Şimdi Ara

Cahit Zarifoğlu KYK Düzce yurdu bilen duyan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
9.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yurtla ilgili internette tek bir bilgi bile yok
    Yeri bile muamma
    Biri aydınlatsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6379CC15E -- 1 Eylül 2017; 16:14:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam geçmiş olsun oraya yerleşeceksen eğer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amarock

Hocam geçmiş olsun oraya yerleşeceksen eğer.

neden hocam korkutmayın orada mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BotresDH

quote:

Kardeşim orada. Böyle leş bir yurt yok. Genelleme yapmak yanlış ama çoğunlukla yurttaki insanlar da çok pis ve pek de sağlam değillermiş. Her gün arayıp bir sorun dile getiriyor. İnternet, odaların leşliği, çalınan şeyler, yemeklerden hoşnutsuzluk.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BotresDH

quote:

Kardeşim orada. Böyle leş bir yurt yok. Genelleme yapmak yanlış ama çoğunlukla yurttaki insanlar da çok pis ve pek de sağlam değillermiş. Her gün arayıp bir sorun dile getiriyor. İnternet, odaların leşliği, çalınan şeyler, yemeklerden hoşnutsuzluk.

yemin ediyorum moralim alt üst oldu
    Hepsi neysede hırsızlık sıkıntı

• Kardesim bana da orasi cikti da duzcedeki ogrencilerle de konustum o yurt yeni yapiliyormus. Hatta o yuzden ne resim ne telefom ulasilamiyormus.

Yukardaki arkadas baya baya sallamis. Düzce hakkinda hep kötüleyenleri duydum da , olmayan şeyi varmis gibi anlatani ilk kez goruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Ihaveadream7

Kardesim bana da orasi cikti da duzcedeki ogrencilerle de konustum o yurt yeni yapiliyormus. Hatta o yuzden ne resim ne telefom ulasilamiyormus.

Yukardaki arkadas baya baya sallamis. Düzce hakkinda hep kötüleyenleri duydum da , olmayan şeyi varmis gibi anlatani ilk kez goruyorum

hacı bir iki kişi ile konuştum anlattıklarına göre muhteşem bölümün ne

• Ben 5 sene önce o yurttaydım çok güzeş havuzu bile var hayırlı olsun çok şanslısın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer o yurt gerçekten yeniyse o üstteki kötü yorum yapan arkadaş muhtemelen yedeklerde millet kaydını yaptırmasın diye öyle yazmıştır. Kendine sıra gelmesi için. Ya da başka yurt ile karıştırmıştır.
  • düzce'yi duyan bilen var mı diye sorsan daha iyi
  • Bilgisayar Mühendisliği . Senin ?

Bu arada ben salı gidicem bi duzceye ; yurda da uğrarim. Yetkili birini bulursam gerekirse kişisel numarasini bulur paylaşirim burda ( inşallah bulurum )

Bu arada odalara yerleştirme nasil olacak biliyor musun ? Yani neye gore 4 kişi neye gore 3 kişilik odaya yerleştircekler bizi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ihaveadream7 -- 3 Eylül 2017; 0:28:40 >
  • Ahaha Düzce ye hosgeldin hic begenmeyeceksin rezalet bir yer gecmis olsun spor sokakta 4 yil gezersin artik

• Eve çıkın hocam ilk fırsatta. Biraz daha çok paranız gider ama daha huzurlu ve mutlu olursunuz emin olun. Üniversite hayatınızı o leş kyk yurtta ziyan etmeyin. Kykların hepsi aynı. Yeni eski fark etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sherlock -- 3 Eylül 2017; 0:39:19 >
  • Gençler kyk hakkında her söyleneni takmayın.

Şans işi tamamen.

Yurt yeni yapılıyorsa ilk dönem internet gelmeyebilir hazırlıklı olun. :D gerçi gelince de birsey degismiyor

• quote:

Bilgisayar Mühendisliği . Senin ?

Bu arada ben salı gidicem bi duzceye ; yurda da uğrarim. Yetkili birini bulursam gerekirse kişisel numarasini bulur paylaşirim burda ( inşallah bulurum )

Bu arada odalara yerleştirme nasil olacak biliyor musun ? Yani neye gore 4 kişi neye gore 3 kişilik odaya yerleştircekler bizi ?

EE
    Hiç bir fikrim yok 2 yasak mış 3 veya 4 olur

Odaların fotoğrafını çeksen çok hoş olur (her pdada banyo var mı diye baksan vs.
    ( 1 hafta önce trafik kazası geçirdik ailecek gidemiyorum şuan )

• Gecmis olsun kardesim Allah şifalar versin .

Eğer imkan bulabilirsem cekerim tabiki .

• 4 yıl düzcede okudum.parasal imkanınız varsa eve çıkın en rahatı.Konuralp bölgesi var oldukça ev var.Kafanız rahat olur
  • quote:

Bilgisayar Mühendisliği . Senin ?

Sa. Bende bilgisayar mühendisliği kazandım +Cahit zarifoğlu çıktı, Salı günü gittiğinde konuya fotoğraf yükleyebilir misin? Detaylı bilgi verebilir misin.

• Niyet önemli be kardeşim.

Aklı fikri tamamen şehir hayatinda gezmek tozmak , AVM den cafeye , cafeden , bara gidip gençligini eğlenerek yaşama hayli kuranlar icin hayallerinin çürüyeceği bir yer haklisin.

Ama zaten normal hayatinda da cok sosyal olmayip , doğayı seven ve bar vs. Çokta ipinde olmayan biri icin cokta sıkıntı oluşturacak biyere benzemiyor.

• Hocam ilk donem internet olmayabilir dedin kalbimi kırdın.

144P bile olsa dizi-film acacak bi internet olaydi iyiydi .

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.