Şimdi Ara

Çabuk 1070li sistem önerisi gelmeden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Herkese merhabalar ,3500 bütçem var arabadan arta kalan, inventusta 1070 ve 480 stoklarda olmadığı için gtx 970li bir sistem toplamıştım i6500'lü ve ssd'li,ancak 1070li ssdsiz birazda işlemciden sağdan soldan kırparak 9702li ile hemen hemen kafa kafaya gelen böyle bir sistem toplayabiliyorum sinerjiden.Sizce sinerjiye güvenebilirmiyim hertürlü montaj,garanti ,kablolama vs de? 1060 ve 480 custom modeller için bekleyecektim ancan bu beklemenin sonu gerçekten gelmiyor ne yazık ki yaz sonu yüksek lisans başlayacağindan yazı oyunla geçireyim istiyorum.Son sözünüz ok ise hemen geçecem siparişimi dostlarım, teşekkürler

• Kardeş iyi hoşta o ekran kartına o işlemci o anakart olmuşmu ha kullanırsın sana kalmış sistemde sorun yok dvd playere gerek yok.
  • 1070li başka sistem toplayamıyorum 6400 vs 6500 arasındaydım 0.2 ghz için ciddi ciddi 200 lira fark vermeye gerek yok diye düsündüm, anakart bazındada sli yapmayı düşünmedikce neyi eksik ben anlayamadım sonuçta bütün bütçemi ekran kartına ayırmak istiyorum , olamayan neyidir aydınlatısan büyçe dahilinde değişiklikler yapabilirim , dvd romuda tamamen format amacı ile alıyorım usb bootlara bünyem bir alışamadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 10 Temmuz 2016; 19:26:03 >
  • 970 sli mı yapacaksınız? Bence 2.el ps4 alın. Satarken zarar etmezsiniz içinde bir iki oyunda olur. Bu yaz sizi götürür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinerjini sitesinde gtx1070 1800 gözüküyor. Nasıl 1500e alıyorsun hocam ?
  • taylant09 T kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım 1550 kdv kariç fiyatı gözüküyor orda, allta kdv dahil toplamı 3600 küsur ediyor.Sanırım kdv dahil fiyhatıda dediğiniz gibi 1800 kusur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 10 Temmuz 2016; 19:39:42 >
  • afkazankayaa kullanıcısına yanıt
    aralarında 0.5 ghz var ama sen bilirsin :D
  • LoliconOtaku kullanıcısına yanıt
    hee 6400ün tubosunu hesapladım diğerininkini defult aldım doğrudur 2.7 ye 3.2 Darboğaz yapmaz diye düşünüyorum bana maksimum 3 fpsye mağolur diye düşünüyorum.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam ssdli 970li inventus sistemi yerıne ssd'siz 1070 sinerji sistemi alabiliyorum ondan bahsetmek istedim.SLİ ve OC düşünmüyorum, Uncharted 4'ten artık sıkıldığım için senelerin hevesi olan pc'yi artık toplayayım diyorum.
  • 1070 stoklarda kalmamış dediğiniz için ps4 2. El demiştim. Hayırlı olsun şimdiden.

• Anakart hariç hepsi güzel , 6100 alacak ise anakart güzel.

Çalışır çalışmaz değil ama anakartı biraz daha yüksek seçmen daha sağlıklı.
  • General Darknes kullanıcısına yanıt
    6400 düşünüyorum hocam ancak anakartın iyi olarak nitelendirdikleriniden eksiği port sayıları gözüme çarpan benim hani bir pci potu olusu ram slotu azlığı vs vs..ne önerirsiniz peki?
    Eyvallah hocam un uygun snerjide tr sınırları içerisinde güvenebilir miyim diye somuştum, teşekkürler :)
  • Güvenebilirsiniz ama teknobiyotik daha ucuz genelde.

• afkazankayaa kullanıcısına yanıt
    Farkı yaratacak biosudur.
    Teknobiyotikte ekran kartları ve kasalar hariç epey ucuzmuş hocam teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.