Şimdi Ara

C200d Amg Nin 150.000TL Olduğu Efsane Yıllar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zamanında zenginmişiz değerini bilememişiz
    şuan c200d amg sıfırı 150 bin tl olmayı bırak 180.000 tl olsa yarın gider alırım

Hele 2011 de 95-100 bin liraya c180 amg alıyorduk

Şimdi passat 250.000tl

anasını satayım artık tatilede gidemiyoz 4 kişilik bir aile 5 yıldızlı bir otelde 5.000 tl altına mümkün değil kalamaz 5*6 yada razıyız 5 gece için 8-10k fiyat çıkartıyorlar bu sene tatil yok

Kelle başı 350 tl x 5 gece 1750 tl x 4 7.000 tl bune lan otelde hilton rixos falan değil geçen sene 4 kelle 4.5k ya gittiğimiz otel

• Bu sene 7.000 liraya tatile gidin, yoksa seneye 12.000 liradan aşağıya olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzey Amerika'da VW Atlas 31 bin, Dodge Durango ve Charger 29 bin, Ford Mustang 25 bin dolar. Keşke ülkemizde de bu fiyatlara otomobil alabilsek ama şu an için imkansız!
  • çok değil 2-3 yıl önce E180 130 bin liradan başlıyordu :) hatta f10 5 serisi 180 bin lira gibiydi, bugün 400'leri görünce kendi kendime tebessüm ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight_Hammer

Kuzey Amerika'da VW Atlas 31 bin, Dodge Durango ve Charger 29 bin, Ford Mustang 25 bin dolar. Keşke ülkemizde de bu fiyatlara otomobil alabilsek ama şu an için imkansız!
    Asgari ucret 1000 dolar olsa 25 aylik maasla mustang aliyorsun.

Bizim sukreden kesim ise 25 maasla mustangin otv sinin kdv sini bile odeyemez daha nasil anlatayim bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 29 Mayıs 2018; 22:28:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suan 150bine d segment premium dolu arac almakta bile zorlaniyoruz hatta alamiyoruz kolay kolay.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlatım tarzın komik
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    abd de 2.000 dolar

New york tarafı 3-3.5

• 150 ye golfü vermiyorlar sen d + full diyon

trend benzinli dsg bazzat 175k

• Neyse yavaş yavaş millet uyanıyor Buda iyi birşey

• O yılları da hep beraber yaşadık (2011-2016 arası)

Arkadaş veya akraba ortamında Mercedes C sınıfı bakıyorum bu aralarda alacaz nasipse deyince nerdeyse hepsi bir ağızdan "Yuh ohaaa 150 milyara reno motorlu merdeces alınırmı kafayı yedin heralde sen " diyorlardı.

Sıfır araç fiyatları insanlara her zaman pahalı gelir.

• Bir önceki kasa E180 kasa değiştirmeden önce , yeni kasalarının Türkiye ye geleceği ay 149.000 tl idi

İleride Efsane bir kasa olarak anılacak süper fiyat diye forumda çok yazıldı , alanlar oldu

Çok değil sanırım 2 senelik mevzu

Arkadaşların dediği gibi 130 bin civarına C200 varken teno motorlu arabaya o para lafını herkes söylerdi

10 ay önce arkadaşım 67 ye o otomatik Polo aldı bugün aynı araba 108 bin

Bu haberin aynısını seneye de 2018 de fiyatlar ne kadar ucuzmuş diye konuşacağız

• Son kasa c180 coupenin pazara 150binden girdigini hatirlatmak ve surada kahrimdan olmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden bu tip haberlerin altında..

domates bizde ucuz...

avrupa bizi gısganiyi..

kriz bizi teğet geçti...

inadına akp..

ben hep 50 liralık alıyorum lu cevaplar olurdu..

şimdi bakıyorum bunların hiçbiri ortalıkta yok,doğal seleksiyon onlar yok mu oldu, yoksa ölü taklidi yapıp

farklı sıcaklık iklim ve nem dengesinde yaşayan organizmalar gibi yeri geldiğinde hayat bulacaklarmı

seçim günü gibi.

hedef 2000 bilmem kaç muhabbeti...
  • E180 ilk geldiğinde fiyatı 129.000TL idi. Şu an Polo 1.6TDI + DSG 130.000 TL'yi geçmiş.
  • 1 senede alir o zaman. Bizim buradakiler de 51 senede alir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.