Şimdi Ara

Çakışma mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb. arkadaşlar sistemim resimdeki gibi (3GHz , 2GB RAM ve asus eax1600 pro 512mb ekran kartı (128 bit galiba) var. SolidWorks 2007 ' yi yüklüyorum ve 1-2 dk sonra ölümüne yavaş çalışmaya başlıyor. Bir çakışma var galiba bu sistemle o kadar yavaşlama olamaz. Sadece prog. değil bütün sistem yavaşlıyor. Hatta int.te adres çubuğuna yazdığım harfler teker teker geliyor. Sistemdeki çakışmaları görebileceğim bir prog. vs var mıdır acaba? Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim. İyi günler...

Çakışma mı ?

• Bir fikri olan yok mu arkadaşlar yafu???
  • makinede en az xp prof varsa run-cmd-perfmon yazarak ekrana gelen performans monitörünün uyarılar kısmından ayar yaparak çakışma olduğu zaman uyarı alabilir böylece anlayabilirsin çakışma olup olmadığını.kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emremcp

makinede en az xp prof varsa run-cmd-perfmon yazarak ekrana gelen performans monitörünün uyarılar kısmından ayar yaparak çakışma olduğu zaman uyarı alabilir böylece anlayabilirsin çakışma olup olmadığını.kolay gelsin...

İşletim sistemi XP Pro SP2 ama dediğin komutu nereye yazacağım onu anlamadım.Çalıştır komutunda ve ms dos komut isteminde yazdım ama sonuç alamadım.Biraz daha açıklayabilir misin lütfen?
  • Tamam emremcp şimdi anlaşıldı Çok çok teşekkür ederim
  • rica ederim:) kolay gelsin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.