Şimdi Ara

C# ve Veritabanı Bağlantısı Sorunum[HALLETTİM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar veritabanım ile bağlantıyı kurdum. Veriyi güzelce çekip yazdırıyorum ancak şunu da yapmak istiyorum:
    Buton'a basınca veri çekmeye en baştan başlamasını istiyorum. 1. satırdan yani. Reset butonu olacak bir nevi. Bu arada Access kullanıyorum. Sql kullanmama sebebim ise çerezlik bir proje olması.

Edit: Baktım bu iş olmayacak, Ben de formu kapattırıyorum artık, üşenmesin yeniden açsın kullanıcı

Aslında uğraşsam yaparım şuan. Sayac ve count ekli fakat çok yoruldum artık. Yarın hocaya veriyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 7 Kasım 2017; 2:57:10 >

• Siz butona her tıkladığınızda zaten arka planda ilgili sorguyu çalıştırarak aynı şekilde sorguyu sıfırdan listeleyecektir. Yazmış olduğunuz kodu paylaşabilirseniz daha net yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrah08 -- 6 Kasım 2017; 14:29:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah08

Siz butona her tıkladığınızda zaten arka planda ilgili sorguyu çalıştırarak aynı şekilde sorguyu sıfırdan listeleyecektir. Yazmış olduğunuz kodu paylaşabilirseniz daha net yardımcı olabilirim.

Kodu satır satır çekiyorum. Paylaşamama gerek yok,

if(datareader.read())
    {
    *veritabanından forma veri aktarma kodları*
    }

Tarzında basit bir şey. Ben başa dönmesini istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.