hangi işletim sistemini kullanıyorsun bilmiyorum ama ben win 7 ye göre anlattım,windows 7 de sesi dağıtıcıdan hoparlör simgesine alırsan otomatik olarak hoparlör veyahut kulaklık dağılımını ayarlar,sen yanlışlıkla sadece hoparlöre ayarlamış olabilirsin ,birdaha kontorol et bence...

• kardeşim bi foto göndererek cevaplasan aynı sorun bendede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: lisbethsalanderr

kardeşim bi foto göndererek cevaplasan aynı sorun bendede var

ben mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

quote:

ben mi

SS'lerle anlatabilirseniz iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderVoid

quote:

Orijinalden alıntı: wichtking

quote:

ben mi

SS'lerle anlatabilirseniz iyi olur.

SS nedir onu söylersen niye anlatmıyım

• deneme
  • beyler kesin çüzüm bende linki günderi yorun
  • httpwww.microsoft.comen-usdownloadconfirmation.aspxid=35 bunu indirin ve yükleyin sorun çüzülür :) kesin

sizin için kayık oldum Call of duty black ops 2 ses sorunu çüzün linki takib et
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.