DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Çalışan Programı Gizlemek
4
Cevap
0
Favori
4.608
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Çalışan Programı Gizlemek
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      764 Mesaj
      13 Ocak 2008 21:41:04 Konu Sahibi
      Mesela pcyi açık brıtaktığımızda arkada utorrent veya emule çalışıyor ancak başka biri intrneti yavaşlattığı için bu programları kapatıyor bu yüzden programı çalışırken hem taskbarda hemde task managarda nasıl saklarım.

|
      |

• Binbaşı
      1390 Mesaj
      13 Ocak 2008 22:12:35
      taskbar' daki ikonunu gizleyebilirsin (programın üzerinde olur çogu zaman); task manager' de gizleyemezsin ama task manager'i yasaklayabilirsin.
      bunu için çalıştıra gpedit.msc yazdıktan sonra burada ayarı bulursun. ayrıca taskbar için de burada ayar mevcut.
      |
      |

• Binbaşı
      1980 Mesaj
      13 Ocak 2008 23:43:46
      quote:

Orjinalden alıntı: sabata

taskbar' daki ikonunu gizleyebilirsin (programın üzerinde olur çogu zaman); task manager' de gizleyemezsin ama task manager'i yasaklayabilirsin.
      bunu için çalıştıra gpedit.msc yazdıktan sonra burada ayarı bulursun. ayrıca taskbar için de burada ayar mevcut.

saol dostum benimde bu bilgiye ihtiyacım vardı nasiplenmiş oldum sayenizde
      |
      |

• Yüzbaşı
      764 Mesaj
      14 Ocak 2008 14:38:08 Konu Sahibi
      ayarları buldum ancak mesela arka planda çalışan programın ikonuna program filesdan bulup tıklağımızda program yine önplana çıkıo ve ordan kapata tıklayarak kapatabiliyoruz.Bunun için bir çözüm var mıdır?
      |
      |

• Binbaşı
      1390 Mesaj
      14 Ocak 2008 15:14:22
      programı kaldırıp, başka bir sürücüye kurabilir( bu sürücüye erişimi gpedit.msc den yasaklamak kaydıyla), sonra başlangıca atabilirsin. veya programın klasörü üzerindeki administrator haklarını silip aitliğini değiştireblirisin. ama gereksiz derecede ayrıntılı bir iş ve denemedim. içine giremediğin ya da ulaşamadığın bir sürücüdeki programı sistem başlatabilir mi bilmiyorum.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.