Şimdi Ara

Çalışmayı durdurdu için alternatif çözüm yolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben de anlamsız bir şekilde online oynarken birden bire çalışmayı durdurdu hatası alıyordum. Hatta oyundan soğuyup bırakma noktasına geldim. Araştırmalar yaparken yabancı forumlardan birinde bir çözüm yolu buldum. Benim sorunum çözüldü. Hiçbir şekilde atma sorunu yaşamıyorum. Umarım sizlerin de bazılarının sorununu çözer.

Bende çalışmayı durdurdu hatası veriyordu ama hata kodu falan yoktu. O yüzden bulmak biraz daha sıkıntı oldu.

Bulduğum çözümün linki burda : link
    Öncelikle bu linkte çözümü yazan kişi 3 adet temizleme programı vermiş. Ben hepsini kullandım. Baya da bir şey temizledi gibi. Tavsiyem siz de deneyin.

Çözemeyenler için de kendim yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle Bilgisayarım sağ klik > Yönet > Olay Görüntüleyicisi

Buradan Windows günlüklerinin yanındaki oka tıklıyoruz

Uygulama sekmesine geldiğimizde sağ pencerede bir çok olay listelenmiş durumda.
    Hatalardan gta5 olanı bulun.

Gördüğünüz gibi bende hatanın sebebi Gebwim64.dll adında bir dosya. Muhtemelen 3.parti bir yazılım yüzünden çakışma yaşanıyor.

Ben system32 dosyasından bu Gebwim64.dll dosyasını sildim ve sorunum ortadan kalktı.

Not: system32'den dll silmek her zaman risk taşır. Ben bu riski alarak sildim. Siz de sildiğiniz dosyanın ne olduğunu araştırıp ona göre silin.

Umarım bu sorunu alanlar için yardımcı olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.