Şimdi Ara

Caliente adı geçen bir şarkı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu caliente diye bir adam bagırıyo sonra kopuyo latin house tarzı parça metro fm clubber zoneda güven öz çalıyo bilen varmı? dj vibe-caliente haricinde bilgisi olan?

• ehhheeeee bende arıyooom bulamadım ve burdada sordum bilen yok....peki sen aynı programda çalınan şu newyork london falan şehirleri sayıyo ya o şarkıyı bilionmu.aslında ben adını biliomda bulamadım belive şarkının adı.. ha bide o programı dinliyosan şu kurbağa lı şarkıyıda bilirsin dimi ......biliyosan zikredermisin ismini bi zahmet
  • dilimin ucundada UH LA LA LA DİYE Bİ ŞARKIDA VAR O DA O MU BİLMİYORUM..
    uh la la la ı loveyou baby. caliente ahhhh felan filan diyo işte :)
  • vay vay vay metro fm - clubber zone / güven öz dinliyomuşuz. Evet kardeş aradığın özellikteki parça bende war.
    quote:

Orjinalden alıntı: PolatA

Bu caliente diye bir adam bagırıyo sonra kopuyo latin house tarzı parça metro fm clubber zoneda güven öz çalıyo bilen varmı? dj vibe-caliente haricinde bilgisi olan?
  • moruk yazsaydın şuraya şarkıyı kim sölüyo die , millet seni nereden bulacak yaw:))
  • yok o bende kalsın !pnelik değilmi len
  • KUSURA BAKMA BİLGİM YOOK
  • london tokyo diyen şarkı
    sissoko - believe dir.

Emre wally lopez konustu sandım bi an clubber zone falan dinliyomuşuz demişsinde djlik var galiba resimden falan track idsi vermeyende ilk seni görüyorum dj olupta
  • Bende sana inadına siteye üye olup yazayım ozaman?
    sequential - chocho loco
    alın arkadaşlar bol bol dinleyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DjÇağlar

Bende sana inadına siteye üye olup yazayım ozaman?
    sequential - chocho loco

inaT insana neler yatırıyo ya.VuR bi de ağzına ağzına FuR...Konuyu HoRTLatmışh CortlaTmışın bunu da yaP.
    AdamlaR O şaRkıyı hatim etmişTiR gerçi ama sen inadından geri kalma Rahatla Şöle bi!!! (Burnundan nefes aL ağzındaN veR...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KutupBedevisi -- 4 Haziran 2005, 2:01:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DjÇağlar

Bende sana inadına siteye üye olup yazayım ozaman?
    sequential - chocho loco

birader saol ama buda değil şarkının içinde saksafon falan var
  • şarkıyı radyodan kaydetmiştim burdan dinleyebilirsiniz
    http://www.geocities.com/reisthemaster/xxx2.wav sadece 295 kb saolun
  • arkadaşım clubber-zone programını kim kaydettiyse banada verirmi noolur banada verin şu programın kaydını.uzun zamandır dinliyorum.bi yada iki tane program kaçırdım güvenöz süper çalıyor.
  • polat a radyodan kaydettiğin şarkı david guetta - love don't let me go rmx ama ne remix i onu bende bilmiyorum netten bulduğun bütün remixleri dene
    bu caliente li şarkıda Terranegra - ritmo caliente olabilir yeni sayılır eğer bu değilse eskilerden the rumbar - el timbal olabilir bunları dene
  • Suavemente-Nayer olabilir arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyle bir canlandirma gormedim oluyu diriltmissin birader @lafuguzaf6
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.