Şimdi Ara

C4 OFFİCALL TABANLİ SERVER COK YAKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar hersey nerdeyse ayarlandi sizin icin cok gusel ve uzun solukllu bir server hasırlıyorus ck yakında devreye gircek hepnizi bekleris... diger serverler gibi hicbir sekilde tanıdıga veya baska birine torpil olmayacak ++ serverv de buyuk ihtimal donate bile acılmıycak amacımıs kimsenin kendini esik hissetmeden oyanayabilecegi uzun soluklu server..

hade hayırlısı bis bu yola bos koyduk insallah alnımısın akı ile cıkarıs.serverin oselliklerinden biras bahsedem server ne zok zor nede cok kolay olacak yane rateler suanlik 20x exp/25x sp/ 30x adena/ 6x drop/ 1x spoil olarak belirlendi (tabe simdilik ilerde ne olur tam olarak belli degil belki biras daha kolay olabilir yade biras daha zor olabilir ama buyuk ihtimal bu yasdıklarim olcaktir)

girdigimis bu yolda hepinisden destek bekliyorus...

• bence exp 35 x olursa veya 45 x ama 45 cok olur.Server daha kalabalık olur çünkü bu rate lerde oynayan player sayısı daha fazla.
  • hmm ok arkadasım onerini gos onunde bulundurcass saol onerilere her saman acıgıs buyrun onerilerinisi yasın bisde okuyalım gos onunde bulunduralım bolece daha ii bir server kurarıs sizin icin demi ama?
  • 20/25/30/6/1 rateli olursa server, fazla uzun soluklu olacağını zannetmiyorum... exp/sp/adenanın yüksek tutulup dierlerinin düşük olması saçma olur diye düşünüyorum .. başarılar...
  • serverınız hayırlı olsun yanlız yazdıgın yazıları okurken acayıp rahatsız oldum .Turkceyı bu kadarmı katleder ınsan. kusura bakma soylemek zorundayım ama z ler yerıne neden s kullanıyorsunuz cok rahatsız edici. Server ınız yeniden hayırlı olsun .
  • ok kurun toplu sekilde Türkler gelecektir zaten adam gibi Türk serveri yok gibi tüm serverlardan deneme icin gelirler büyük ihtimalle begenecektirler yani kalıcı gelirler hadi hayırlısı koaly gelsin
  • >>>>>>>>>aaaaAAAA.....TORPİL YOKSA BEN YOKUM <<<<<<<<<<<<<<
  • ist paladin yaww herkezden ozur diliyorum kusura bakmayın turkce katili deilim ben insan 2 gun boyunca uyumayınca bole olabiliyor.

Bilindingblow seninde onerilerini dikkate alıcas tekrar saol..
  • ya LUd öyle yazıyosunda bu iş extremeye dönmesin herkeste donate yada buglar fln....
  • blindingblow eğer server senin dediğin gibi olursa o serverda bi gm bide sen beraber oynarsınıs.. millet gelişip pvp yapmak icin server arıyor
  • zeolat arkadasım biz extreme gibi olmayacagıs bundan emin olabilirsin... donate olayınca gelince buyuk ihtimalle acılmayabilir ama zaman ne gosterir bilemiycem ama acılsa bile extremedeki gibi +25 silahlar verilmeyecek bundan emin olabilirsin.. bug olayını elimizden geldigince en aza indircez .
  • ok o zaman sana basarılar kardeş
  • saol
  • OncelikLe herkese seLamlar.. Ben, Lud4cris'in bahsettigi serverin developer'i oluyom. evet, yakInda bomba gibi geLiyoruz. Server makinasI Deutchland'ta tutuLdu, ve yakIn bir zamanda test a$amasIna geçicez.

ayrIca,

quote:

Orjinalden alıntı: iStPaLaDiN

serverınız hayırlı olsun yanlız yazdıgın yazıları okurken acayıp rahatsız oldum .Turkceyı bu kadarmı katleder ınsan. kusura bakma soylemek zorundayım ama z ler yerıne neden s kullanıyorsunuz cok rahatsız edici. Server ınız yeniden hayırlı olsun .

arkada$Im.. YazIyI anLıyorsan problem yok. Eğer anLamIyorsan konu hakkında yorum yapma. Ayrıcada, başkalarIna laf söylemeden önce insan kendi mesajına bakmasI gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeolat

blindingblow eğer server senin dediğin gibi olursa o serverda bi gm bide sen beraber oynarsınıs.. millet gelişip pvp yapmak icin server arıyor

ben benim dediğim olsun diye bişey yazmadım... sadece arkadaşın dediği rateleri eleştirdim... hem milletten bana ne, ben kendi dalgama bakarım... isteyen 5000x pvp serverına girer, 1 saat sona lvl 80 olur, sonra sırf pvp yapar... 5000x servera girmedim mi sanki... girdim... ama 2 günde 3 tane char yaptım... sonra nooldu? 3. gün sıkıldım... sana tavsiyem, 3x bi servera gir, oyunda satılmayan bi d grade eldiven yap, sonra aldığın zevki bizlere aktar...

@LuD4cRis
    açacağınız serverın ratelerinin BnB serverı gibi olmasını öneriyorum... BnBde rateler 3/3/5/7/7'dir... bu çok ağır olabilir... ama alternatif sunayım, 5/5/7/9/9/

• ne diyem hayırlı olsun herkeze başarılar
  • ben, ratelerin diğer pvp server leri gibi oLmasını istemiyorum, neden diye soracaksın;

çoğu pvp serverinde rateleri yükseltip ''amaç pvp'' olarak l2 oynanır, ama doğru düzgün pvp yapılamaz çünkü ikide bir üstünüzde pk oLurlar. Amacımız xp ratesini diğerlerinden düşük yaparak az da olsa dengeyi sağlamak.
  • Bence exp yi 35 gibi tutup pk point i 50 den başlatabilirsiniz.O zaman pk lik yurek ister
  • ok arkadasım saol her dediginis degerlendiriliyor suan server icin iki makina ayarlamıstık almanyadan simdi bu sayıyı ucee cıkartıcas ki serverde lag olayı hicbir sekilde olmasın bazı sponsor olbilecek sirketlerle gorusmeler yapıyoruz yane cok saglam geliyoruzz hazırr olun..
  • Sende saol.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.