Şimdi Ara

C# ILE KRUNKER.IO ADLI OYUNA TOOL YAZMAK ISTIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 1,1.5 yıldır Krunker.io diye bir oyun oynuyorum. Ve oyunun şöyle bir güzelliği var, Space + Shift tuşuna bastığınız zaman karakter hızlanıyor normalin 2-3 katı hızlanıyor.

Ama Sürekli Space + Shift e basmak parmakları fena yoruyor. Bende Az çok c# biliyorum ve c# ta yapabilirim dedim. Bu arada Böyle uygulamalar var intte ama güvenemediğim için kendim yapmak istedim Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

Uygulamanın Çalışma mantığı şöyle Olur diye düşündüm;

bool aktifmi = false;

if(kullanıcı Shifte basarsa aktifmi = true olcak ve program başlayacak)

{

if(kullanıcı w || a || s || d tuşlarından birine basar veya basılı tutar ise)

{

Program kullanıcı bir tuşa basmadan kendisi Space e bassın.

time.sleep(belirli bir zaman geçsin 0.3 falan);

Program kullanıcı bir tuşa basmadan kendisi Shift e basılı tutsun.

}

}

else if(kullanıcı Shift tuşuna tekrar basarsa program sonlansın aktifmi == false olacak ve program duracak arka planda bir dahaki shift basışımıza kadar bekleyecek)

{

//kodlar...

}

Gelelim Sorularıma :)

1.Soru: Program Arka planda Çalışsın istiyorum sadece biz tuşa bastığımızda aktif veya pasif olsun nasıl yaparım?

2.Soru: Program Diğer Uygulamalar üzerinde çalışsın diye bir özellik vardı diye hatırlıyorum ama intte bulamadım onu nasıl aktif ederim?

3.Soru: Shift Tuşuna bastığım zaman program aktif olsun tekrar bastığımda pasif(kapalı) olsun istiyorum nasıl yaparım?

4.Soru: Bir tuşa basılı tutma olayını nasıl gerçekleştirebilirim?

5.Soru: 'w,a,s,d' tuşlarından birine bastığım zaman otomatik olarak 'Space' ve 'Shift' tuşu çalışsın. bunu nasıl sağlayabilirim?

Yazım hatalarım veya karışık bir anlatımım olduysa şimdiden özür diliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.