Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
0
Favori
43.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyücüde tamam Şimdi canavara yemek verdim oradan çekici aldım şimdi ne yapacam alan büyük dön dolaş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kule_Net

Büyücüde tamam Şimdi canavara yemek verdim oradan çekici aldım şimdi ne yapacam alan büyük dön dolaş

Kule_Net bu kadar hazırcı olma artık... 9 sayfa oldu forum. Hepsiiiiiiiii yazıyor.
    Bu yazılar senin gibi hitiyacı olanlar okusunlar diye yazıldı...
  • bi banada yardımcı olamadınızya neyse canınız sagolsun arkadaşlar
    ben biraz daha oynayım bakayım belki kasınca geçerim oraları
  • wertoni nerede takıldın sen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kule_Net

wertoni nerede takıldın sen..

Ehem... bu sayfayı da mı okumuyorsun sen?
    Adamın sorunuyla ilgili 3(üüüüüüüüüüçççççççççççç) tane mesajı var yahu
  • Wertoni Bak Orada kazanın kapağını kapat sonra biyerden oksijen tüpü alacaksın onu al ve kazanın olduğu yerin iki kat yukarısına çık boruyu tamir et tüple sonra kazanın olduğu yere inerek vanayı çevir ve en üstte çık orada bir vana daha var onuda çevir ..Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi..
  • Esoteric Order Of Dagon bölümünü hala geçemedim. En son kasayı açtım ancak içinden anahatar çıkmadı. Kasayı açtıktan sonra ne yapılacak bilen biri varsa söylesin?
  • ya kardeş o kasayı aşınca içinden anahtar silah bişey daha çıkıyor sen bunları alıp dedigim gibi hücredeki fbı ajanının yanına tekrar gidiyorsun onu çıkartıp hücresinden tekrar yukarı evin içine ordan üst kata o mekanizmanın yanına gidiyosun orda fbı ajanı kolu çeviriyor sende aşagıya inip açılan yerden giriyosun
  • kule net sagol kardeş ama orda nerde bu oksijen tüpü onu bulamıyorum herhalde dedigin şeyde kaynak makinesi olsa gerek onuda diger sayfalarda arkadaşlar anahtarla kapıyı açıp alıyosun diyolar ama bende anahtarda yok hiç bişiy yok ya.
    neyse başka şekilde veya tam açıklayan olursa sevinirim
  • yaw beyler %88 deyim.arkadasın gibi suya ates ettim yıldızlar oldu.sonra cıktım ordan.save etti.simdi hani buyuk bi yaratık gelio ya.ucarak.orda kaldım gene yaa.o yaratıgı oldurcezmi yoksa ondan kaccazmi.???sarmasıklara tutunuyom dusuyo assa.naapcaz gencler??plsssssS??????
  • yaw arkadaş çıldırıcam oyunda takıldığım yer yok ama oyun muhteşem heycan yapıyo yaa kronikkalp hastası olanlar oynamasa iyi olur bu arada ben siteye yeni üye oldum ve güzel bir yer neyse arkadaşlar neşeniz yerinde olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: wertoni

ya kardeş o kasayı aşınca içinden anahtar silah bişey daha çıkıyor sen bunları alıp dedigim gibi hücredeki fbı ajanının yanına tekrar gidiyorsun onu çıkartıp hücresinden tekrar yukarı evin içine ordan üst kata o mekanizmanın yanına gidiyosun orda fbı ajanı kolu çeviriyor sende aşagıya inip açılan yerden giriyosun

vallahi anahtar manahtar yok yaw. Sanırım tam hatırlamıyorsun. Ya da oyun hatası mıdır nedir? Anahtar çıkmıyor, içinden çıkanların hepsini adama vermeye çalıştım almadı.. falan filan. Valla oyun hatasıysa silerim bir daha oynamam..
  • quote:

Orjinalden alıntı: asabii

yaw beyler %88 deyim.arkadasın gibi suya ates ettim yıldızlar oldu.sonra cıktım ordan.save etti.simdi hani buyuk bi yaratık gelio ya.ucarak.orda kaldım gene yaa.o yaratıgı oldurcezmi yoksa ondan kaccazmi.???sarmasıklara tutunuyom dusuyo assa.naapcaz gencler??plsssssS??????

Asabi yolun sonuna git sarmaşıkların oraya. Sonra o tuhaf silahla ateş et yaratıklara ve sersemlemelerini sağla. O zaman rüzgar kesiliyor ve sen tırmanabiliyorsun. Ateş ederken farenin düğmesinden çekme parmağını silahın ucu dönmeye başlayacak. Silahtaki lambalar kırmızı renk olduğunda parmağını çek. O zaman çok güçlü bir atış yapıyor. Ancak bu şekilde sersemletirsin o ucubeleri...

• quote:

Orjinalden alıntı: wertoni

kule net sagol kardeş ama orda nerde bu oksijen tüpü onu bulamıyorum herhalde dedigin şeyde kaynak makinesi olsa gerek onuda diger sayfalarda arkadaşlar anahtarla kapıyı açıp alıyosun diyolar ama bende anahtarda yok hiç bişiy yok ya.
    neyse başka şekilde veya tam açıklayan olursa sevinirim

Anahtarı almak için havalandırmadan depo gibi bir yere gidiyorsun.(kazan dairesindeki iki hvalandırmadan biri) Orada iki asker var. Birisi sana anahtarı verip kapıyı açıyor. Sonra sen (kargo bölümüydü galiba) başka bir yere gidip kaynak makinesini alıyorsun. Ama oraya gelmedin daha sanırım...
  • ya ben hala otelden kacma hikayesinin oldugu yerdeyim.bi catıdan kayıt yapabilecegim bi yere düşmüştüm en son.iki de adam vardı.adamların gözünün içine baka baka tüm odayı gezmeme ragmen kacacak biyer bulamadım yaa :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugce11

ya ben hala otelden kacma hikayesinin oldugu yerdeyim.bi catıdan kayıt yapabilecegim bi yere düşmüştüm en son.iki de adam vardı.adamların gözünün içine baka baka tüm odayı gezmeme ragmen kacacak biyer bulamadım yaa :(

yaf bu oyunu sen nasıl oynuyorsun benim bile oyunu aldım kenarda duruyo tırsıyom ha bugün oynayacam ha yarın oynayacam diye bekliyo kenarda :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugce11

ya ben hala otelden kacma hikayesinin oldugu yerdeyim.bi catıdan kayıt yapabilecegim bi yere düşmüştüm en son.iki de adam vardı.adamların gözünün içine baka baka tüm odayı gezmeme ragmen kacacak biyer bulamadım yaa :(

Hatırladığım kadarıyla kutulara çıkıp, pencereden atlayacaksın. Sonra sağa dönüp, yolun sonundaki havalandırmadan gireceksin...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper05 -- 21 Nisan 2006; 17:55:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: viper05

hicmi bakmadın foruma yani.bi goz bilemi atmadın.bi msj dami okumadın

• quote:

Orjinalden alıntı: asabii

quote:

Orjinalden alıntı: viper05

hicmi bakmadın foruma yani.bi goz bilemi atmadın.bi msj dami okumadın

Bak bunu ben de merak ettim bunu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Âmil -- 21 Nisan 2006; 18:22:25 >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.