Şimdi Ara

çalışma planımı yorumlar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftayı 3 gün ve 4 gün olarak ikiye ayırdım.

haftanın 3 günü;
    tükçe
    mat1
    geometri
    sosyal
    lys fen

haftanın 4 günü;
    türkçe
    mat 1
    geometri
    ygs fen
    mat 2

bu şekilde her dersi dengeli bir şekilde çalışacağım. bunu yapmak çok zor olsada; her madde için 100 soru çözeceğim günlük. yani günlük 500 soru.
    türkçe 100
    mat 1 100
    sosyal 100
    geo 100
    lys fen 100 soru gibi

hedef 5k mf3
    tecrübeliler sizce nasıl program?? uygulayıp uygulayamacağım konusuna takılmadan, uygulayacağımı farz edelim çünkü çok kararlıyım azim konusunda. önerileriniz?

• Her derse eşit çalışmaktansa eksik olduğun derslere yönelmen daha mantıklı sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaztişört B kullanıcısına yanıt
    1. hepsinden eksiğim
    2. eksik olan dersler farkındaysan hergün var (türkçe geo mat1)
  • yani en çok eksik olan dersler hergün var :)
  • hocam çok fazla eksiğiniz varsa soru saymadan yardırın gün içinde yapabildiğiniz kadar yani zaman daralınca artık bir daha gözden geçirip eksiğinizi falan plan proje ile kapatırsınız benim fikrim bu yöntemimde bu umarım hepimiz istediği yerleri kazanırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA02D78F4 -- 2 Kasım 2016; 21:24:43 >
  • Hedefin mf3 ve sen 1 haftada sosyalden de 300, lys fenden de 300 soru çözüyorsun.Mantıklı değil bence.Lys fende dağ gibi konular var ve 90 soru çıkıyor.Sosyalde toplam 40 soru var şu anda 15 net yapıyorsundur.Kat sayılarına değinmiyorum bile.

ama ygs ye az kaldı ya o yüzden öyle yaptım. her dersim iyi olsun istiyorum. lys ye 7 ay var. ygs den sonra full mat 2 lys fen yardırcam zaten. sence iyi değil mi?
  • yardım lütfen
  • daha fazla tavsiye lütfen
  • Tabi ygsde ne seviyedesiniz bilmiyorum ama ben beğenmedim açıkcası.Kendiniz için en iyi olanı siz bilirsiniz ama.

sizce nasıl olmalı tavsiye verin lütfen
  • Hem o kadar konu calisip hem 500 soru cozmen mumkun degil gibi geliyor bana. Nereden baksan 12 saatini alir.
    Plana uymadigini gordukce de icin icini yer.

• Peki sence Nasıl bir sistemle bu saatten sonra ilk 5k ya girebilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence forumda cok zaman gecirmemelisin, cok sık goruyorum seni :) ki gercekten cok zaman kaybettiriyor.
    Daha gercekci bi plan hazirlamalisin hangi konularin tam neleri hallettin bilmiyorum ama kalan konulardan itibaren gunde bi mat bi fen calisip bol deneme cozebilirsin, bolum denemesi olur, genel deneme olur. Ama dedigim gibi forum cok vakit kaybettiriyor, oncelikle sayfayi yenileyip durmayi birakmalisin :) iyi calismalar

• Hesabımı silmeyi denedim öyle bi seçenek yok. sonra aklım kalıyor falan neyse
    Biliyorsun bi sürü ders var. Birine çalışınca ötekinden geri kalıyorum. O yüzden yukarıdaki gibi yapmıştım. Senin dediğin yöntem bi mat bi fen dedin anlamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uppp
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.