Şimdi Ara

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth (2006) [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
712
Cevap
0
Favori
43.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kule_Net

Dosyayı gönderdim

Save dosyan çalıştı. Bakıyorum...
  • Bekliyorum
  • quote:

Bekliyorum

Geçtim...
    O konsol varya.. Onun önünde durup etkileşim yuşuna basınca "Sembolleri anlamıyorum" gibi bir şey söylüyor. Neyse...
    Konsolun önünde dur. Envanterindeki "Book of Dagon"(ismi her neyse) isimli kitabı seç. Konsolun bir harita olduğunu söyleyecek.(Yani olayı idrak edecek)
    Tam arkanda duvarda bir oyuk var. Elinde de oyuğa uyacak bir nesne var. O nesneyi oyuğa yerleştir. Sonra etkileşim tuşuna bas. Konsol hareketlenecek.
    Yeşil taş serbest kalacak. Yeşil taşı alma sakın. Hemen kırmızı taşı koyacağın yere git. Taşı yerleştir. Biraz bekle ve kapı açılsın.
    Senin bu işllemleri yapamamanın sebebi kitabı kullanmaman.. Haydi başarılar...
  • Air-Filled Tunnels de kaçış bölümüne geldim arkadaşlar.Torpil saldırısı başladığında her taraf yıkılmaya başlıyor, hızla kaçarken, bir yerde taşlar üstüme yıkılıyor.Bir türlü burayı geçemiyorum.Devartoi ve X-Crazy,yardımınıza ihtiyacım var.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diego

Air-Filled Tunnels de kaçış bölümüne geldim arkadaşlar.Torpil saldırısı başladığında her taraf yıkılmaya başlıyor, hızla kaçarken, bir yerde taşlar üstüme yıkılıyor.Bir türlü burayı geçemiyorum.Devartoi ve X-Crazy,yardımınıza ihtiyacım var.
    Teşekkürler.

Burada hile yapman gerekiyor. Herhangi bir hex editörü kullanabilirsin. editörle oyunun exe dosyasını aç.(CoCMainWin32.exe) Arama yaptır.Arama kutusuna "380" yaz. 380 değerinin sağ ve sol yanında<moviespeedwalk> yazacak şöyle:"<moviespeedwalk>380</moviespeedwalk>" bu değeri 800 yap.(X_Crazy sağolsun) dosyayı kaydedip oyuna gir. Daha hızlı hareket ettiğini göreceksin. O zaman bölümü geçebilirsin.
    Not: Bu işlemleri yapmadan önce dosyanın yedeğini al. Bir yanlışlık yaparsan çok üzülürsün.
    Bu arada bu oyunun en berbat bugudur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: diego

Air-Filled Tunnels de kaçış bölümüne geldim arkadaşlar.Torpil saldırısı başladığında her taraf yıkılmaya başlıyor, hızla kaçarken, bir yerde taşlar üstüme yıkılıyor.Bir türlü burayı geçemiyorum.Devartoi ve X-Crazy,yardımınıza ihtiyacım var.
    Teşekkürler.

dostum valla ben 30-40 kere denedim geçemedim.hep o dediğim yerde öldüm.sonra hex editor programıyla adamın yürüme hızını arttırarak geçebildim.
  • Tamam Sağol şimdi oyuna devam eidyorum
  • quote:

Tamam Sağol şimdi oyuna devam eidyorum

Alo alo bir sonraki save dosyasını da gönderdim istersen hiç uğraşma...
  • Bu arada oyunun tam çözümünü oluşturduk forumda valla.
    Biraz karışık ama hiç yoktan iyidir.
  • Devam ediyodum yine takıldım derin bi çukur var içinden buhar çıkıyor oraya takıldım
  • "Hey! ne duruyorsun be!
    At kendini çukura!
    Geride bekleyen varmış aldırma
    Görmüyor musun her tarafta Cthulhu"
    Çukura atla abicim.
  • Şimdi büyücü gibi bi adam var beni aliyle kaldırıp yerlere vuruyor bunu nasıl geçecez
  • ya arkadaşlar bide bana yardım eli uzatın bea kimse hatırlamıyormu orayı nasıl geçtigini unuttunuzmu oraları bu kadar kısa zamanda
    quote:

Orjinalden alıntı: wertoni

ya sagol devartoi ya hakkaten yardıma ihtiyacım var.ben genede kaldıgım yeri gene açıklayayımda?
    hani şu gemide 2 adamla beraber kapıları kapatıp bi yere geliyoz bi yaratık çıkıyor ve boruları patlatıp ölüyor .sonra buhar çıkıyor yol kapanıyor yan tarafta vana var onu kapatıp yola devam ediyoz kaptanın odaya geliyoz kaptan dua edip intihar ediyor sona elemanlardan biri yere düşüyor yorgunluktan herhalde ben aşagıya inip kazanın kapagını kapatıyorum yanda bi vana var dönmüyor 2 tane havalandırma yeri var birinde pervane var digerine giriyon ilerliyon sona yukardaki adamların öldügünü görüyosun geri çıkıyosun sona dönüp duruyosun oralarda. hiç bir vana dönmüyor hiçbir kapı açılmıyor diger sayfalarda anahtar ve bombadan bahsediyor ama ikiside yok bi aşagı bi yukarı dönüp duruyorumdeli danalar gibi ama hiç bişiy yok yukarı gemiyede çıkamıyorum kapı kilitli veya sıkışmış. ya ben oraya gelirken o bomba ve anahtarı unuttum veya benim oldugum yerde ama nerde veya benim oyunda bug var
    sizce hangisi???????????????????????????
    şimdiden sagolun arkadaşlar
  • Yalnız arkadaşlar hex workshop 4.23 ile denedim.Program hep hata veriyor.Hangi hex editör programını kullanmalıyım,birde 380.0 değerini esasen nasıl değiştireceğimi anlatırsanız çok sevinirim.Hepinize çok teşekkürler.
  • Büyücüyü nasıl öldürecem eli ile beni havaya kaldırıyor bir odada çete başı bu sanırım..
  • Bu arada oyunu şuan bitirmiş bulunmaktayım.Yalnız Hex workshop ile hızlandırmayı yapmamdım,çünkü hata veriyor.Kullanacağınız Hex Editör Frhed adlı hex editördür arkadaşlar.Oyunun sonunu muhakkak bu hex editör ile geçebilirsiniz.Başka yolu yok.Hızı 800 yapın,kaydedin tamamdır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zalimtr

@x_crazy burada ölmenin nedeni timekillerdan dolayı.yani zamanında ulaşamıyosun noktaya.ben yabancı sitelerede baktım herkes aynı problemle karşılaşmış.birisi oyunun exe dosyasınındaki ayarlarla uğraşıp adamn hızını artırmış.bende burayı bu yolla geçtim.hex workshop denen bi program var.bunun 4.22 veya 4.23 sürümlerinden birini indirecen.oyunun exesini açacan.orada arama yapılacak yere şunu yaz:

<movespeedwalk>

arama yaptıktan sora sağ altta bulunan küçük yazılarla yazılmış adrese tıkla.sora yukarıdaki bazı yerler sarıya boyanacak ve sağ sütunda yazılar çıkacak .burada speedin yanında 380 yazıyor.ben onu 800 yaptım böyle geçtim burayı.kolay gelsin

Gördüğünüz üzere workshopla da oluyor ama biraz karışık. Bu yüzden elinizin altındaki herhangi bir hex editörünü kullanabilirsiniz.
    Ben "XVI32" isimli dandik editörü kullandım gayetde rahat yaptım...
  • quote:

Büyücüyü nasıl öldürecem eli ile beni havaya kaldırıyor bir odada çete başı bu sanırım..

Robert Marsh seni havaya kaldırmaya (ya da itmeye) çalışırken masanın arkasına saklan. Bunu belirli aralıklarla yapıyor. Boşluklarda saldır.
    üç-beş hamlede öldürürsün...(Fareye sağ tıklarsan daha rahat öldürürsün)
    Forumda biraz yolculuğa çık Kule_Net. Artık arayabileceğin bütün cevaplar var. (Wertoni'ninki hariç)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali_desidero

quote:

Orjinalden alıntı: Raven Shield

quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

Oyunun türü şu şekilde geçiyor action-Korku FPS-Adventure

yuh

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.