Şimdi Ara

Call of Duty 2 >>MultiPlayer Oynamak<< + Türk Serverlar (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.320
Cevap
7
Favori
647.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yıl 2020... şu korona günlerinde bile oynasana.com pam2 toujan map'ı bekleyenler var mı hala?
  • bende mi gelsem acep?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pijama61

yıl 2020... şu korona günlerinde bile oynasana.com pam2 toujan map'ı bekleyenler var mı hala?
    300 saniye bekleme süresi
    Bir de o kadar bekleyip tam bağlanırken drop yiyip üstüne 300 saniye daha beklemek vardı. Şimdi girdim baktım oynasanada oyun satıyorlar, serverlar yalan olmuş hep.

2006-2007'de Xfire çıkınca deli gibi oynardım vay be 14 sene olmuş. Xfire'da kumar sitesi olmuş Yaşlandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bundeskanzler -- 4 Mayıs 2020; 11:24:9 >
  • Arkadaşlarla beraber girmek istiyoruz ama (gameranger üzerinden kurduğumuzda) host olMAyan kişilerde CD-key geçersiz hatası veriyor,değiştirince de kabul etmiyor. Nasıl düzeltebiliriz acaba?
  • win 10 da çalıştırmayı başardım ama oyun başlamıyor awaiting connection diyor ama asla bağlanmıyor
  • Arkadaslar steamden oynayan var mi. Arkadas almis bunu ben de para vermek istemiyorum ama neyse dedim. Eski bir pyun icin 50 lira cok fakat indirimli bulabilecegim bi yer var mi.

Serverlar olu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Gameranger üzerinden bağlantıyı kurduk. Kurulumsuz olarak oyunu upload etmeyi düşünüyorum. Oynayan oynayacak var mı?

• vaybe efsane oyun. akıcı oynanıyormu?

Sizce Medal of Honor Allied assault mu Call of 2 mi

Arkadaşlarla oynamak için ise serverlara gerek yok mesela hamachi den ekleyerek bir arkadaşla oynanır karşılıklı. serverlar ikidebir ölmüyorsa denerz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 14 Şubat 2022; 22:25:27 >
  • Oynanıyor multiplayer kısmı 30 40 saniyede açılıyor tek sorun o. Bir de mikrofon kısmı boş kalırsa açılmayabiliyor realtek ses kartlı bilgisayarlarda. Gameranger'da sorun yok gibi.

• Ryzen kullanıcısına yanıt

Hocam bana ulaşabilir misiniz? Discord : Ahmet'#0572

• Veyahut steam üzerinden ulaşabilir misiniz?

381991851 arkadaşlık kodum @Ryzen

• Veya dmden numara bırakırsanız memnun olurum :)

• Wheetau kullanıcısına yanıt

Özelden yazdım size.

Hocam sms onay yüzünden size yazamıyorum ama attıklarınızı görüyorum mailden, irtibat için bir numara ya da hesap vs. yazarsanız sizinle görüşeyim.

• Aktif olarak şuan oynanıyor mu oyun acaba

• PanikAtak kullanıcısına yanıt

Hocam 9 ay olmuş mesajı görmemiştim ama arada oynuyoruz arkadaşlarla.

Nasıl oynuyorsunuz peki

• PanikAtak kullanıcısına yanıt

Gameranger üzerinden.

Deneyeceğim

• 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.