Şimdi Ara

,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51493FD59 -- 16 Haziran 2023; 16:53:52 >

• Bu tarz otomatikler her zaman risklidir alırken hiçbir sorunu olmasa da bi anda yolda bırakabilir ama tamiri tam otomatiğe göre daha uygundur, ayrıca vites geçişleri konforsuz olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • phbfmv kullanıcısına yanıt

hocam ya bu tarz bir araç alıcam ya da tam otomatik tork konvertörlü bir araç alıcam ama o da benzinli hatta tüplü olacak büyük ihtimalle çünkü dizel ve tam otomatik olan araçların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor benim bütçemde.O yüzden kararsız kalıyorum çünkü tüplü araba da almak istemiyorum artık bıktım.

• 2014 modelini 2 sene kullandım vites geçişleri çok kararsız ve konforsuzdu. Şu anda tork konvertörlü araç kullanıyorum dünya varmış dedim.

• diğer arabalardan bir farkı yok bakımlıysa korkma.bakımlıysa ordaki sa çok önemli niye çünkü trigeri değişmiş mi şanzıman volan değişmiş mi motor yapılma vakti gelmiş yapılmış mı? bunları kapsar, yapılmayan işler sana kalır

Artıları; ekstra az yakar, içi geniştir, konforludur rahattır, yol tutuşu iyi, performanslıdır,bagajı hatchback lere göre geniştir, f1 direksiyondan vites, cruise kontrol, kumandadan camları açma kapama follow me gibi avrupalı özellikleri olan bir arabadır.

Eksileri; arka süspansiyon baya serttir, set geçişlerini ve bozuk yolları fazla hissettirir.Düşük hızlarda yokuş yukarı çıkışlarda otomatik vites kararsız kalır bu bilinçle sürülmeli sistemin kararsız kaldığı durumlarda f1 vites ile müdahele ederek sürülmelidir.

• Hocam alınabilir alınmaz demiyorum ama daha önce robotize yarı otomatik araç kullanmadıysanız başlarda can sıkıcı gelebilir sonradan alışırsınız bende de 2012 model c5 vardı mcp şanzımanlı 3 sene bindim arıza vermedi

• 2013 modelini 30 bin km kullandım alıştıktan sonra üzmüyor sadece dilinden anlamak gerek , örneğin yokuşa gelirken manule çekip kulakcıktan vites atardım kararsızlık yaşamasın diye onun dışında hiç üzmedi.

• Calbor C kullanıcısına yanıt

hocam ozaman tam otomatik honda felan bakayım ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.