Şimdi Ara

Cabal'a başlıyorum. Cabal mı Cabal 2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok uzun süreden beri Knight online oyuncusuyum. Lakin oyundan fazlasıyla sıkıldım. Kasmadığım karakter oynamadığım item kalmadı diyebilirim. Oyunda görülecek her şeyi gördüm. Cabala başlamaya karar verdim. Fakat Cabal 2 çıkmış. Farkı nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperFU -- 5 Şubat 2016; 15:59:50 >

• Devam oyunu gibi gözüken ama cabal ile alakası olmayan bir oyun . Eğer aion tarzı oyunları seviyorsan cabal 2 oyna derim ki pvpde sisteminin iyi olması lazım hep kasıyor. Cabal bence knightdan da iyi bir pve sistemine sahip oyun. Pvpside çok çok güzel olmasa da güzel bir oyun . Şayetki steam e gelip eski oyuncularıda geri alırsa ben de başlayacak biriyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: XlozethProcyon

Devam oyunu gibi gözüken ama cabal ile alakası olmayan bir oyun . Eğer aion tarzı oyunları seviyorsan cabal 2 oyna derim ki pvpde sisteminin iyi olması lazım hep kasıyor. Cabal bence knightdan da iyi bir pve sistemine sahip oyun. Pvpside çok çok güzel olmasa da güzel bir oyun . Şayetki steam e gelip eski oyuncularıda geri alırsa ben de başlayacak biriyim

Oyun steame gelirse eğer yeniden indirmemiz gerekir mi acaba oyunu?
  • Themono kullanıcısına yanıt
    Cabal 1 zaten boyutu yüksek değil hemen indiririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

başladım şu an çok hoşmuş yav cabal 1 cabal 2 den bu keyfi alamamıştım valla :D
  • tabiki cabal 1.. 2. oyun zaten caballa alakası olmayan garip bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Themono

quote:

başladım şu an çok hoşmuş yav cabal 1 cabal 2 den bu keyfi alamamıştım valla :D

dur sen 80 ol b1f gireceksin ozaman oyunu dahada çok seversin
  • Cabal içimde kalmış bi ukte olarak kaldı resmen. Cabalın skilleri vs cidden 10 numara 5 yıldız. Her şey güzel ama... PvP? PvP olmadan anlamı kalmayan bir oyun.(Oyunlarda Knight gibi açık alan PvP arıyorum.) Takım arkadaşlarınızla PvE arıyorsanız, bu oyunu seveceğinize bahse varım. Uzunca süreler oynadım, pek çok item bastım, yaktım, rw3 bike falan derken kendimi oyunu bırakırken buldum. En son 150ye yaklaşan fa,fb karakterlerim vardı. En son baktığımda level-cap falan uçmuş gitmiş :) Zamanında Lycanus iteminiz varsa şekildiniz, şimdi Arcadiummudur nedir onu falan getirmişler. Takımda olmayınca Knighta geri döndüm
  • @XlozethProcyon

başlayalı bi 4 gün oluyor 60 lvl fa kastım ama sürekli rehberlere hangi bossdan neler düşüyor hepsine bakmam gerekti yavaştan dummy bırakıp geceleri hesabı skill exp kasmaya başladım ama hala oyunla ilgili bilmediğim çok şey var gel hocam sen de katıl aramıza

@WinterLoot

3 kişi başladık hocam biz oyuna fa fb ve bladermız var gel istersen sen de katıl aramıza
    Şuan için knight oynuyorum bu arada 4 günde 60 lvl biraz yavaş olmuş. Muster card girin bol bol tüm görevleri yapın ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Xlozeth kardeşim zaten. Biz yaklaşık bi 15 kişi Knight oynuyoruz, oyunda 1 günde 70 olunuyor ciddi anlamda. Görevleri takip edin, Muster Card için yardım alın 65 olunca
  • İkisi de bitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende başlamayı düşünüyorum . Daha önceden 50 seviye kadar C1 oynamıştım . C2 hakkında genel olarak olumsuz yorumlar var .

Bir de şöyle bir haber var Cabal 2 hakkında ama 2011 yılına ait

ChinaJoy 2011 MMO'lar için çok büyük bir bilgi kaynağı olmakla birlikte buradan çıkan bir çok tartışma olduğunu da belirtmek lazım. Bunların en büyüğü ise Cabal Online ve Cabal II oyunları arasındaki şüphesiz.

Bildiğimiz gibi Cabal Online ESTsoft tarafından geliştirilen bedava oynanabilen bir MMORPG, ChinaJoy 2011'de de yer alan Cabal II adında Moliyo isimli bir geliştirici firmadan bir MMORPG oyunu çıktı. Bunun üzerine ESTsoft dava açtı ancak Çin tabii ki kendi firmasını tuttu ve ismi kullanma hakları olduğunu savundu. Kore'li firma her ne kadar çabaladıysa da ismini kurtaramadı.

Kısacası bu MMORPG bildiğimiz Cabal Online'ın devamı değil, sadece Cabal Online oyuncularını kandırıp kendi sahalarına çekme isteği.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Cabal_Online_2_Tartismalari_Buyuyor-18161.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-293545EA6 -- 13 Şubat 2016; 23:33:07 >

• Knight'tan sonra Cabal'da steame geliyor.Keşke yönetim değişse adam gibi şirket yayınlasa şu oyunları anında ikisine başlarım.Knight'ı p2w ve yönetimi kötü diye oynamıyorum.Cabal'a başlama konusunda kararsızım.130-140'a kadar oynamıştım pvpsi hoşuma gitmemişti zindanlarıda bir süre sonra sıkıyordu ama yinede başlayıp sonra silsemmi bilemedim.
  • Cabal 2'e hic bulasma derim. 6ay oynadım Cabal2'i ve keşke başlamasaydım dedirtti oyun. Cabal1 şubat ayında steame gececek,ben sansını orda dene derim.
  • Cabalda p2w arkadaşım oyunun suyu değil tabiri caizse moku çıktı.Seneler önce 10 damage mithril item görünce ağzımızın suyu akardı şimdi geçen girdim oyuna bi baktım adamda 80/14 mithril greatsword var :ASD
  • Cabal 1 candır oynayın, oynatın.
  • Senelerce Cabal 1 oynayıp 2 yi heyecanla beklemiştik ama sonuç büyük bir balon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.