Şimdi Ara

c# ve aspx mi yoksa sadece java mı ? maaşları nekadar ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar çok kararsızım sürekli bir o dilden bir bu dilden kod yaza yaza yerimde sayıp durdum bana rehber olacak uzamanlara ihtiyacım var

aspx, c# mı uzmanlasayım yoksa okudugum üniverestenin derside olan javada mı uzamanlasım ? cok sacma bişe oldum biri yol göstersin maasları hakkındada bilgi verirseniz sevinirim.

• Nerede uzmanlasacaksin? Evde mi? Okulda mi? Gelişmenin sadece udemy kursu veya kitap okuyarak olmaz. Bir proje de görev Alman gerek. İşte o ilk is .net gerektirirse .net Java gerektirirse Java öğren.

Maaşlar ne kadar meselesi de muamma olmakla birlikte ilk işinde maaştan çok kariyerine en çok faydası olacak yeri seçmeye çalış. Birincil öncelik bu olsun zira sonra zaten iyi bir geliştirici oldugunda paralar alırsın. Kimseue sadece Java biliyor veya sadece .net biliyor diye iyi para vermezler veya kötü. Para eden dil değil. Deneyim. Kariyeri boyunca önce Java sonra .net veya önce .net sonra Java yazmış veya hiç stack değiştirmemiş insanlar bolca var. Buna takılma. Sen bol bol üret kod yaz zira ne biliyorsun dan çok ne yaptın sorusu önemli. Zira ne bildiğini en iyi ne yaptığın belirler
  • Twitter 'da hergün Twit yapan "Önceki Yazılımcı" rumuzlu birinin düzenlediği ankete göre 2018 yazılımcı maaşları :)
    c# ve aspx   mi yoksa sadece java mı ? maaşları nekadar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.