Şimdi Ara

C# Local Database ( .sdf ) ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Serwer Explorer kısmından tabloma sağ tıklayıp kayıt ekleyebiliyorum (görünüyor) ama kod ile yani INSERT INTO komutu ile eklediğimde Serwer Explorer'dan baktığımda tabloya girilen girdiler gözükmüyo ama Server Explorer'a bakmdan DataGridView yoluyla eklendiğini görebiliyorum ama o Server Explorer'dan baktığım anda INSERT INTO ile eklenen veriler gözükmüyo ve DataGridView'e tekrar baktığımda ordada gözükmüyo sorun ne olabilr ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• // Güncel

veya .NET kurulu her bilgisayarda sorunsuz çalışabilecek offline bir veritabanı varmı ben ilkten Access kullanıyordum onun sorun çıkarabileceğini öğrendim Local Database'ye geçem dedim bundada bu sorun var ?

• SQL Server 2012 kullanabilirsin.

Bu arada veritabanı bağlantıların vs doğru dimi ? Sorgunun çalışmaması enteresan. Kodlarını koyabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cllyldrm

SQL Server 2012 kullanabilirsin.

Bu arada veritabanı bağlantıların vs doğru dimi ? Sorgunun çalışmaması enteresan. Kodlarını koyabilirsin.

SQL Server 2012 'ye bi bakayım.

Yok kodlar doğru dediğim gibi INSERT, DELETE vs. Komutllarla yaptığım işlemler DataGridView'de gözüküyor ama aşağıdaki gibi visual studio'dan tabloyu kontrol etmek istiyorum:

ve aşağıdaki şekilde geliyor ama INSERT felan ile yaptığım işlemler burda gözükmüyor:

ve bu yukardakine bakıp çıktığımda programı tekrar çalıştırdığımda DataGridView'de de gözükmüyo ama o yukardaki resimdeki yere girmediğimde datagridview'de gözüküyor herşey tıkırında işliyor bende şöyle kendi düzenleme programımı yapmayı düşündüm ama bu resimdeki yere tıkladığımda olanları bi türlü anlayamadım :D
    ilgilendiğiniz için Teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.