Şimdi Ara

Call Of Duty Black Ops 2 Nvidia Grafik sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

black ops 2 oyunu yukledım herseyı denedım ve sonunda hatayı buldum.

Nvidan entegre grafik secdıgımde oyun normal acılıyor ( ozellıklerı yukseltmedıgımız surece oyun akıcı )

Yüksek Performanslı Nvidia işlemci yi seçdiğimizde oyunda ses var görüntü yok.

bu problemı cozebılen varmı arkadaslar bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevınırım.

• Bendede bu soruna benzer bir sorun var ancak söyle, 2. görevde görüntü bir anda ya gidiyor yada donuyor aslında oyun devam ediyor ve sesler geliyor.
  • aynı sorun bendede var birkaç bölüm oynadım ondan sonra bida oyun açılmadı
  • benim ekran kartım nvidia ve güncelleyince sorun çözüldü. yalnız arama yapıp ekran kartı driver ınızı bulduktan sonra sol taraftan beta olanı seçip en son sürümü indirmeniz lazım. son betada güncelleştirmelerini okursanız call of duty black ops 2 ve assassin's creed 3 teki performans artışını göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1255

Arkadaşlar benim bir sorum olucak

black ops 2 oyunu yukledım herseyı denedım ve sonunda hatayı buldum.

Nvidan entegre grafik secdıgımde oyun normal acılıyor ( ozellıklerı yukseltmedıgımız surece oyun akıcı )

Yüksek Performanslı Nvidia işlemci yi seçdiğimizde oyunda ses var görüntü yok.

bu problemı cozebılen varmı arkadaslar bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevınırım.

Sorun çözüldü mü?
  • son driverları indirin düzelebilir.bende düzelmişti
  • win8 kullanıyorum yeni aldım bilgisayarı oyunun ortasına geldim çok kasıyordu şimdi de ekran gelmiyor artık. win7 yapsam sorun çözülür mü ya da yapmadan bir çözüm var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.