Şimdi Ara

C180 verilip 320D alınır mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar. 2009 model 30000 kmde C180im var. Galerici arkadasım 2010 model BMW 320 d getirmiş İstanbul'dan. 45 bin kmde ve darbesi yok. Tabii buyuk ihtimalle kiralama şirketi aracı. Km orijinal. Premium model sadece sunroof yok. C180im fascination model. Karar veremedim takasa girsem mi diye??? Tecrübesi olan arkadaslardan fikirlerini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben her ne kadar BMW ye hayran da olsam gene de degistirmezdim. Sunroof olmazsa olmazdir BMW de. Sonucta kendi bildiginiz sifir aldiginiz arac. Dertsiz basiniza dert almayin derim.

• Babam da olsa galerici... Hiç gerek yok heyecana.. ben kesınlıkle değiştirmezdim.
  • Büyük ihtimal kiralama aracı diye kendiniz yazmışsınız.Hem hor kullanılmıştır,hem de kimin ne yaptığı belli değil.İhtimal bile olsa almam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok tesekkur ederim yorumlarınız icin. Tabii biri benzinli biri dizel. Gerçi senede 6-7 bin km yapıyorum ama... Dizel olursa daha cok binerim herhalde.

• "Dünyanın en hızlı arabası kiralık arabadır" diye bir söz vardır :) Bence almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

"Dünyanın en hızlı arabası kiralık arabadır" diye bir söz vardır :) Bence almayın.

Hocam haklı siz kendi arabanızdan vazgeçmeyin.

• quote:

"Dünyanın en hızlı arabası kiralık arabadır" diye bir söz vardır :) Bence almayın.

Güzel sözmüş
  • Aracınızın hem kmsi düşük hemde e90 dan daha dolu. Pek işe yarar bi değişiklik olmayacak bence. Aracınızla devam edin.
  • quote:

Dogru soz valla. Sıfır aldığım arabayı verip kimbilir kac kisinin üzerinden geçtiği arabayı almak mantıklı olmayacak. Yorumlar icin cok teşekkürler.

Ben karar vermeden once danışmayı fikir almayı tercih ederim. Bu forum bundan guzel iste. Pazar sabahı bile sorduğunuz soruya cevap vermek isteyen yorum yapan arkadaslar oluyor. Cok teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: gradient

Selam arkadaslar. 2009 model 30000 kmde C180im var. Galerici arkadasım 2010 model BMW 320 d getirmiş İstanbul'dan. 45 bin kmde ve darbesi yok. Tabii buyuk ihtimalle kiralama şirketi aracı. Km orijinal. Premium model sadece sunroof yok. C180im fascination model. Karar veremedim takasa girsem mi diye??? Tecrübesi olan arkadaslardan fikirlerini bekliyorum.

şakağına 38liği daya daha iyi.
  • Tamam anlaşılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.