Şimdi Ara

Çakar lamba kısıtlamasının ilk gününde toplam 126 bin TL ceza kesildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıcak taze para iyidir...

• Güzel şeyler oluyor 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En az 10 bin lira olmalı... 2000 lira nedir ya.

• iyi oldu bu kural
  • Çakarın yerine gelen bu :

• Bir anım, hanım X partinin üyesi. O hayat görüşü ile lakası yok. Trafikten şikayet ediyorum,bana dedi ki “trafik varsa emniyet şeridi kullanıyorum”. Dedim cezalar ? Dedi ki “ ay sonunda cezaları X parti ilçe başkanlığına götürüyorum, onlar siliyorlar” bu olay 3 sene önce olmuştu. Partiyi zaten anladınız. Yorum sizin.

• Hiç birşey değişmeyecek.geçen akşam trafiğinde yeni tepe lambasıyla bir fiesta emniyeti kapatmış gidiyordu

• sıradan bir vatandaş neden çakar lamba takar ben buna anlam getiremiyorum şu haber sabah sabah beni öyle rahatlattı öyle sevindirdiki anlatamam.

• güzel bir uygulama ancak bu çakarların montajını yapanlara da sağlam cezalar kesilmeli.
    ayrıca mor, pembe, mavi far ampulu takanlara ve beyaz far, sis farı montajına da ceza bekliyoruz.
  • Ben hakimim,özelim.Kanun filan tanımam çünkü ben hakimim
  • Sürülme korkusu bu işte. Kanunvar uygulama yok. Çok demokratik bir ülkede yaşıyoruz vallahi. Elin suriyelisi bile bizden fazla değer görürken neyin adaleti neyin kanunu.

Her iş aynı. tüketici kanunlarında bile bizim hakkımızı koruyan maddeler olmasına rağmen git mahkemeye baş vur denilen bir yönetmelik dururken. Sen hakimemi kafa tutacaksın.

Ahhh canına yandımın adaleti.

• Daha fazla ceza yazın. Az ceza yazıyorsunuz böyle üç kağıtçılara uyanıklara. Millet enayi sanki bir siz akıllısınız daha beter olsun üç kağıtçılar

• Amacına ulaşmış

• devlet kendi kurumlarina gozu dikti. ceza kese kese hepsi maliyede sonrada hepsi kulliyede toplanacak

• Güzel ve mantıklı bir gelir kaynağı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.