Şimdi Ara

C# Speech Recognition - Sesi tanıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım, abilerim ve ablalarım. Basit olarak speech recognition konusuna değindim. Sıfırdan bir ses tanıma programı yazdık. İlgisi olanları bekliyorum. Ayrıca baktım ki diğer kanallarda 5 dakika bu olay ben 20 dakika işlemişim, sanırım biraz fazla açıklıyorum herşeyi. Yinede yorumlarınızı bekliyorum...
    https://www.youtube.com/watch?v=L7IhyYpvPak
    Ayrıca dün de söylemiştim, kendi kendime yapmak istemiyorum. Lütfen yorumlarınız ile isteklerinizi belirtin bana.

• Yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Öncelikle söylemek isterim ki ben bilgin olduğumu iddia dahi etmedim. Ben sadece bir öğrenciyim ve bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Evet tekrarı göremedim, fakat önledim. Ne oldu ne değişti, görsen yine gidecekti hata, önledim yine gitti. Nedir sende ki bu çekememezlik anlayamadım.

Ayrıca Recognize() metodu kullanıldığında program kilitleniyor, fakat RecognizeAsync() kullanıldığında kilitlenme ortadan kalkıyor.

Bir ayrıca daha, ne kadar üslubunuz hoş olmasa da yanlışımı gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sanırım göremezdim, bir sonraki videoda değiştirip nedenini anlatacağım, teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.