Şimdi Ara

Çalışmadan gelir elde etmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Keşke hiç işe gitmeden 8-10 bin lira kazansam

Hayatımı yaşarim

Tatile giderim , gezerim , yerim içerim

Pazartesi ise gidicem 2 hafta izinliydim koronadan dolayı

İse gitmek aklıma geldikçe bunalıp sitrese giriyorum

Değersiz TL için uykumdan , rahatimdan olucam , akşama kadar yorulcam sıcakta köle gibi caliscam

Ah ah bir dedemiz yokki bize İstanbul'da işlek bir dükkan biraksaydi kirasını alıp yeseydik

24 yaşındayım 4 yıllık sigortam var yoruldum artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hiç bir şey yapmamak da zararlı, adamı bunalıma sokar. Burada asıl sorun kazandığımız Türk Lirasının aşırı değersiz olması ve ağır çalışma şartları. Halbuki şu iki olay azıcık düzelse ülkede biraz daha nefes alınabilir hale gelebiliriz. Şuan ekonomi berbat maalesef. Z kuşağı inşallah bir şeyleri değiştirebilir bu ülkede ne diyelim.

• E-ticaret yap ya da internneten uzman olduğun bir konu hakkında özel ders ver ben bu ikisini yaparak bi kaymakam maaşı kapıyorum ister inan ister inanma.yaş 23 üni öğrencisiyim

• Öyle bir tanıdığım var babası miras olarak 4-5 ev bıraktı, çocuk yatarak 10-15 bin TL arası para kazanıyor. Elektrik-elektronik mezunu ama bu zamana kadar mesleğiyle ilgili hiçbir şey yapmadı. Ne zaman konuşsam ne yapacaksın hayatınla ilgili, aldığım tek cevap yatmaktan başka bir şey düşünmüyorum diyor. Hiç çalışmadan yaşamak benim gözümde insanı değersizleştirir. İşi beğenmiyor olabilirsiniz hocam en doğal hakkınız başka sektöre atılırsınız veya internet üzerinden para kazanırsınız tamamen size kalmış bir durum.

• Aylık 10 bin lirayı oturduğun yerden kazanmanın tek yolu var, o da tiktokta saçma sapan videolar çekip ünlü olmaya çalışmak. Daha 20 yaşına gelmemiş olup kendine baba dedirten saçmalardan olmak.

• yaşımız daha genç girişimci olup başarılı olursak tüm hayatımızı kurtarırız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.