Şimdi Ara

CALL OF DUTY : BLACK OPS 2 (PS3 ONLiNE & PS3 ANA KONU) PRESTİJ & ZOMBİ ZAMANI (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.418
Cevap
24
Favori
212.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş tüm söylediklerini yaptım ps3 dns hatası verdi bu seferde.Neyse hallettim onuda dmz'yideyaptım.Firewall falan minumumu geç kapattım tamamen. Hala bi kere giremedim daha oyuna. Zombi mod veya multi sekmesinde online deddim mi 15-20 saniye connecting to online service ondan sonra the call of duty black ops 2 server is not available at this time.Please try again lateror visit. Arkadaş bunları sonraki oyunların mpsi oynansın dıye mı yapıyolar. Bu nedir ya kafayı yicem yapmadığım şey kalmadı kutuyu ısırıyorum parçalıcam ya kolu tvye fırlatmamak için zor tutuyorum kendimi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scecap -- 1 Aralık 2014; 23:19:56 >
  • Onlinesi ne kadar dolu ?
    Oyniycak arkadas var ise hayla almayi planliyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınızı rica ediyorum Black Ops I veya II'de arkadaşlarımla online zombie modunda oynamak istiyoruz fakat nasıl yapamacağımızı bilmiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat_injured -- 2 Aralık 2014; 23:15:51 >
  • Onlineda ki hata telefonu modem yapıp ps3le bağlandıktan sonra kalktı direk hatasız girebiliyorum.Yani telden mobil veriyi sonrada wifi alanı açıp telin internetini kullanarak bi hatayla karşılaşmıyorken evin modemindeki sıkıntı ne olabilir? Bu arada 400.000 küsür kişi online görmüştüm bi ara. Oynayan çok var.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Call of duty black ops 2 server is not available at this time.Please try again later or visit.. hatasını alanlar için kesin çözümü buldum. Yukarıda belirtilenleri yaptıktan sonra ps3den UPnP'yi devre dışı bırakıp ps3'ü kapatıyoruz. Sonra pc ile modem arayüzüne girip dmz ayarını yaptıktan sonra modemde de UPnP seçeneğini bulup devre dışı bırakıyoruz. Modeme res atıyoruz. Ps3'ü açıp oyuna dalabilirsiniz. İyi oyunlar..
  • Valla en full ü cumartesi akşamları çekiyor tüm zombiciler geliyor cumartesi günleri biz zaten hergün oynuyoruz neredeyse mikrofonu ve haritası olan eklesin psn = basamel
  • quote:

Orijinalden alıntı: simiramisam

Valla en full ü cumartesi akşamları çekiyor tüm zombiciler geliyor cumartesi günleri biz zaten hergün oynuyoruz neredeyse mikrofonu ve haritası olan eklesin psn = basamel

Alip gelicem hocam peki dlc fiyatlari nasil ?

• quote:

Valla en full ü cumartesi akşamları çekiyor tüm zombiciler geliyor cumartesi günleri biz zaten hergün oynuyoruz neredeyse mikrofonu ve haritası olan eklesin psn = basamel

Ekledim seni ;)

• aynen kabul ettim bide yanlışlıkla başkasına yazdığımı sandığım mesajı sana yazmışım kusura bakma kardeş :D pardon kanka kuzenim yazmış :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

quote:

Ekledim seni ;)

dlc fiyatları şuan season pass bildiğim kadarı 100 tl civarı birşey. Normalde paket başı benim aldığı zaman 33 TL idi bir DLC yide 15 TL den almıştım indirime girebiliyor sanırım paskalya indirimiydi benim aldığımda :D
  • beyler kino der oynayan varmı hala aranızda ben kino der totene dönüş yapmak istiyorum black ops2 deki haritaları hatim ettik artık .

rhombeus--tr ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhombeus

beyler kino der oynayan varmı hala aranızda ben kino der totene dönüş yapmak istiyorum black ops2 deki haritaları hatim ettik artık .

rhombeus--tr ekleyebilirsiniz.

Dostum ben sana psn den de yazdım ama ben kinoyu çok bilmiyorum ama oynarım haritayı öğretirsen daha iyi gerekirse dlc lerini bile indiririm :D
  • arkadaşlar ps3 için 2 kişilik oyananabilen COD serileri hangileri

COD mw2 bitirdik begendik ekran 2 ye bölünüyordu görevleri yapıyorduk

başka hangi serileri bu şekilde COD un yardımcı olursanız sevnirim
  • Arkadaslar psn adim evrenkaya_akin
    Eklemek isteyen ekleyebilir
    Bu arada kd nasıl bakılıyor onuda yazarsaniz sevinirim
    (Psn den ekliyecek olanlar hem siteden hem de psn den mesaj arsin :D )

• Arkadaslar psn adim evrenkaya_akin
    Eklemek isteyen ekleyebilir
    Bu arada kd nasıl bakılıyor onuda yazarsaniz sevinirim
    (Psn den ekliyecek olanlar hem siteden hem de psn den mesaj atsin :D )

• quote:

Orijinalden alıntı: Basamel

Hergün oyundayız psn= basamel , şuan müsaitsen ekle akşamları giriyorum zaten herkes bende ekli

evrenkaya_akin psn adresim
    Hafta sonlari giriyorum
    Seni eklemeye calisacagim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Basamel

Hergün oyundayız psn= basamel , şuan müsaitsen ekle akşamları giriyorum zaten herkes bende ekli

evrenkaya_akin psn adresim
    Hafta sonlari giriyorum
    Seni eklemeye calisacagim :D

• Arkadaşlar prestige moda girdim.token bilmem ne seçeneğini seçtim. classlar scorskiller lar kapandı kilit işareti var.ne zaman açılır bunlar?
  • bu oyunda hala 170 180 bin online var
  • Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bu akşam saat 10 gibi Cod AW nin ''havoc '' Dlc si ile gelen Outbreak haritasında Exo zombies oynuyacağız. Haritanın detaylarını çözmeye çalışıcaz. Haritayı merak edenler 'http://www.twitch.tv/basamel ' adresinden oyunu izliyebilir. Oyun platformu = ps3
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.