Şimdi Ara

c180 2007 satıyorum yerine ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle merhaba herkese iyi forumlar,

yaklaşık bir sene önce c180 2007 model 60binde sport edition bir araba almıştım.bir senede yaklaşık 20bin km yol yaptım.şimdiyse aracı değiştirmek istiyorum.araba yaklaşık 63bin liraya satılacak üstüne bi 5-6 milyar ekleyerek en spor görünümlü en performanslı arabayı almak istiyorum.şu anki aracı değiştirme nedenim ise yakıt tüketimi , öğrenciyim ve altından kalkılmaz bir hal aldı , aracı agresif kullandığım içinmidir nedir bilmiyorum ortalama 13lt/100km
    gibi bir değerdeyim 15-16 litre gördüğümde olmuştu açıkçası.şimdi alacağım arabanın dizel olmasını ve en az bu araba kadar seri olmasını istiyorum.bu kullandığım araç bana çok atak geldiği için atak arabalara yönelmek istiyorum

2011 golf 1.4 tfsi ( golf için çok pahalı )
    a4 2009 2.0 tdi (fiyat bütçemden biraz fazla)
    3.20d ( 2007 )

aklıma gelmeyen arabalar vardır elbet , sizde ekleyebilirsiniz ,yazdıklarım sadece aklıma gelenler ne yapcağıma 1 aydır karar veremiyorum açıkçası sizlerinde yardımıyla şu işi açığa kavuşturabiliriz

aracımın resimleri de burada
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-c-c180-sport-edition-2007/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godz -- 29 Ağustos 2010; 1:08:03 >

• leon fr bakabilirsin hemde kalan parayla chip tuning falan yaptırabilirsin

sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-leon-sadece-34-000km-de-30122627/detay?

sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-leon-turkiye-de-tek-177-bg-dizel-leon-fr-29559168/detay?
  • sahibinden.com da gezerken dikkatimi çekti bu fiyata 2.el yeni kasa c180 ler var sizce gider mi sizinki bu fiyata ?
  • ikinci el yeni kasalar blue efficiency paket 1.6 motor var onlarda yakıt tüketimi normal kullanımda çok daha fazla çünkü araç ağırlıkları aynı , bu aracı alıcak olan en az 200.000 km daha yapar ama 1.6 ların nekadar dayancağı meçhul
  • @yunus 88

fr almayı çok istiyorum ama peder seat almama karşı çıkıyor vw yle ortaklığını anlatmama rağmen bana mercedesten inip seata binmeyeceğini ve ikinci elinin çok para kaybetceğini söylüyor, o arabanın hayaliyle geçirdim bikaç haftayı fakat olmadı..

• Fiyatın pahalı gelmesi normal.Çünkü son kasa C serisi bu kasalara oranla çok daha düşük etiket fiyatıyla satışa çıktı.
  • golf tsi hem performansı hem düşük yakıt tüketimiyle tercihim olurdu.
  • o zaman sizin listenizdeki e90 3.20d hem tüketim hem performans hemde stil olarak en mantıklı seçenek
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Açık konuşmak gerekirse, elinizdeki araçta sorun felan yoksa macera aramayın. Birde fiyat çok pahalı(yaşına ve km değerine göre).

bunu konuştuğum herkes aynı şeyi söylüyor fakat yakıt değerleri dediğim gibi canımı yakmaya başladı

quote:

Lazarotti
    Fiyatın pahalı gelmesi normal.Çünkü son kasa C serisi bu kasalara oranla çok daha düşük etiket fiyatıyla satışa çıktı.

aynen bunu biliyor olman sevindirici, kaldıki 62 bin liraya hazır alıcı var

quote:

strify Tarih 29 Ağustos 2010; 2:42:18
    golf tsi hem performansı hem düşük yakıt tüketimiyle tercihim olurdu.

golf 1.4 tfsi şu an aklıma yatan modeller arasında fakat sunroof zenon falan derken anahtar teslim fiyatı 65 bine geliyor 2011 lerin

quote:

yunus88 Tarih 29 Ağustos 2010; 2:47:33
    o zaman sizin listenizdeki e90 3.20d hem tüketim hem performans hemde stil olarak en mantıklı seçenek

hangi araca bakarsam bakayım dediğiniz doğru şu araç beni mest ediyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-3-serisi-320d-ac-schnitzer/detay?

• Bence satmayin ikinci el araba aldiginiz da mutlaka masraflari olacaktir. Ya bakimi yaklasmistir, ya yeni lastik gerekir vs. illa bir sey cikar. O da benzinden etceginiz tasarrufu alir goturur bence. Bu arada yakit tuketimizde cok cok kotu degil. 1.6 araclar Istanbulda 10 lt yi goruyor genelde.

Ama illa degistircekseniz 320d en mantiklisi gibi. Mercedesten sonra Seata binilmez bence de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk984

Bence satmayin ikinci el araba aldiginiz da mutlaka masraflari olacaktir. Ya bakimi yaklasmistir, ya yeni lastik gerekir vs. illa bir sey cikar. O da benzinden etceginiz tasarrufu alir goturur bence. Bu arada yakit tuketimizde cok cok kotu degil. 1.6 araclar Istanbulda 10 lt yi goruyor genelde.

Ama illa degistircekseniz 320d en mantiklisi gibi. Mercedesten sonra Seata binilmez bence de.

ah o 3.20 lerin ön paneli yokmu tüm çekiciliğini yerle bir ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjackue#8

quote:

Bence satmayin ikinci el araba aldiginiz da mutlaka masraflari olacaktir. Ya bakimi yaklasmistir, ya yeni lastik gerekir vs. illa bir sey cikar. O da benzinden etceginiz tasarrufu alir goturur bence. Bu arada yakit tuketimizde cok cok kotu degil. 1.6 araclar Istanbulda 10 lt yi goruyor genelde.

On panel dediginiz aracin ici orta konsol ise tamamen katiliyorum. Ben de begenmiyorum. Hatta 3 serisi almakten sirf bu yuzden vazgecmistim. Madem ic tasarima da onem veriyorsunuz size 2 tane listenizde olmayan secenek onereyim.

Fiyatlari bilmiyorum ama o zaman Passat CC falan bakabilirsiniz 2. el. Cunku yani Leonun konforu, ic mekan kalitesi falan eminim Mercedesten sonra size yetmeyecektir.

Insignia 1.6 180 hp de guzel bir secenek olabilir. Hem disi hem ici cok guzel. Performansta yeterli gelir sanirim. Yakit tuketimi yuksek diyorlar yalniz cok kariniz olmayabilir.

• quote:

quote:

Öyle düşünmeyin,100km'de şehiriçi 7-8 litre yaktığınızı,angel farlarını,performansını göz önüne aldığınızda aracın 1 eksisi varsa 5 artısı var,o yüzden bence de 3.20d en iyi seçenek sizin için.

• quote:

quote:

quote:

On panel dediginiz aracin ici orta konsol ise tamamen katiliyorum. Ben de begenmiyorum. Hatta 3 serisi almakten sirf bu yuzden vazgecmistim. Madem ic tasarima da onem veriyorsunuz size 2 tane listenizde olmayan secenek onereyim.

Fiyatlari bilmiyorum ama o zaman Passat CC falan bakabilirsiniz 2. el. Cunku yani Leonun konforu, ic mekan kalitesi falan eminim Mercedesten sonra size yetmeyecektir.

Insignia 1.6 180 hp de guzel bir secenek olabilir. Hem disi hem ici cok guzel. Performansta yeterli gelir sanirim. Yakit tuketimi yuksek diyorlar yalniz cok kariniz olmayabilir.

insignialardan kârım olmayacağı ortada aslında dış görünüş olarak insignia opc beğendim fakat türkiyede bir tane araca rastlamadım hiçbiyerde özelliklerini bile göremedim opc lerde dizel varmı varsa nekadardır aklmda hep soru işareti

3 serisine temkinli yaklaşmamın tek nedeni evet dediğiniz gibi iç orta konsol.

passat cc fiyat olarak beni aşıyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

quote:

Öyle düşünmeyin,100km'de şehiriçi 7-8 litre yaktığınızı,angel farlarını,performansını göz önüne aldığınızda aracın 1 eksisi varsa 5 artısı var,o yüzden bence de 3.20d en iyi seçenek sizin için.

3.20 d alırsam eminimki sade bir şekilde kullanamayacağım ona 19' m3 jant yeni lastik ve schnitzer body kit alacağım tamamen merakımdan ötürü bu yapıcaklarım keyif diyelim
    bunların fiyatı nekadar patlar bi bilginiz varmı acaba

• Açık konuşmak gerekirse, C hakkında pek bilgim olmasa da Mersoya poposu alışan adam kolay kolay başka arabaları beğenmez. Yeni kasa C180 alın diyeceğim ama 1.6 kompressor de bunun kadar yakacak. Tavsiye olarak biraz daha bekleyerek mi olur pederden mi rica edersiniz bilmiyorum ama yeni kasa C220CDI gibi bir şey tavsiye ederim. Parasını hakeden bir araç olur.
  • c220 cdi almak gibi bir lüksüm olsaydı , emin olun alacağım tek araba olurdu

aracımın konforundan sürüş keyfinden yakıt tüketimi hariç herşeyinden çok memnunum aslına bakarsanız 120 yle gittiğiniz devri 3bin i geçirmediğiniz zaman 8 litreye kadar iniyor fakat bu seferde aracı istediğim gibi kullanamamış oluyorm
  • quote:

c220 cdi almak gibi bir lüksüm olsaydı , emin olun alacağım tek araba olurdu

aracımın konforundan sürüş keyfinden yakıt tüketimi hariç herşeyinden çok memnunum aslına bakarsanız 120 yle gittiğiniz devri 3bin i geçirmediğiniz zaman 8 litreye kadar iniyor fakat bu seferde aracı istediğim gibi kullanamamış oluyorm

Sizin kasada fiyatları nasıl peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus88

leon fr bakabilirsin hemde kalan parayla chip tuning falan yaptırabilirsin

sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-leon-sadece-34-000km-de-30122627/detay?

sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-seat-leon-turkiye-de-tek-177-bg-dizel-leon-fr-29559168/detay?

Resmen siz attan in eşşeğe bin demişsiniz.

Hocam bence 3.20d ye bakın
  • benim kasada c220 cdi ların spor görünümlü modelleri yok malesef , aynı kasa olmasına rağmen benim gözümde iki farklı otomobil
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.