Şimdi Ara

Call of Duty: Advanced Warfare İlk İzlenim (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
4.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BERATTAN

oyun beş para etmiyor yine aldığıma pişman etti ha bu sefer oalcak diyorumj yine hayal krıklığı çok hızlı bir oynanışa sahip 20 saniye canlı kalırsan şükret mw2 ve mw1 bir ağırlığı vardı bu bildiğin nexsus diye bir oyun vardı ona benzemiş neyse kısacası 1 saat mw2 oynamış birisi olarak hiç tavsiye etmiyorum

Kardeşim madem oyunu kötüleyeceksin başka bir yön bul yahu.Classic modes var orda mw2 mw1 black ops artık ne istiyorsan onlar gibi oynayabiliyorsun exo'yu kullanmadan bu mu senin oyunu alıp oynamış halin ? Saçma sapan eleştri yapmayın

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun güzel gercekten , elinize alip oynayin .
    Cogu oyunu kopyalamis diye bilirim ,Cryisis, titanfall, zamani durdurma bile vardi ( maxpayne) , oyun cok hizli gercekten . bf dönünce tuhaf hissetiriyor.4 saat oynadim bugün.

• Şahsım adına çok falza crysis benzerliği gördüm özellikle 2.oyun.Bence Çok kolay olmuş oynanabilirlik.Titanfall gibi zıplama özelliği falan filan karma karışık bişi olmuş.Cod 2 yi bug fix olarak sürseler bile piyasaya bundan daha iyi olurdu kanımca.

• benim gibi refleksleri yavaş çalışanlar için sıkıntı strateji oynamaya devam :)
  • Galiba sadece CoD'da işe yarayacak Nur Hanım.

• çok mu farklı acaba önceki oyunlardan? gökhan daha alışamamış galiba
  • Bu kadar yoruma rağmen tekrar Nurla ilk izlenim çekiyosanız burda bi terslik var biz sevmedik abi bu hanımı üyeleri kaybetme riskine giriyosanız bi problem var heralde ve bu nur nereden ceryan etti böyle ya bütün tadımız kaçtı

• Bu adam/kadın seçme olayı da yeni türedi. Biraz insanların işini nasıl yaptığına baksanız? Ön inceleme için yaklaşık bir saatlik bir video hazırlanmış ve hala şuna buna çemkirebiliyor insanlar. Gerçekten enteresan.

• Sırf Nur'un sesini duyabilmek için izledim, yoksa gibmişim kal of dutyi :D
  • Call of Duty: Advanced Warfare Atlas Limited Edition paketini 240 tl ye buldum sizce almalımıyım,degermi ?
    fikirlerinizi almak istiyorum.

• vallaha oyunun ghost tan bir farkını göremedim grafikler belki biraz daha kaliteli ama ne oynanabilirlik ne senaryo vasat bence artık cod serisi bitsin suyu çıkmıştı zaten:)

• nur vakası nedır ılkez takıp edıyorumda.
  • Pek beğenmedim. Grafikleri ise kötü değil fakat harika da demiyorum. Half Life vari bir multiplayer oynanışı var. Oldukça hızlı. Bu yönünü beğendim. En son bu tarz bir oyun olarak Quake ve Half Life oynamışlığım var. Onlardan sonra bu tarz bir oyun görmemiştim.
  • Demek ki Gökhan abinin gözünde üyelerin düşüncesinin hiç bir önemi yok.Erdinç abi son 1e1 canlı yayınında ekibin Bsc'nin kalitesini daha ileriye taşıyacağından emin olduğunu söylemişti ama ne yazık ki kalite git gide düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

nur vakası nedır ılkez takıp edıyorumda.

1.nur vakası ve 2. nur vakası olarak BSC 2014 yıllı "Nur Vakası (sevilmeyen bayan)" :D

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Dosya_Konusu_Call_of_Duty_Advanced_Warfare_Hakkinda_Hersey-12869.htm (1. - yorumlara bakarsan anlarsın zaten)
  • Ben beğenmedim. Crysis'e devam.
  • şimdi beyler call oof duty de başarılı bir oyun eğer online oynarsanız gerçekten zevkine varıorsunuz da

45 gb çok lan
  • 40 yıllık hartgor oyuncuyum böyle kötü uyum görmedim

• Nur olmasa bu program bu kadar uzun sürmezdi.Multi konusunda talha incelemeyi yapıyor ondan lvlı yüksekmiş ve bütün attachmentlarada hakim orada açılmayanları bile tek tek anlattı keşke bir de o oynasaymış çok daha güzel olurmuş.Hani güzel falan ayağına yüklenenler de abicim nedir yani eline yüzüne bakılmayacak hatunlar mı çıksın ya da sesi kulak tırmalayanlar mı olmalı, görüntülü yayın yapıyorsan hem konuya hakim hem de biraz eli yüzü düzgün olmalı diye düşünüyorum ki görüntülü yayın yapan bütün kuruluşlar böyle.Oyunu biliyor konuya hakim ama oyunculuğu hala muallakta kalır twitch yapılmalı muhakkak.Bu da olduktan sonra bence de eğer bayan editör alınacaksa böylesi daha makbul.

• bu ne ya zıplamalı hoplamalı uçmalı hızlı koşma bataryası falan filan böyle cod oyunumu olur allah aşkına bu nedir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.