Şimdi Ara

call of duty 4 AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün bilgisyarıma call of duty 4'ü başarılı biçimde kurdum. fakat oyuna tıklayınca iw3sp.exe çalışmayı durduruyor bu sorunu nasıl halldebilirim? oyun açılmıyor!!!
    sistem:
    -2.7GhzX2 işlemci
    -2GB RAM
    -Vista home premium

• ekran kartı ne
  • ekran kartım: Asus Ati X1650 512MB, Catalyst Control Center 8.5 enson sürüm
    bilgisyarım xp iken ben bu oyunu bitirdim. vistaya geçince tekrar kurmak istedim (başka bi DVD İle).
  • kimsenin fikri yok mu
  • dostum bu sorunu biliyordum iw3sp exe dosyasını bul onun adının mohaa olarak değiştirince düzeliyor.Tam olarak emin olmak istiyorsan iw3sp hatası yaz google'a karşına çıkar
  • İŞTE ÇÖZÜM
    quote:

Orjinalden alıntı: kakoy

dostum bu sorunu biliyordum iw3sp exe dosyasını bul onun adının mohaa olarak değiştirince düzeliyor.Tam olarak emin olmak istiyorsan iw3sp hatası yaz google'a karşına çıkar

• Bence ekran kartından kaynaklanıyor..
  • bence vista olduğundan dolayı olabilir çünkü vista bazı oyunları desteklememiyo
  • Öncelikle merhaba,

Cod 4ü ilk kurduğum zaman hiç bir sorun olmadan 5 ay fln oynadım fakat birden "iw3mp.exe çalıştırmayı durdurdu" hatasını aldım.Multiplayerı açıyorum ilk safe modda çalıştırmak isteyip istemediğim soruyor evet yada hayır desem hemen hata veri yor çok yardımınıza ihtiyacım var...
    Sistemim windows 7 ultimate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardakys -- 24 Ocak 2013; 1:27:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.