Şimdi Ara

CALL OF DUTY 2 BİG RED ONE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar slm.ben call of duty 2 big red one ın ne olduunu bilmiyorum.call of duty 2 nin konsollar için olanımı yoksa expansioN pack mi?şimdiden teşekkürler

• xbox ve ps2 için bu cod 2 de pc ve xbox 360 için birbirinden değişik görevler var iki oyunda
  • Call of Duty 2'nin Expansion Pack'i (ek paket).

Şimdilik X-Box ve PS2'de die biliyorum, PCde yok galiba.
  • Pc de var kardeş oyuncuda gördüm ben 6 cd ydi hemde.Hatta adam ek paket diince şaşırdım.6 cd nası ek paket olur diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::Battousai::

Pc de var kardeş oyuncuda gördüm ben 6 cd ydi hemde.Hatta adam ek paket diince şaşırdım.6 cd nası ek paket olur diye

tabiikide o bir ek paket değil.. apaçık bildiğimiz cod 2

yav cd cilere neden inanıyorsunuz anlamam pc ve oyunlardan en az anlayan şahıslar onlar

• 2 ss verinde bakak
  • Ne bilem kardeş kutuda big red one yazısını görünce şaştım kaldır.Doğrudur herhalde dedim çünkü buralarda olmuyo pek öyle sahtecilik.Ama dur bakalım arkadaş alcaktı.Boşuna kazıklanmayalım.Arkadaştan alır bakarım.Sağolun uyarılarınız için.
  • quote:

Ne bilem kardeş kutuda big red one yazısını görünce şaştım kaldır.Doğrudur herhalde dedim çünkü buralarda olmuyo pek öyle sahtecilik.Ama dur bakalım arkadaş alcaktı.Boşuna kazıklanmayalım.Arkadaştan alır bakarım.Sağolun uyarılarınız için.

sen kazıklanma arkadaşın kazıklansın :D iyi mantık :D
  • Arkadaşlar bu oyun COD 2'nin Ps2 için olanıdır.Activision firması bu oyunu önce PC'ye daha sonra başka bir isimle Ps2'ye çıkarıyor bu hep böyle olmuştur.Ama büyük ihtimal görevler PC'deki oyundan farklı.Aşağıdaki linkte oyunun resimlerine bakarsanız PC'de görmediğimiz mekanlar olduğunu görüceksiniz.

Resimler--->http://media.ps2.ign.com/media/734/734316/imgs_1.html

Oyunun Kapak Resmi--->http://img63.imageshack.us/img63/2066/cod2bigredoneps2boxboxart160w9.jpg

• quote:

Orjinalden alıntı: asimarda260

quote:

Ne bilem kardeş kutuda big red one yazısını görünce şaştım kaldır.Doğrudur herhalde dedim çünkü buralarda olmuyo pek öyle sahtecilik.Ama dur bakalım arkadaş alcaktı.Boşuna kazıklanmayalım.Arkadaştan alır bakarım.Sağolun uyarılarınız için.

• ARKADAŞIM BİG RED ONE KONSOLLAR İÇİN ÇIKTI BENDEDE VAR DELİ BİŞEY
  • quote:

Orjinalden alıntı: SERSAN

ARKADAŞIM BİG RED ONE KONSOLLAR İÇİN ÇIKTI BENDEDE VAR DELİ BİŞEY

• quote:

Orjinalden alıntı: asimarda260

quote:

• big red one ın reklamları bir yıldan fazladır var orjinal sitesinde ben bildiğim çıkalı çok oluyor
  • big red one yaz aylarında pc' ye de çıkmış olur meraklanmayın
  • arkadaşlar ben aldım pc de olanını call of dutynin kapaktada big red one yazıyor ama hiç alakası yok bildiğimiz yeni çıkan call of duty 2
  • big red one xbox ve ps2 oyunu ve cod 2 ile alakası yok. ayrıca pc'ye falan da gelmeyecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.