Şimdi Ara

CALL OF DUTY : BLACK OPS 2 (PS3 ONLiNE & PS3 ANA KONU) PRESTİJ & ZOMBİ ZAMANI (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.419
Cevap
24
Favori
212.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sör Aragorn

Tamam hocam ekleyin bende pazar gidiyorum oynariz 2 gun

sen ekle senin psnin yazmıyo
  • Arkadaşlar tüm zombicileri bir araya toplamak adına facebook grup kurduk , herkesi bekliyoruz ;https://www.facebook.com/CallofDutyZombieTr
  • yakında kendi oyun videolarımızı paylaşacağız inşallah
  • Bu akşam gelin de grief atalım :D
  • Zombie oynayan varsa ekleyebilir psn: hannibal_sk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hergün oyundayız psn= basamel , şuan müsaitsen ekle akşamları giriyorum zaten herkes bende ekli
  • Arkadaslar mikrofonlu oynayalim ekleyin MusckleBear

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş kabul ettim seni bu akşam oynayalım
  • oyun ps3 te kaç gb yer kaplıyor ?
  • Merhaba psn hesabım türkiyeye bağlı geçen ininal kart ile 25 tl yatırdım hesabıma ve afterlife camo pack ile weaponized 115 pac aldım 6 tlden 12 lira gitti satın alındığıda gözüküyo ama oyuna gelmesi packler nolur hayattan bezdim yardım lütfen

• zombie taktikleri nerede hani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal_sk1986

Zombie oynayan varsa ekleyebilir psn: hannibal_sk

Hocam tranzit-bus stop bölümündeki eastern eggsleri anlatan türkçe bir döküman var mı?
  • arkadaşlar ps4'e oyun olmamasından dolayı can sıkıntısından bo2 almayı planlıyorum. ps3 üzerinde hala oynayan oyuncu var mı?
  • xleonhart kullanıcısına yanıt
    İlla vardır Ghosts aldım dün server'lar bomboş neredeyse herkes BO2 veya MW'lere devam ediyordur.
  • ne yazıkki easter eggleri anlatan türkçe bir döküman yok, Bu arada hala oyun oynanmaya devam edıyor, oynamak ve easter egg yapmak isteyen olursa eklesin psn=basamel ( eğer isteyen olursa da türkçe anlatım yapar easter egg videosu yaparız (ps3) )
    burada sayfayı açarken ki amacımız oydu zaten ama bir türlü denk getiremedik sayfamıza bekleriz ;https://www.facebook.com/CallofDutyZombieTr
  • zombi online fark etmez oynamak isteyen varsa eklesin 1 veya 2 side mevcut.

psn:nbrlaa
  • Arkadaşlar black ops2 serverları tamamen kapandınmı bi hafta önce sırf online için aldım ama daha onlinenın yüzünü görmüş değilim.Bende de şu server hatasını veriyo sürekli. Arada olan bişi mi yoksa serverlar gitti mi komple. Gittiyse ben bu oyunu napim şimdi:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scecap -- 1 Aralık 2014; 5:17:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scecap

Arkadaşlar black ops2 serverları tamamen kapandınmı bi hafta önce sırf online için aldım ama daha onlinenın yüzünü görmüş değilim.Bende de şu server hatasını veriyo sürekli. Arada olan bişi mi yoksa serverlar gitti mi komple. Gittiyse ben bu oyunu napim şimdi:D

Server'lar açık geceleri 140 bin kişi online olarak görünüyor. 1 haftadır oynuyorum ben. Ps3'e sabit ip belirleyip modemden DMZ yapın. Ps3 dns'ide google dns yapıp dene.
  • Kardeş cevap için çok sağol dediklerini nasıl yapabilirim kısaca anlatabilirmisin sana zahmet olmazsa. Dün baya bi yoğunlaştım modeme ps3e res ata ata bozucam artık hepsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scecap -- 1 Aralık 2014; 12:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scecap

Kardeş cevap için çok sağol dediklerini nasıl yapabilirim kısaca anlatabilirmisin sana zahmet olmazsa. Dün baya bi yoğunlaştım modeme ps3e res ata ata bozucam artık hepsini

ps3'ten internet kuruluma girip custom ayarı seçerek ilerle
    IP Adress : 192.168.1.xxx (x'ler yerine istediğin bir rakamı sen belirliceksin)
    Subnet Mask : 255.255.255.0
    Default Router : 192.168.1.1
    Primary DNS : 8.8.8.8
    Secondary DNS : 8.8.4.4

Devam et ve kurulumu bitir. Sonra pc'den modem ara yüzüne girip DMZ seçeneğini bul. Buraya 192.168.1.xxx (ps3 internet kurulumunda belirlediğin IP adres) yaz, onayla ve kaydet. Modeme reset at sonra ps3'ü aç. Bu işlem işe yaramassa yine modem ara yüzüne gir ve firewall'u minimum yap.

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.