Şimdi Ara

C4 SEDAN CİTROENIN SAYFASINDAN KALKMIŞ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR C4 SEDAN SİTEDEN KALKMIS NE FIYATI VAR NE DE KENDISI NE OLDU ACABA ELIMIZDE PATLADIMI ARAÇLAR??

• C4 Sedan makyajlandı hocam ondan kalkmıştır. yenisi geliyo

• buda arkası

• 2.

• 3.

• C4 Sedan Cooming Soon

• Yenisi gelirken aradaki zamanda elimizdekiler patlar. Yeni kasa gelince daha güzel patlar.

.oO°Oo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesudum

Yenisi gelirken aradaki zamanda elimizdekiler patlar. Yeni kasa gelince daha güzel patlar.

.oO°Oo.

sıkma canını mesudum.. nası olsa ekonomik krizde hepsi elimizde patlıyor.. öylede patlaaaaar böylede....
  • aldıgıma alacagıma pısman oldum 41 e aldık gotursen 30a zor satarsın elımızde patladı resmen baska acıklaması yok..cıtroen mıs cittir..kutsal damacanadaki gibi.))
  • Araç sahibi arkadaşlar alınmasın ama HB araçtan sedan çıkartmak tam bir hayal kırıklığı olur. Ki C4 HB bir araçtır ve öyle de kalmalıdır. Bagaj hacmine değinmiyorum orda eyvallah ama arkası tamamen kaynakla ekleme olmuş. Ha derseniz ki Astra farklı mı? Değil. Ama C4 çıkalı yıllar oldu. Üstüne kuma gibi sedan geldi. Astra'da F kasadan itibaren sedan koydular. H kasa Astra sedan C4 sedandan tip olarak daha güzel arkaya baktığımızda. Ama gelgelelim o da sonradan ekleme gibi. C4'te sanki aracın arkasını önden almışlar arkaya eklemişler gibi. Çok yüksek geliyor diğer sedanlara baktığımızda(Astra'yı karıştırmıyorum bu kalkık konusunda). Mesela Focus'a baktığımızda arkasın çok hoş duruyor ama C4 için malesef aynısını söyleyemeyeceğim.

Elinizde patlamaz araçlar arkadaşlar. Her kör satıcının şaşı bir alıcısı vardır demişler. Beğenen de var beğenmeyen de.
  • Ben de siyah c4 sedan var. Büyük arabalarda koyu renk olmalı benim arabanın aynısının grisi ile yan yana iken benimki renginden dolayı çok daha iyi görünüyor. Gri olan sizin bahsettiğiniz gibi kaynaklanmış gibi duruyor. Görünümde koyu rengin önemi büyük benim arabayı görüp beyenmeyen daha olmadı. Daha önce ford focus alacaktım. Arka stoplarda remen üstü boyalı ampuller çok berbat görünüyordu. ve içi c4 sedan'dan çok daha küçük. daha sonra ford hatasını yeni focuslarda düzeltmiş. C4 lerin görüntüsü muadillerine göre bence daha iyi.
  • en iyisi audi a4 almak gerisi boş..citroen mitroen boş işler
  • İkinci elde deli gibi kaybetmeseler... Yüzde olarak değil ama miktar olarak feci.

.oO°Oo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.