Şimdi Ara

Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert Çağrı Market 09-19 Kasım İnsert

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.gulce -- 9 Kasım 2013; 8:38:37 >

• nutella üretimine dikkat, manisa ise idare eder , ama en iyileri a101'de satılan ufak kavanozlar yurtdışı üretimi olanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

nutella üretimine dikkat, manisa ise idare eder , ama en iyileri a101'de satılan ufak kavanozlar yurtdışı üretimi olanlar

Başka nerede üretilen var ? Gecen yıl migrosta 700 gr olan nutellalardan almistik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam evin yanındaki bakkalın insertünü koymuş Çağrı market nedir asgagsfasash

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bldshd

Adam evin yanındaki bakkalın insertünü koymuş Çağrı market nedir asgagsfasash

İstanbullu değilsen normal

• Dolmalık fıstık 169 tl ?
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: taarruzZ

Dolmalık fıstık 169 tl ?

malesef doğru , altının iki katı
    http://www.antikkuruyemis.com/Dolmalik-Cam-Fistik-kg,PR-27.html
  • quote:

• quote:

Tabi canım öyledir

geçenlerde kız kardeşim ümraniyedeki çağrı marketten bu takımı 119 liraya aldı.bulsana bana bi tane

http://www.hizlial.com/erdem-cesme-saten-89-parca-sandikli-yemek-seti/27.110.6720.0008?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=27.110.6720.0008#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 9 Kasım 2013; 11:49:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

Tabi canım öyledir

geçenlerde kız kardeşim ümraniyedeki çağrı marketten bu takımı 119 liraya aldı.bulsana bana bi tane

http://www.hizlial.com/erdem-cesme-saten-89-parca-sandikli-yemek-seti/27.110.6720.0008?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=27.110.6720.0008#

Hala var mıdır?

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    yok hocam bitmiştir.baya oldu satalı.kardeşime kendimede aldıracaktım.sonradan ne gerek var dedim.
    ama kardeşimi ziyarete gidince takımı görüncede baya pişman oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 9 Kasım 2013; 11:57:31 >
  • Az önce 15 kilo Çağrım süt ile beraber toplam 113 liralık alış veriş yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Az önce 15 kilo Çağrım süt ile beraber toplam 113 liralık alış veriş yaptım

tansaşta geçen hafta 1.49 a 1 lt sek süt satmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Onu da denedik ama en fazla Çağrım sütte yağ var. Hatta kapağın altındaki koruyucu folyoyu kaldırınca kapak etrafına birikmiş tereyağı gibi yağ tabakası görülebiliyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

quote:

Onu da denedik ama en fazla Çağrım sütte yağ var. Hatta kapağın altındaki koruyucu folyoyu kaldırınca kapak etrafına birikmiş tereyağı gibi yağ tabakası görülebiliyor.

Çağrım sütle sek sütü kıyaslanmaz bile marka kalitesi yağını bilemem ama sekte tam yağlı sonuçta

• Çağrı' nın Kars kaşarı ve çift sarılı yumurtaları da güzel oluyor
    Ayrıca Syoss 700ml şampuan hala 4 liradan satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

nutella üretimine dikkat, manisa ise idare eder , ama en iyileri a101'de satılan ufak kavanozlar yurtdışı üretimi olanlar

Hatta Süt dilimi ve pinguide de manisa üretimi olanlar var ve yurtdışı üretimi olanlar ile arasında kalite farkı kesinlikle var.
  • Lipton 100lü sallama çay çok uygun
  • quote:

Çağrı' nın Kars kaşarı ve çift sarılı yumurtaları da güzel oluyor
    Ayrıca Syoss 700ml şampuan hala 4 liradan satılıyor.

Kardeş senin kılavuzunkim?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.