Şimdi Ara

Çalışacağıma Sokakta Yaşarım Daha İyi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lütfen beni çok iyi dinleyin ve lütfen anlayın anlayacağınıza eminim. Şimdi ben futbolcu olmak istiyorum ebeveynlerim çalış diyor cumartesi pazar futbola gidiyorum hafta içi boş kalma diyorlar futbol ile bu ikisi beraber çok zor oluyor ÇALIŞACAĞIMA SOKAKTA YAŞARIM daha iyi lütfen bana yardımcı olun ne yapmalıyım evden kaçma planım var lütfen size yalvarıyorum bana yardımcı olun...

• Kardeşim ergenlikte yaşına girmiş 14-15 yaşında birisin yada daha küçük birisin galiba. Biliyorum hayallerin var umutların var ama senin gibi bir sürü genç var ve çoğu eli boş kalıyor nedenmi futbol'un, A'sını bilmeyenler torpil ile alınıyor bir torpilin yoksa özür dilerim ama hayallerini unut. Ama ginede pes etme ve evden kaçma gibi bir düşüncen olmasın çünkü ailen senin için kötü şeyler düşünmezler senin iyiliğin için uğraşılar sende onlara biraz saygılı ve düşüncelerine katılan biri ol ve bir çok şeyin farkına varırsın derslerinde önemli onlarıda ihmal etme eğer bir yola baş koyacaksan sokaklarda olmaz evlat :)
  • Ertugrulbydk E kullanıcısına yanıt
    Beni okuldan aldırdılar abi çalışsam da çalışmasam da aynı muammeleyi görüyorum ablamı ve kardeşimi benden daha çok seviyorlar tabi bu düşüncem değil direkt işten eve gelince başımı ağrıttırmayi başarıyorlar elimden başka bir şey gelmiyor
  • bybikesimprs B kullanıcısına yanıt
    Okuldan aldırdılar" büyük iddialar eğer konu çok ciddi yere gidiyorsa bireysel hattın var ise "cimer" üzerinden ailen hakkında şikayette bulunursun konu CİDDİ yerlere gidiyorsa. Benden çok ablamı/kardeşimi seviyorlar demen normal onu her kardeşi olan bireyler yaşıyor üzülmene gerek yok, aileni o kadar umutsuz duruma düşürmüş'sünki ailen seni işe vermiş, aileni karşına alıp konuş ciddi olduğunu göster kötü günler herkesin hayatında olur ama düzeltmezsen hiç bir zaman mutlu olamazsın ailenle konuş birşeyleri düzelt :) ve birşeyler için çabala unutma "umutsuz insan yoktur umutsuz düşünceler vardır" kim diyor dersen ben yeni dedim 😄
    Ailemi umutsuz duruma düşürecek hiç bir şey yapmadım. Okulum çok iyiydi notlarım vb. Hepsi çok iyiydi tek 8. Ve 7. Sınıfta kuru karne aldım o da tek dönem. Hangi meslek olacağımı bilmiyordum. Sonra babam benle konuştu ve dediki "bir yol çiz hedefini kur" dedi bende futbolcu olmaya karar vermiştim. Kararıma saygı duymadılar senden futbolcu falan olmaz dediler zaten kendimi Zarzor yazdırdım futbola. Günahtır diye intihar da edemiyorum😢
    Bana trol gibisin geldide neyse Allah kurtarsın
    Bunu desen de olur be abim canın sağolsun...
    Abi lütfen yardım et beni anla lütfen kurbanın olayım 😢
    Noldu?
  • Ülke ne duruma geldi arkadaş, çalışmak istesende her isteyen iş bulabiliyor mu ki

• Okul yok sanırım her isteyen istediğini yapamıyor bu hayatta futbol da oyna ama bütün ümitlerini buna bağlama yanlış düşüncelerde olma büyüklerini dinle onlar senin iyi olmanı ister daima gerçekleri görmezden gelme
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.