Şimdi Ara

c# ta flash

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben bo konuyu önceden de açmıştım ama net cevab gelmemişti componentde add itemden ekledıgımde nesneyı forma koyarken hata veriyo nasıl halletcem ...?? amacım formuma flash dosyası eklemek..

• ocx i register etmiyorsun sanırım. Bunun icin başlat>çalıştır 'a birsey yazıyorsunda bende bilmiyorum ne yazacagını :)

Birde şöyle dene. ocx i c:\windows\system32 klasörünün icine at. orda ekle projene, belki işe yarar
  • yok edemedim çünki register etmeyi bende bilmiyorum ve hala ekliyemiyorum ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr_Hack -- 26 Kasım 2006; 15:16:34 >
  • regsvr32 ocx_adi

başlat çalıştıra bu şekilde yaz sanırım olması lazım.
  • bende o dosya yok bi kaç arkdasa daha sordum yoktu kimsede ...
  • regleme olayını bukldum regsvr32.exe dosyanı çalıştararak istediğin ocx dosyasını yazıyosun da ama ondada veriyo uyus
  • flas icin ozel dosya var onu indiricen ben bir ara indirip kurmustum kombo yada dugme secer gibi ekliyorsun kayıt falan yok yani
  • teşk ederim de dosyanın adını da söyler sevinirim
  • .net flas downlaod diye arat baya oldu simdi unuttum
  • maalasef öyle bi dosya bulamadım arattım ama
  • önce projeyi aç, sonra proje dizinine gir, ordan obj ordanda debug dizinine gir, içindeki bütün dosyaları sil, shockwave flash yazan şeyi tekrar forma sürükle bırak
  • Biraz arayınca usretsiz hemde asp 2.0 ile calısanını buldum bile aha adresi indir paşa paşa kullan arada dua edersen iyi olur bana :3)

http://www.flash-control.net/

FlashControl is a free ASP.NET 2.0 server control which allow you to add swf Flash movies in your ASP.NET 2.0 projects. As any WebControl, you can add FlashControl in Visual Studio 2005 Toolbox, and just drag and drop it in your ASP.NET web pages !
  • şerif denedim ama olmadı aynı hata .. fsh77 bu asp içinmi bana c# için lazım gene de dua ederim ama..
  • o halde sende --- .net flash c# --- diye arat tonla var courceforge de belki bedavada bulursun!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.