Şimdi Ara

Cabrio araç tavsiyesi 180bin bütçe 2 serisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    180 bin TL bütçe civarına Cabrio araç bakıyorum
    Aracım şuan 2013 Cla 200 amg

2.18 Cabrio düşünüyorum
    320 cabriolar da var e serisi de var kafam karıştı

Yardımcı olursanız sevinirim + ları- leri nelerdir? Antalya’dayım, kapalı garajım var

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok bilgim olmamasına karşın;
    C sınıfı araç bakarken ben de araştırmıştım. 1.’si kumaş tavan. Ergeni, çekemeyeni, bilmem kimi basıyormuş çakıyı, yırtıyormuş.
    2.’si 1 serisi ile aynı motora ve güce sahip olmasına rağmen tavan mekanizmasından dolayı ağırlığından performans ve yakıtı kötüymüş.
    3.’sü tek kapı, kabriyo olayı tutulmadığından değeri çok düşüyormuş 2. Elde. Yine de tarz araç. Çok param olsaydı 2. Araç olarak alırdım belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurchik

Çok bilgim olmamasına karşın;
    C sınıfı araç bakarken ben de araştırmıştım. 1.’si kumaş tavan. Ergeni, çekemeyeni, bilmem kimi basıyormuş çakıyı, yırtıyormuş.
    2.’si 1 serisi ile aynı motora ve güce sahip olmasına rağmen tavan mekanizmasından dolayı ağırlığından performans ve yakıtı kötüymüş.
    3.’sü tek kapı, kabriyo olayı tutulmadığından değeri çok düşüyormuş 2. Elde. Yine de tarz araç. Çok param olsaydı 2. Araç olarak alırdım belki.
    Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle

Birinin yırtma olayına bence yapacak adam arabayı anahtarla boydan boya da geçer tente var diye sanmıyorum daha cezbedici olacağını o kişiye şuanki arabam da çok dikkatçekici

Yakıt konusunda haklısınız bir negatif yönü

Değer düşme konusunda ben zaten2. El alacağım ben satarken düşüyorsa şimdide düşüpe alacağım mantıken aynı değere geliyor

Beni düşündüren başka bir konu tente kirlenmesi ve içeri ne kadar ses alıyor acaba

Bir de bu cabriolar ters dönünce kaza anında diyelim nasıl bir koruma sağlıyor tavansız

• Her cabrio araç konusu açılınca , yazılan tente kesilme konusuna canlı şahit olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • syntaxerroroccurred S kullanıcısına yanıt
    takla atinca bir sey olmuyor genelde arkada koruma barlari cikar ve yerle olan mesafeyi arttirir. yani araba dagilmadan direkt takla atiyorsaniz (nasil olacaksa o) burnunuz bile kanamaz.
  • Arkadaşlar yok mu bilgisi olan bu modeller hakkında?
  • artı eksilerini bilmem ama ben tasarımdan bahsedeyim
    Bmw z4 dışında cabrio modelini yapamıyor yani üstü kapandıktan sonra araba serseri çakal imajına bürüyor.
    Araba bir bütünlükten uzak duruyor.
    2. Serisi çıktıgından beri sevemedim bana hitap etmiyor.

Mercedes bmw den farklı degil ama saydıgın arabalar içinde e seri tasarımı bmw den çok iyi bana göre

Ben şaksen kesinlikle e seri alırdım. Bu secenekler arasında.
    180 üstüne çıkarsan z4 derim

• Reno Clio 1.2 turbo cabriosu seneye çıkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.