Şimdi Ara

c#.net ile sıfırdan programlama öğrenmek isteyenler için ücretsiz online kurs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eğer gerekli katılım sağlanırsa web sitem üzerinde (muratakkan.net) programlamayı başlangıç seviyesinden uzman seviyesine kadar öğretici eğitim makaleleri yayınlayacağım.C#.net,asp.net ve mssql veritabanını anlatacağım bu makaleler her gün 2 şer olarak yayınlanacak ve sizlere bir kurisyer edasıyla anlatılacaktır.Kurs bitiminde kendi programınızı yazacağınız bilgi ve birikime ulaşacağınızı umuyorum

• Hergün takip ederim.
  • hocam walla süper olur web tasarım bölümündeyim tadilat nedeniyle başka okuldayız metinsel olarak görüyoruz(hoca tahtaya yazıp çiziyor en kıymetl monitörümüz tahta) yani en azında asp.net işlem bölümünü anlasam(sub ....end sub arası)çok iyi olur hyrlı akşamlar dilerim
  • Arkadaşlar amacım sadece uzman seviyesine sizleri getirmek değil ayrıca ders lerin bitiminde ortak projeler çıkarmaktır.1 hafta içerisinde sıfırdan dan derslere başlamayı düşünüyorum.
  • hocam tekrar pm attım gelen kutusuna bakarmısınız
  • İlgilendiğim bir konu takipçin olabilirim...
  • themafia diğer mesajınada baktım görsel derken ne demek istiyorsun anlamadım??
  • ÖĞRENMEK İSTİYORUM BEN DE NERDEN TAKİP EDİCEZ YADA VAZMI GEÇTİNİZ NOOLDU SONUÇ ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.